Chopperid

arvamus Harleydest

janari112
17:20 10.01.2008
Ma olen motohuviline ning seega teen koolis aastatööd harleyst. Kui teil on kogemusi, palun kirjutage.

Muudetud 15.07.09 08:45

aqwef
17:48 10.01.2008
mu meelest see motikas on.
Juura123
17:53 10.01.2008
Jajahh, see on mootorrattas. Neid vist tehakse ameerikas. Täitsa nummi.
Harrykas
21:26 16.01.2008
Ei ei, motikas on Harley, halley oli siiski üks komeet, mis möödus üsna lähedalt planeedist Maa:)
Ivar Kalev
21:17 27.02.2008
Tehnilises mõttes pidid üsna saast olema - sõidad Tallinnast Tartusse ja pead hakkama mutreid pingutama. Lisaks teevad jubedat lärmi.
Harrykas
19:30 02.03.2008
Ära aja jama, ei ole ükski harley saast.
köky
11:34 18.03.2008
Isiklik arvamus: mootorrattakujuline LELU.
Ajast ja arust ratast. Oma tehniliste lahenduste poolest 60-tes.
Samas! - on täielik kultuspill. Maksad hingehinda puhtalt staatuse eest. Kui oled nõus seda tegema, siis osta harley. Saad omale keskmise tasemega mootorratta ja hollywood'i mõistes tippmootorratturi imidzhi. Blondiinidele läheb hästi peale.
keenjus
13:54 14.05.2008
eks ta vanemate meeste mänguasi ole, kompenseerib väljalangevaid hambaid-juukseid ja üle püksirihma rippuvat pekist kõhtu... naljakas vaadata neid suvel 30 kraadises kuumuses higistamas oma liibuvates nahkpükstes:) palju niklit ja rasket rauda, kehva juhitavus ja manööverdusvõime - aga fänne jagub ja kunagi võibolla tuleb endalgi see staadium peale.. kui pappi on andke minna. kindlasti on ka palju positiivset.
volvofriik
20:41 26.11.2008
Enam ei arva.Naabril on 3a vana 1600-ne elektroonikat täis laotud(ausalt öeldes peletis.Olen sellega ka sõita proovinud ja leidnud,et siuke orelimängija või(sittuva koera) asend ikka sõidunaudingut ei anna.Oma Kawa VN on sõites lausa puhkus.Muljet avaldas ka 1600-se mootori hääl ja tõmme.Nüüd on see mulje ka lännu.3 aastat vana masin peaks ikka usinasti vastupidavam olema.Aga võta näpust.Ja selle marginimega asja hooldus-remont on rahakotile-teate ise...
tartzzzzzzzzzzzzzz
21:15 26.11.2008
volvofriik
21:17 26.11.2008
See vist pikast seismisest lootusetult kinni roostetanud.Kuidas muidu hind 165 tuhhi otsast 13 tuhhi peale potsatanud on.Või mõjutab majanduskriis...
kah tsiklimees
22:06 29.11.2008
Mõttetu tsikkel.
karburaator24
01:02 10.01.2009
ilusad asjad kindlasti chopperite hulgast üx stiilsemaid vaadake juba nende mootoreid,aga jah vastupidavusega on hoopis teine lugu.tuttav remondimees kes ika paar aastat remontind tsikleid teadis rääkida et juba ostes õliloik all:P iroonia muidugi aga midagi ei arva nendest
VX
01:09 10.01.2009
See HD õlilogu jutu üks põhjuseid olevat ka see, et vanad HD mootorid ilma tasakaalustusvõllita ja mootor vibras ikka isuga ning kui siis piisava sagedusega ei olnud tööriistadega tsikli kallal vaeva näinud, hakkas ka mootor lekkima ja mõningad ratta detailid ära kaduma:)
Bikerman
17:06 16.08.2009
Arvamus,et Kawa VN,ehk Vulcan on parem, Kui normaalselt hooldatud Harley-Davidson,on küll näpu võrdlemine ühe muu keha osaga.
Miks muidu Kawasaki oma VN-i klassi nii väga harley sarnast ja võimalikult samahäälset üritab teha.
Selge see ,et igale mehele oma ratas...kes küürutab,kes koogutab-kes istub nagu sittuv koer(õnneks sõiduasendit saab muuta,vahetades lenksu ja jalaraudade asendit).
Vaielge,kakelge...HarleyDavidson on ja jääb custom ratastest ikkagi kõige ihaldatumaks.
Ja kel ei jagu plekki korraliku Harrika jaoks ostab endale"Vulcami"või"Vigaro"ja iniseb õliloikudest ja ärakukkuvatest osadest nagu kadedusega eestlasele kohane.
Sõidan aastast 94.Selle ajajooksul olnud 4 erinevat japsi customit.98 ostsin esimese Harley....ja tagasi ei vahetaks enam kunagi.Vot nii
fotograff
20:14 16.08.2009
On Harley ja ülejäänud tsiklid..

EDU
Haleydaavitsonn
20:39 16.08.2009
Nimi maksab...ülejäänud tehnika praeguste harlyde puhul on tuul..saab 2x odavamalt 2x parema ja vastupidavama ratta...Aga mis motamees sa oled kui sul pole harlyt...kultuspill muud midagi...Räägin enda kogemustest,kui sulle meeldib aga peale igat sõitu midagi nokitseda siis on see ratas just sulle.
indiaanlane
05:41 23.11.2009
Eks jaapanlaste omanikud on vahe kadedad kah usa tsikklite omanike peale. lagunevad harleyd jaavad 80 ndatesse,edasised vaga ok-d. Ma arvan,et harley ei ole koige ihaldatum masin ikkagi,kyll aga koige tuntum. On ju veel teisi haid tsikleid,naitex Viictory, ja Indian millega ise soidan.
sulevpen
19:54 08.12.2009
pole proovinud välimus ok endal usa vtx 1800
BC
22:46 09.12.2009

Olen omanud Honda Magna 750 aastast 97,tundus hea. . .ükskord avanes võimalu teha proovisõit sõbra 96a.HD FXDWG-ga. . .ja rohkem ma seda tagasi ei andnud vaid ostsin selle pooljõuga ära ja honda lendas müüki.Ja see lagunemise jutt võiks juba lõppeda. . .kui hooajal on suur läbisõit siis on loomulikult vaja ka putitada. . .
sdfsdfegasdg
23:15 09.12.2009
kas te olete üldse uusi H-id näinud? Eestis neid polegi kahjuks, filmidest sa näed jah ainult vanasid panne.
kkisduiis
23:24 09.12.2009
Kes meile aborigeenidele neid ikka näitab.
harlikarli
21:53 24.01.2010
...nii ta on , et maksad kahe asja eest - nimi ja hääl . Vana Harli - Peer ütleb , et kui pole õliloiku all , siis pole asi nagu õige. Aga see selleks. Sõidan ise juba viies aasta kaheksa aastat vana Harleyga. Pole ta mind Rootsis ,Soomes, Lätis , Leedus teele jätnud. See on õige - viimane kui mutter tuleb keermeliimiga kinni keerata. Eks igaüks sõidab sellega mis meeldib ja kuidas rahakott võimaldab .Tähtis on see et hing ja ise oled TSIKLIMEES. HOIAD SINA TSIKLIT - HOIAB TSIKKEL KA SIND !
to: sdfsdfegasdg
14:38 01.02.2010
Harley Eesti klubis mitu uut ratast, samuti roadspirti poistel jne
jama jutt
Tüütsivana
21:22 25.02.2013
Meil siin Harleyde kohta arvamusi nii ja naa, üle Atlandi on need aga kultus-seisuses. Üks väike videoklipp (tulevastele) Harley-omanikele suu vesistamiseks, või siis inspiratsiooni ammutamiseks :) http://www.youtube.com/watch?v=7XOgBaYKOnw
Driver12
18:26 26.02.2013
Ma ise ei ole chopperi mees, aga kui kunagi hakkan mõtlema ümber istuda chopperi peale siis ainult harli. Harli peal ei ole ühtegi pettus detaili, mida on palju jaapanlastel. Suured summutid, õli paakid ja nii edasi. Häbi sõita rattaga mis tahab välja näha nagu harli.
jee.kim
19:09 26.02.2013
http://www.youtube.com/watch?v=izzlN2zC8PU

York'i H-D tehases ütles boss samuti, et ostetakse staatust, mitte tsiklit!

Kellele ema, kellele tütar.....
VZR
19:12 26.02.2013
Kui harrikad kepiveo saavad, siis olen nõus enda japsi välja vahetama.
Harlamov i davidov
19:14 26.02.2013
...kui te vaid teaksite, et Harley-Davidsoni leiutasid venelastest vennad kes emigreerusid USA-sse ja see on fakt millest ei räägita ja ei taheta rääkida, eriti veel HD omanikud. Ei usu? Pange Googlisse Harlamov davidov ja uurige ise edasi.

Talking about US country, I have to say that many of american well-known things are done or thought up by russians.
For example, the one of the Freedom's symbols, a famous "Harley-Davidson" bike was designed by russian emigrants Harlamov & Davidov (Харламов и Давыдов)

Mida kujutab endast HD ? Suur, uimane meeletu vibratsiooniga raske kolakas mis maksab palju kuna on "kultuspill" Olen piisvalt erinevate isenditega sõitnud ja omanud kahte sportsterit. Kõlbab põhimõtteliselt ainutl poosetamiseks. Linnas sõita on temaga tegelikult mõnus, madalatel pööretel hea vääne. Maanteel sõita on siiski suht jama, sellejaoks on oluliselt mugavamaid rattaid (BMW või jaapani touring tsiklid) Kui hangid endale HD siis on soovitatav kõik poldid/mutrid lahti keerata ja keermeliimiga uuesti kokku keerata(vibratsioon on tugev ja raputab lahti) Mis on ka arusaadav, on ju siiski tegemist venelase peakoore järgi tehtud asjaga...
Mis veel ? Kui tahad olla tõsine tsiklimees PEAB sul olema HD, kui tahad sõita mugavalt ja kellelegi midagi tõestama ei pea on olemas oluliselt odavamadi ja mõnusamaid rattaid. Nagu öeldud, HD on kultuspill ja kogu asi ongi selles kinni. Loodan, et keegi nüüd ei solvnud aga rääkisin ainult enda kogemustest, ühele meeldib tütar, teisele ema.

Lugupidamisega.
Харламов и Давыдов
07:41 27.02.2013
Харламов и Давыдов
:)
12:05 11.01.2015
Kahju nendest, kes kobavad pimeduses, ehk siis ainus valguskiir elus oleks HD. Korra proovisin, rohkem ei taha. Täitsa kahju nendest, kes .... Ah vahet pole, sõitku või tõukekaga!
Avdii
13:02 11.01.2015
Sama loll laim kui ei miks sõita Ferrariga kui Toyota Avensis sõidab vaiksemalt ja võtab vähem kütust.... Igaüks ostab masina vastavalt rahakotile, ega siis kallimat ja eksklusiivsemat kohe maha ei pea tegema.
:)
13:05 11.01.2015
Polegi midgi maha teha ;) Proovi Honda Goldwingi, mis on isegi kallim uuena Harrikast, kui võtta aluseks mammut matkakad. Uue Harrykaga kannatab võrrelda isega 90 ndate Winge ja pole lihtsalt miskit võrrelda, Harrykaga oled lihtsalt piinapingis, läbides kannatuste rada ;)
jee.kim
13:50 11.01.2015
https://www.youtube.com/watch?v=izzlN2zC8PU

Olles külastanud HD tehast ja suhelnud HD toonase juhtkonnaga, ütlesid nad otse välja, et Sa ostad Imagot ja kuulumist HD seltskonda!
Avdii
14:32 11.01.2015
Ju sa siis pole Road Glide-ga sõitnud kui räägid mingist piinapingist... Taaskord avaldavad inimesed arvamust kes midagi asjast reaalselt ei tea.
:)
15:39 11.01.2015
Sry, aga kas HD on veel miskit, mida võtta aluseks võrdluseks GoldWingiga? Honda GoldWingilt või Valkyrielt HD peale istumine on sama, nagu Jawalt Delta peale.
.................
11:07 06.03.2015
Loll laim ? Milleks mulle selja, käte ning kõrvakuulmise mõrvar ? Ütlen ausalt, et ma ei ole ühegi tsikliga sõites pärast 400km. olnud niivõrd väsinud kui seda oli H-D sportsteriga. See müra ja vibratioon tappis, linnavahel võid ju tuusata oma löriseva rattaga. BMW R1200 seeriaga ühe tõmbega 400km. maha lasta ei ole migi teema, elus rekord kilometraaz ühe tõmbega on olnud 900km. (Tankimise ajaks ikka maha)
Tõsi, sportsteriga oli linnavahel hea täristada, selleks sobis küll, kõrvaklapid kõrva ja siis kannatas täitsa sõitmist.
:)
10:35 07.03.2015
Ma ei teegi selles suhtes teda maha, et kes tahab osta, see ostku. Rahakoti paksus paraku HD kasuks, nagu siin eespool mainiti. Wing, Valkyrie kallimad ja võtavad kütet ka rohkem ja sõit on nagu siidi. Ma ei väida, mulle ka meeldib isegi HD, tema hääl ja välimus, aga juhtida on paha. Linnavahel kulgeks, võimalik, et linnast linna ka kohapeal. Aga eks ostan ja proovin ära, pikemalt tarbida. Minu esmane arusaam oli tutikaga ühe proovisõidu puhul.
ratsa
14:18 16.07.2020
See nagu rohkem elustiili küsimus,loeb mitukümmend meetrit ketti ja mitu kilo neete oled endale külge riputanud,kui teravad saapaninad ja kas plekiga üle löödud.Söitmine suht körvaline asi,kambas törtsutavad,igas bensukas hüplevad ümber tsiklite,heidavad oma höredaid patsikesi ühelt ölalt teisele.
.
09:31 19.07.2020
Sama arvamus nagu Ameerika autode kohta.ebakugav,kehv kvaliteet ja juhitavus rohkem kisa kui villa
....................
11:02 19.07.2020
Ameerika autod ongi mõeldud otse sõitmiseks. Gaasipedaali asendiga muutub müra, minekus erinevusi pole. Uued usa "muskelautod"- BMW pakub seeriaoodangus ka võimsamaid asju kui need "musklid".
Haledale punktikesele
11:06 19.07.2020
Ehk kirjutaksid, missuguste Ameerika autodega sul on kokkupuuteid olnud, millised need su enda omad on olnud, milles seisneb nende ebamugavus ja raske juhitavus.
Mulle tundub, et sa pole üheski seeski istunud...
ulm
19:21 19.07.2020
eestlased on saanud sõita parimal juhul euroopa turule tehtud odava chrysleriga. see ongi kogu nende kogemus ja teadmine usa autodest.

harleydega kogemus seisneb 20 aastat vana rattaga korra ukerdamisest, kuna uus harley on eestlase rahakoti jaoks kahjuks liiga kallis.

eelmisele
21:25 19.07.2020
No võtamegi 20a vana eurooplasega võrrelda,ikkagi on mõte sama ja ameeriklane on nagu on.
Vaba mees
11:02 30.07.2020
Tore vestlus.Põhiasi on ikkagi see vabaduse tunne mis tsiklisõiduga käib.Kas siis HD või mingi muu kaherattalisega.Muu on teisejärguline ja tilu lilu.
Ehk on auväärsetel tsiklimeestel soovitada mõnda hea meistrimeest Harju või Pärnumaal,kes oskaks ja tahaks HD d regulaarselt hooldada?Olen läbi aastate külastanud erinevaid töökodasid oma vana Road King iga sh ka HD Tln.esindust aga oma meistrit pole veel leidnud.
krahv horror
18:03 30.07.2020
Vaatasin ka vahepeal harlisi. Meeldis fat boy. aga võtsin hoopis Vulcani ja ei ütleks et kehvam on kuskiltotsast, pakuks et tehniliselt pommikindlam isegi. Hd jah disain veits parem, aga selle eest 3x rohkem maksma ple küll nõus.
.
14:20 08.08.2020
Hd tööriista marketist kastiga polte ja keeratakse käkk kokku. Kas mõnel teisel tsikli l näed sellist odavat jama.
....................
11:43 20.09.2020
Mis see uus davõdov parem on ? Kõik samad probleemid, on isegi esindusest ära sõites teeäärde jäänud, vedelikud lekivad jne :D tahad sõita ja sõita mugavalt- võta BMW või mõni jaapani touring ratas.
ints87987567
23:13 28.09.2020
Vanasti oli USAs selline kord olnud et kui Indiani mees baari astus siis Harrika mehed tõusid püsti. See ilmselt siis vana Indiani kohta käis, mitte praegu tehtavate... :P
Grandmaster B
17:15 29.09.2020
Mul on Suzuki GSXR. Tagumine rehv kulub nii mis kole. Kett venib välja, olen vahetanud. Piduri kettad/klotsid, olen vahetanud. Sissepritse annab vahest harva veakoodi, korra on isegi jõud ära kadunud. Korra ei käivitunud enam, siduri või käigu anduri jama. Aga ikkagi JAAPANLANE!! Mul ei ole kunagi Harleyd olnud, aga ma ei usu et see palju halvem on. Samas - ma ei hoia ka kusagilt kuuldud steretüüpsetest arusaamadest kinni.
USA fänn
11:15 23.10.2020
Minu arust on HD päris ägedad rattad. Sobivad väga hästi pühapäevasõiduks või teiseks rattaks. Ainuke puudus on jõuetus ja raskus. Võimalik kõrvaldada, kuid kallis. Kui kunagi suurtest KTM ära väsin siis kindlasti HD. USA autod on üle prahi. Eriti Uus Dodge ram 1500.

Muudetud 17.11.20 10:49

bemmipeeter
19:00 23.10.2020
Harleyd imevad, punkt. Ei tea ühtki teist nii kuulsat tootjat, kes üritab oma eelmise sajandi juurte juures püsida. Rattad on lahjad, pole eriti vahvad sõita ega ka jaapani või euroopa tasemel töökindlad. Sõidumees sellist ei osta, poosetajate parsad.
Soul17
11:54 16.11.2020
Noh "sõidumees" palju kilomeetreid see hooaeg tulnud on? Mul on mai lõpust saadik 21000km kopikatega kellal, Street Glide CVOga ratas on 2010 aastast ja sõidan sellega teist hooaega - kolmandat ei tule, sest igav hakkab ja kevadel muutub millekski muuks, aga kindlasti mitte millekski muuks peale HD. Kahe hooaja ja ca 37000km läbisõidu juures on korralised hooldused ja kuluosad ainus asi olnud, mida see ratas on nõudnud.
Kui kogemust ei ole, siis on targem vait olla ja oma raketti kodus diivanil edasi poleerida.
maaks
14:40 16.11.2020
Kilomeetrid ise ei näita mitte midagi, emotsioon loeb - sul tuli neid 21000, aga ise kah kirjutad "kolmandat ei tule, sest igav hakkab ...".
PS 2000a Yamaha ei taha kah mitte midagi muud peale kütuse ja 1x aastas hoolduse - kui 2x uuem ratas tahaks rohmem, siis oleks asi väga valesti vist :-)
Rehve oleks läinud (mul) sellise 21kkm läbimiseks > 2 komplekti, aga ma otsin kah emotsioone, aga mitte kilometraai.
ii
15:58 16.11.2020
maaks, inimesed on erinevad ja otsivad emotsioone ka erinevalt.
ma nt ei viitsi ka üle 2 hooaja ühe rattaga väga sõita sest tahaks lihtsalt vaheldust ja midagi uut. see ei tähenda et ratas ise halb oleks. ilmselt tead seda ise ka ;)
Soul17
08:34 17.11.2020
Mis Sa arvad et ma hambad ristis sõidan mootorrattaga kuna ma pean seda tegema? Ei ma ajan terve hooaja oma tööasju ratta seljast ja seda IGA ILMAGA sest see on fun.
Minu point oli see et need mehed kes aastas 2000km sõidavad ja need mehed kes HD'd telekast on ainult näinud ei peaks kommenteerima seda teemat ja yldse kohe ei peaks sõna võtma kui sitt HDga sõita on ja kuidas see jubedalt laguneb ja üldse edasi ei käi

See on sama asi nagu tätoveeritud ja mitte tätoveeritud inimesed - tätoveeritud inimesi ei huvita absull see et kellegil neid ei ole aga tätoveerimata inimestele jäävad koguaeg jalgu need kellel need on. HD omanikega on sama, mind ei huvita millega keegi teine sõidab aga mitte HD omanikel on alati midagi öelda HD kohta.

Muudetud 17.11.20 08:36

.
19:04 23.11.2020
Vaata neid tätoveeritud just huvitab teiste tähelepanu samuti neid HD mehi huvitab tähelepanu .kui neid see ei huvitaks siis nad oleksidki tavalised norm kodanikud.
Soul17
15:33 28.11.2020
Ja see tavaline norm kodanik peab raudpolt sõitma Jaapani, Itaalia või Saksa rattaga sest muidu ta ju poleks tavaline norm kodanik?
Tead, ma söön liha, sest mulle meeldib - võiks ka oblikaid ju syya, kuulan jazzi, sest mulle meeldib aga võiks ka Meie Meest kuulata, joon veini sest mulle meeldib, võiks ka midagi muud juua ja sõidan Harleyga sest meeldib. Mu point oli see, et kõige paremini kipuvad HDst ja nende omanikest teadma need inimesed, kes kunagi ühtegi omanud ei ole. Sellises tugitoolis F1 jalkat vaatavad kodanikud, kes kõiki sõitma ja mängima teleka ees verbaalselt märatsedes õpetavad. Et mingil teemal oma arvamust avaldada võiks kasvõi pisitilluke pädevus olla, et mitte niisama tühja auru suust välja ajada
.
16:10 28.11.2020
Oma HD mullis ongi ängistav elada.
puls
19:19 28.11.2020
Nimeta mull/punkt, pani asja oma punktiga paika!
Jah HD pole mugavaim, kipub hoolt nõudma, aga see on umbes sama, kui punkt kepib klammerduvat moori, kellel pole erilist valikut või HD rabab end näiteks tööga surnuks, et nautida klammerduvat ahvatlust. :P Rooside kasvatamine on samuti oluliselt tülikam muru heinaks kasvatamisega võrreldes. Suitsusaun versus elektrikeris jne.
Nimetud kodanikud, kes ei julge isegi stabiilse kasutajanime all oma mõtteid avaldada on ja ja jäävad Delfi köögikauboideks.
Karbunksel
19:25 28.11.2020
Praegu uut ratast vaataks siis võtaks Rocket3 või Bemm R18, kui raatsiks tsikli alla nii palju pappi panna. Parimad rattad hetkel kindlalt
Soul17
16:56 29.11.2020
Ja kui saladus ei ole, siis mis nendest konkreetsetest ratastest "parimad rattad hetkel kindlalt" teeb?
Rocket 3 R proovisin suvel päev otsa ca 400km jagu, ei saa mina kyll aru, et ta kuskilt otsast nüüd parim on. R18 ei ole lihtsalt minu maitse.
Parim on ikka see vist, millega endal hea sõita on, mitte see, mille kohta kuskilt lugesid et parim on.
jee.kim
18:13 29.11.2020
Karbunkselil on kõige parem vana diisel Audi 80!
Sealt maalt saavad tema teadmised ja oskused otsa!
Karbunksel
17:52 04.12.2020
Audi rb-1200 võib isegi mõnus ratas olla, aga meeldib chopperi välimus ikkagi ma arvan. R18 meeldib! Enda oma on kõige parem alöati? no sellega peab nõustuma, kui paremat ple ju võtta! Mul Vulcan1500 ja ei jaksa kinni hoida, sõitsin jalad siniseks endal sellega parajalt https://www.youtube.com/watch?v=K2oFMDTjG-c
Sama päev maandusin kraavis liigse õllegna viga
sellise lärmiga
18:24 04.12.2020
kulgevad ikke ajupuudega inimesed, kahju et et politsei ei peedista neid nii nagu mujal maailmas
Kärss
18:49 04.12.2020
# Enda oma on kõige parem alati

Ikka, sest valik on meeletu ja endale valitaksegi sealt kõige meelepärasem. Minu esimesi valikukriteeriume oli näiteks see, et oleks nii vaikne kui võimalik, mille tõttu oligi võimalik valida edasi vaid peamiselt erinevate jaapanlaste vahel:)
.
22:40 22.12.2020
Tõesti politsei võiks kõik need lärmavad kahe ja ka neljarattalised seisma panna. Mine helikindlasse ruumi ja kuula seal oma mõnusat...heli.mitte ära reosta keskkonda ega häiri kaaskodanike. Täiskasvanud inimesed võiksid seda ikka ise mõista.
danaudi
10:44 07.01.2021
Eesti teedel HD on kõige sobivaim ratas. Meil kiirusepiirang linnas 50, maanteel 90. Politsei seisab igal pool. Mille jaoks siis siin kiirem ratas? Sellega ainult rajal saab sõita. HD on ainus tsikkel, millega on mõnus rahulikult sõita - meeldiv hääl, vibratsioon, välimus, etc. Isegi jaapani kruiserid tahavad minna kiiremini, provotseerivad. Mul endal oli suured Ducati ja KTM, võimsad ja tehnoloogilised rattad, aga kasutasin ainult 10-20% nende võimalustest. Ainult välismaal saab nendega sõita nagu peab, aga see on 2-4 nädalad hooajal, rentida on mõistlikum. Siis müüsin ära ja võtsin endale vana HD, sõidan nüüd rahulikult, ei kihuta kuhugi, ja juhiluba on minu käes. :)

Muudetud 08.01.21 09:45

Don Tonx
22:23 02.02.2021
Miks HD mehed ise oma soundi ei naudi ning sõidavad kõrvatroppidega?
harley omanik
21:38 04.02.2021
Alustasin ka nagu suurem osa teisi siin Jaapani ratastega sõitu alguses...ei osanud Harleydest midagi arvata...ainuke et soetus hind on väga kallis. Olles nüüd ise omanud juba pikemat aega Harleyt....võiks öelda et kindlasti tulevikus kui peaksin praeguse välja vahetama siis ostaksin ka Harley. Mitte et Jaapani tsiklitel midagi viga oleks aga enam ei paku üldse pinget Hondad,Kawad jne. Kes Harleyt omavad saavad aru mida mõtlen.
....................
13:18 05.02.2021
BMW-d oled proovinud ? :) Kui müra ja vibratsioon meeldib siis saab summe tühjaks lüüa ja ühele kepsule veidi keevitust näidata(raskust juurde), või veljele kleebitavaid raskusi juurde, viimase puhul kohapeal ei raputa ja peeglitest näeb ka midagi :D
.
09:19 06.02.2021
Bmw gs on minule parim.
haazer
23:04 31.08.2023
:) sõltub HD mootorist,kuni evo-ni on hea ja tundud mõnus Harley hääl,edasi topeltnukkadega jne on lahkuminek juba HD-st.... Mootorite osas tegi mõned aastakäigud HD ilget saasta karterite osas,poorne aluvalu jne ,tekkisid nö õlilekked. Aga kes tunneb mootorielu see võib asendada tehase orig alternatiiviga s&s või delkron:) ja naudib sõitu nii,et vunts kõrvuni:)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte