ATV'd

TGB Blade

andi002
22:26 04.05.2010
Mida selline atv endast kujutab on sellis mõtet osta? Kas keegi on endale sellise ostnud? Kuidas on vastupidamisega?

Olen käinud Velt Motocentris seda vaatamas ja üldmulje oli hea, kuigi olen atv teemal täielik võhik. Ei ole mitte kunagi ühegi atv sõitnu.



Uduvere
10:55 07.05.2010
eks hädasid tal ikka on. oleneb ka ehk kus sõidetakse. tagavedu kettülekandega, ketiratas oli vaja varsti uuesti kinni keerata. ja digi display suri ka ära, mis maksis soomes mingi 200 eur. ja solki bensiini, mida kahjuks meie tanklatest jätkuvalt võib saada, ta ei söö hästi.ei tangi enam 95, ainult 98. aga igal juhul on ta stiilsem ja linnapildis näiteks pilkupüüdvam. ise ajan rohkem mööda põlde ja metsi, võiks nelivedu olla. aga ei ole päris hätta veel jäänud kusagil. käru veab ka päris hästi, kui tööloomaks vaja.
andi002
22:36 07.05.2010
Tänud info eest. Ongi just tööloomaks atvd vaja. See mudel mis mina vaatasin oli küll 4WD.
martin2010
10:16 05.06.2010
Ostsin see kevad TGB Blade 425 4x4 ja jamasid ikka jätkub. Ei tea kas mulle selline õnnetu mudel sattunud või on ka teistel probleeme? Kui ostsin siis esimese asjana tuli tühikäigu pöördeid pidevalt regullida, et käigud ilusti sisse läheks. Umbes 250 km pärast hakkas 1.) kergelt õli lekkima2.) starter ei haagi taha, kui mootor on teatud asendis 3.) tagurdades pole jõudu 4.) käigute asendeid tuleb ilmselt lasta regullida, kuna N pealt läheb vahepeal tagurpidi käik sisse (peab käega kangi hoidma). 5.) Kui suurem koordmus taga on ja mootor on soe, siis teeb mingi rihm häält (ilmselt variaatori rihm?)
Olen sõitnud ainult mööda metsateid. Ei kujuta ette mis siis saab, kui metsa/mudasse minema peaks. Ostetud sai käru vedamiseks aga käru ei julge küll külge panna. Nüüd viin garantiisse ja loodan, et vead kõrvaldatakse. Jagage teised ka kogemusi, kuida teil vastu on pidanud.

Muudetud 05.06.10 10:22

kui te veel ei tea
14:56 05.06.2010
siis eesti ärikate juures ei lähe atv puhul garantii alla midagi. eriti isan veltmotos. eriti kui on hiinakas. nn firmapillidegagi suur rist ja viletsus
andi002
10:24 08.06.2010
To: martin2010

Ostsin ka see eelmine kuu sama atv ja Teie jutt ajab hirmu nahka? Hetkel on minu atv läbisõit ca 60km. Ostsin atv peamiselt tööks, ehk käru vedamiseks. Praegu ei ole veel raskusi vedanud, ega käru järgi pannud, kuna atv kästi ennem sissesõita.

Anna palun teada kuidas garantiis läks?
Владимир
10:58 21.07.2020
Доброго всем дня.
Пару недель назад купил подержанный КВАДРОЦИКЛ IRS 4х4 TGB BLADE 550
ВОПРОС: задний привод принудительный или должен вращаться через дефиренциал? В моём случае в подвешенном состоянии вращаются два колеса одинаково в полной блокировке, что на мой взгляд странно!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte