Rollerid

roller freedo 1

piip2
12:25 01.07.2008
Tere!
Palun abi. Rolleriga on selline lugu, et mootor käivitub, kuid gaasi andmisel ei liigu roller niipaljugi, et saaks peale istuda. Gaasi andmisel müratase küll tõuseb, aga see on kõik. Milles võib viga olla?
hlm
18:18 01.07.2008
Vaata karburaatori segusiibri vaakummembraan üle.
See tähendab, et ära ainult vaata. Vaata, et auke ega mõrasid sees ei ole.
rullik ,rihm
18:45 01.07.2008
sul variaatoris miski viga.ära sa hlm-i soovitust väga tõsiselt võta,enne kui käivitumisega probleeme tekib.haruta variaator lauale lahti.tõenäoliselt rullikud otsas või rihm puru,aga võib ka miskit muud olla.kui teaks asjade kulgu oskaks paremini soovitada.
piip2
07:15 02.07.2008
Tänud vastajatele! Minu näol on tegemist täieliku tumbaga, kes ei tea variaatorist ega rihmast midagi. Kas oleks internetis mingit materjali koos piltidega, mis juhataks, kust sellised asjad rolleri juurest leiaks. Vaataks siis, mis edasi saab ja kui ei saa, siis tuleb ilmselt lohistada kusagile teenendusse.
piip2
17:05 02.07.2008
Sai teenenduses käidud ja oligi rihm tükkideks ja nägin ära ka variaatori ilmselt see ta oli, kus olid rullikud segi paisatud, aga terved. Sain asja jonksu, veelkord tänu, kes vastasid.
piip2
15:22 23.08.2008
TERE!
Palun jälle abi. Roller ei käivitu, aku ja starter töötavad. sai vahetatud süüteküünal, kuid sellest polnud abi. Keegi arvas, et süütepool, mis võiks veel viga olla?
jänkuke
16:17 25.08.2008
puhasta karpa ära (juhul kui sa seda veel teinud pole)
piip2
06:49 10.09.2008
Sai teenenduses käidud ja selgus, et laadimissüsteem on nõrk. Kas selles osas annab midagi ette võtta, mis oleks mõttekas?
xtcmf
20:18 15.10.2008
Mul selline mure, et roller võtab muidu tuurid üles aga kui peale istun, et sõita siis sureb välja kui gaasi annan. Ehk oskab keegi aidata?
klhgjhgkjlklö
21:07 15.10.2008
kas ta sul pena ikka saab korralikult peale
xtcmf
22:41 15.10.2008
Nagu saaks aga ei tea mis värk on
xtcmf
14:51 16.10.2008
Nüüd ei lähe ta üldse käima. Karpa sai ära puhastatud. Teab äkki keegi milles võib asi olla?
...
15:10 16.10.2008
xtcmf
15:24 16.10.2008
freedumiku
19:57 16.10.2008
vaata kas sul piibu juhe on korralikult peal siis puhasta õhufilter ara (vajadusel pane näpp õhupuhastile ette ja vaata kas läeb käima)starter tööptab/käima läheb vänta proovi ka kas sul on karpa n-ö piiraja maas kas kummilotu on äravõetud kui on siis pane kummilotu tagasi juhul kui sul on karpa piiraja maas või kui jupastab siis legureeri segu
a.a.bits
21:53 17.04.2009
tervist, oman freedot (freedo 1) ja selline häda ,et seisis terve talve ja nüüd ei lähe enam ei starteris ega vändast käima. akut ka laadida ei saa kuna laadijat pole..., kuid vändast peaks ju minema,
edbert
00:57 04.07.2010
kus asub fredol 5 piiraja?
edbert
00:58 04.07.2010
ja kus asub fredol 1 piiraja kaa?
freedo 1
17:25 29.07.2010
kui sul on mingi koonus filter või tunitud siis sul on vaja suuremat tüüsi
Alllllluu
02:19 10.08.2010
Tere , mul on endal roller nimega fude , mingi tundmatu hiina 2t freedo 1 raamil , kett ülekandega probleem on selles ,et käivutub väga vaevuliselt , pika käiamise peale , oleks vänt läheks kiiremini vb aga see selleks, agakui käima läheb ss pole enam tipu ja kiirendust vabsjee ja tahaks teada kus sellel piirajad asuvad
loller
19:42 11.08.2010
Kõiges on süüdi piirajad kui piirajad peal siis ei liigu roller isegi kohalt ja ei lähe käima.
valerik1
21:55 19.09.2010
Minull on ka freedo 1 ja saama luugu.
Kuid ma vahetasin vareadoori ja panin uued.
Aga ta minull suitseb .
Aga minull oli selline viga.
1vareadoor vahetusse
2Süütemähis vahetusse kuna too vana lõi voolu vastu kere .
3CDI (kiiruse piiranguta) vahetusse.
4ON vaja vahetada Silindrikomplekt ära.
5Mikrolüliti, vasak Piduriheebel vasak kui vajudad siis läheb käima ja seal väike lülidi see on nahkas .
Hoome lähen proovin äki saan koorda.
Aga et suitseb siis ma ei saa ühest asjast aru kuhu läheb õli.
Küünal on jube.
Kuid vahetan wifi ruuderi Silindrikomplekti vastu.
...
22:31 19.09.2010
Õli põleb ära.Sellelt mikrolülitilt tõmba juhtmed ära ja pane kokku. Ei pea üldse heeblit vajutama.
valerik1
23:00 19.09.2010
Kena nali küll .
Aga mida siis mõttleb audo juht siis.
Aga parem kui oleks tehnika korras.
Ja ma tahan et oleks korras.
Ja vajan freedo 1 spidoka trossi ka .
Äki on kelekill olemas muidu olen mõne poe närvid nii ära söönud et kui nemad mind näevad siis sulkevad oma poe.
Abi vajaja . freedo 1
22:00 13.04.2011
Tere,

Oleks abi vaja Freedo 1-ga Selline jama et seisis 2 aastat. Ei läinud tööle siis sai vahetatud kütus öära (Vana välja, uus sisse) ja ikka ei tööta . Sai karburaator puhtaks tehtud siis töötas natuke vb 4 tundi ja siis jälle sama lugu. Keegi aidata oskab ?
yllar1987
20:34 06.11.2012
tere !! mure selline et rolleril ei ole sädet ,vahetasi süütepooli aga midagi ei muutunud . miles võib asi olla ??
hlm
11:23 09.01.2013
Esmalt võiks ikka uue küünlaga kontrollida. Mis veel sädeme puudumist võivad põhjustada on mitmeid. CDI, juhtmete viletsad ühendused, seisujala suretuslüliti...
Rollupoiss1
15:51 25.07.2013
Mul on jälle selline mure rolleriga, et vanade küünaldega säde on kuid ei käivitu ning täiesti uue küünlaga on säde vaevu märgatav. Sai rolleril kolb ja rõngad ning simmerid vahetatud. Enne seda töötas kuid nüüd ei lubagi. Olen juhtmed mitmeid kordi üle käinud kuid ei miskit. Vaevalt et seismisega midagi tuksi sai minna. Mõistus on juba täiega otsas, et mida kontrollida.
aibolit66
17:31 25.07.2013
Kontrolli igaks juhuks üle õhu voolikud. Kui need on kõvasti pragunenud, siis saab liiga palju õhku ja rsk ei lähegi käima.
hlm
18:46 25.07.2013
Kas peale kolvi/rõngase vahetust ka nukkvõll märkide järgi paika pandi ja klapivahed juhendi järgi reguleeriti?
Rollupoiss1
07:38 26.07.2013
Kas 2-taktilisel rolleril on olemas nukkvõll? Sellel peale väntvõlli nagu muud võlli ei kohanud. Klapivahed on korras.
sitrus*
14:01 26.07.2013
Sa ju tegid kapremondi,kas ei kohanud nukkvõlli.Pisike võll all paremas nurgas.
hlm
22:54 26.07.2013
Teema on ju Freedo1-st, mis on NELJATAKTILINE. Sellepärast eeldasin, et ka neljataktilistest siin räägitakse, mitte kahetaktilistest.
Kui mõistus üle ei käi, siis vii asjatundjate kätte.
Egert Jurtom
13:43 03.07.2016
Tere,mul on selline brobleem,et roller suitseb ja tossab.Ma olen proovinud palju asju aga mitte õlirõngast.
Küsimus.Kas viga võib ki olla õlirõngas
Egert JUrtom
22:25 03.07.2016
Lihtsalt sumpsist tuleb suitsu,et mille viga see või olla
blade1996
10:35 18.10.2019
Tere!
Palun veidi juhtnööre? Nimelt mure selline et algselt masin seisis mitu aastat, siis proovisin kävitada kuid ei käivitu. Selgus et karpas viga. Vahetasin karpa, vahetasin küünla, vahetasin aku, lisasisin uue bensiini ja masin hakkas tööle. Kuid nüüd mure selline et ei saa piisavalt õhku, võtad filtri ära ja annad täis gaasi on nagu loom aga kui filter tagasi panna (mis sai ka puhastatud), siis täis gaasiga hakkavad pöörded kukkuma ja masin hakkab värisema et nagu midagi on puudu. Proovitud ka karpa segu kruvi reguleerida kuid ei andnud tulemust!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte