Rollerid

Rolleri parandusel oleks abi vaja !

inestoonia
18:14 23.08.2008
Lugu selline, ostsin omale suht vana Pegasuse nii u. 20 tuhat on läbisõit.Ja probleem järgmine roller seisis pool päeva vihma käis ja säde kadus...Pole asi küünlas ega juhtmetes ei tea mis viga on.Vajaks abi!!!!!!
Ja muuseas sooviks linke kust otsida omale uusi rolleri peegleid !!!!

Muudetud 15.08.09 08:13

külaline
09:49 24.08.2008
inestoonia
13:57 24.08.2008
nii üht kui teist aga oleks vaja rohkem nõuandeid kust peegleid heas hinnas myya on ja milles võib olla probleem
---eix---
19:41 13.07.2009
tere selline jama on panen esipidureid siis kisub esi otsa paremale :S vaatasin amort on kinni ilusti ratta mutrid on kinni . kas oskab keegi nõu anda
külaline
22:34 14.07.2009
kuule se rolleri raam on läbi kohe kohe pooleks minemas siimul oli sama jama võta kõik plastikud eest maha ja siis näed mis seal toimub
Gert126
14:03 29.07.2009
Tere..Mul on probleem Freedo1-ga.Külmalt töötab ilusti..aga kui mootor soojaks läheb siis jääb seisma ja enam käima ei lähe..milles võib olla probleem?
lulla .
10:17 31.07.2009
Gert126 sul vöib paak umbes olla ja ta tömbab ennast täis . soovitan puhastada paak ära .
Gert126
10:53 31.07.2009
Kakun paagi maha ja loputan selle jama ava kaudu välja?
N..
13:42 01.08.2009
see et sul Gert karburaatori ära uputab võib isegi õigus olla, aga kuidas saab seda teha umbe läinud paak kust bensiini peale ei tule? siis ehk ka võimalus et ei saa kätte pigem, võib olla võimalus paagi filtri puhastamisel-kuid siis ei käiks ka külmast peast, käivituks küll ehk sest tasapisi valguks seistes bensiini karbussi aga eriti pikalt käia ei saa. Kui oled masinat käianud ja käima ei lähe keera küünal maha, vaata kas see on märg või kuiv, kui on kuiv siis ei jõua bensiin silindrisse ja viga võib olla ummistustes(paagis,karburaatoris,filtrites), kui küünal on märg otsi viga elektri poole pealt(küünal kulunud, säde on nõrk või puudub jne.)
Gert126
09:38 02.08.2009
Nii..Üks häda on veel...Mul Roller nagu jõnksutab suurema kiiruse peal..50-60 vahel...et nagu ei saa vahepeal kätte vms...kas ei või olla et saab kätte ilusti aga küünal ei jõua seda bensu ära plahvatada korraga vms?
N..
17:12 02.08.2009
järelikult probleemid toitesüsteemis, jõnksutamisega vast bensuirida rohkem, alusta hooldusest, paak, karburaator puhtaks ja filter uus, vaata küünlale otsa ja mis nägu õhufilter on, kui 4 takti mootor siis ka õli peab aegaajalt vahetama, kui enda mõistusest jääb väheks tuleb minna hooldusesse ja sajaseid luhvtitada
Gert126
22:24 02.08.2009
paak on puhas...karburaator käind hoolduses...õli ka vahetan iga aasta...
N..
20:52 03.08.2009
väga tubli, rohkem neti teel sinu rollerit parandada ei saa :)
rauahunnik
12:21 26.10.2012
mul freedo2 mul on see jama et sõitsin läbi poriloigu ja pärast seda enam käima ei läinud. sädet ei ole.puhastasin magneeto ära ja ostsin uue süütepooli mille külge ühendasin kui midagi ikka sädet ei ole.mida teha? palun aidake.
Lihtne viga
13:06 26.10.2012
Arvan, et peale süütepooli vahetust jätsid reseti tegematta.
glirne
12:42 10.04.2013
MUL selline mure kui ma vänta löön rolleril ja kaasi ei janna siis ta tahab käima minna kui ma kaasi annan siis ta ei lähe ültse käima ostsin uue küünla pensini filtri mis ma tegema pean kas on karbusis viga või või milegis muus viga rolerill

Muudetud 10.04.13 20:45

eedi1234
21:39 28.04.2013
osta bensiini lisandit mida tuleb panna paaki iga 1000 km tagant see hoiab paagi puhtana ja paak ei lähe umbe
hlm
05:13 29.04.2013
Mingit lisandit ei tule ega pea kuskile toppima. Lisandite kasutamine on täiesti vaba valik ja nende mittekasutamisega ei juhtu mitte kui midagi halba.
Paak või paagikraan aetakse umbe tavaliselt inimese enda lollusest.
glirne
11:23 30.04.2013
mul on veel küsimus ega neid TGB juppe kuskil müüja ei ole tahaks teada kust neid saaks 4t rollerile
glirne
12:32 05.05.2013
tere oleks abi vaja kas oskate öelda miks starterist roller tööle ei lähe mis ma pean tegema
onu nemo
13:29 05.05.2013
Kui oled Lõuna-Eestist, siis hea koht varuosade otsimiseks on Märjal - oli vist Motohobi OÜ.
Teenindus on nii ja naa, kuid juppe peaks jaguma küll.
Kymco Super 9
01:14 17.06.2013
Tere! Mul juhtus selline asi et väljas sadas vihma ja me sõitsime ringi ja järsku lihsalt roller suri välja ja enam tööle ei läinud!
Lükkasin koju ära .. Järgmine päev vaatasin, et sädet pole, ostin uue küünlapiibu ja süütepoole .. Siis tuli säde kuid se säde on liiga nõrk ei lähe ikka tööle, oskab keegi öelda milles võib probleem olla ? :S
hlm
19:08 17.06.2013
Tegelikult veidi naljakas, et kohe hakatakse lampi uusi detaile ostma teadmata, kas viga just neist põhjustatud. Kasuta loogikat. Vihm- vesi- elekter...mina oleks kõikvõimalikud pistikuühendused enne üle kontrollinud-kuivatanud. Naabripoisi mopilt teist küünalt ja piipu laenanud. Samuti on remondijuhendis puust ja punaselt ära näidatud ja seletatud kuidas teatud elektrividinaid testriga kontrollida.
glirne
11:39 07.08.2013
tere mul oleks rolleri abi vaja kaks takti rolleril mis ma tegema pean et õli pump ei löö selise margi rolleril TGB üks õli voolik läheb kolbi ja teine läheb väntvõlli ja kuidas õli pump lööb kas koguaeg või kuidagi teist moodi mingi keeruline õli pump mul rolleril peal antge nõu mul oleks seda nõu vaja
sitrus*
13:30 07.08.2013
Pump viska vahelt minema,segu sisse õli kogu lugu.Vastupidisel toimetusel on sõitmisel viimased meetrid.
Targo tahker
15:27 12.07.2016
Tere kas keegi teab miks rolleril ei tule süütebooli voolu? Ning miks rolleril pole säded ja kas selle viga võib olla signa? Kas leidud selline inimene kes oskab signa vahelt välja võtta. Infot võite anda telefoni teel 56720485 või siis emaili teel [email protected]
RometOgar202
08:40 01.08.2016
kas tõesti on rolleritel ka juba alarm peal.
seda ma tean küll miks rolleril pole sädet, sest süütepooli ei tule voolu
ANZELIKA JAASKA
14:54 03.06.2018
Roller läks ilusti käima aga kui panen kaasi siis jääb seisma nagu ei saa pensiini kätte.
Tzärilin
18:31 03.06.2018
aka õli on sees?
RometOgar202
18:54 05.06.2018
palju võimalusi pole. kas ei saa benzu kätte või tõmbab ennast kohe täis. peale välja suremist võtta kohe küünal maha ja vaata kas märg või kuiv

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte