ATV'd

CFMoto CFORCE CF500-2A Cassic

gn2014
19:10 16.01.2014
Oleks plaan soetada omale see atv, kas see oleks mõistlik tegu?Olen lugenud et see atv on hiinakas, mis sellest arvate, tavaliselt hiinakad ei pea vastu ja lagunevad?Kas see atv peaks vastu peaaegu igapäevase sõidu ja gaasi ikka rohkem vajutada?
.
20:19 16.01.2014
Mul omal on X5 CF500 pikka kerega ostsin Motohobist Tartust uuena, sõitnud 2 talve igasuguste probleemideta, käivitub hästi, elektriprobleemidest on 2. Üks see et tegu karburaatoriga ja teine 4wd lüliti ei reageeri alati esimesel vajutusel, alguses uuena läksid käigud raskelt, kuid see peale 500km lahenes. Olen sõitnud peaaegu 3000km, pikein sõit järjes maanteel oli 60 km traktori rehvidega peale seda sõitu olid randmed mitu päeva haiged. Kiirusepiirang ja kw piirang on mul maha võetud ja nüüd on 28kw ja kiirus traktori rehvidega ca 95km/h. Mina olen valikuga rahul, lumesaha ostsin ise juurde ja sellist 20cm lund lükkab edukalt, märga rasket lund ei kuna oma raskus on atv-l väike, rattad hakkavag tühja käima kuigi ostsin tagaketid. Hooldustega olen rahul kuna teenindatakse pea igas paigas.
peeter see
01:38 17.01.2014
Ostime Pärnust sama aparaadi, oleme ostu ja teenindusega ka väga rahul. soovitan
gn 2014
06:47 17.01.2014
http://www.youtube.com/watch?v=lCDP4h1Rge8
Mis selline asi juhtus, 0.50 minuti peal?
kas see atv kannatab ka igapäevast sõitu nt põllul, kruusal, metas?
T.
07:11 17.01.2014
Ei juhtunud midagi see on tavaline tegevus masina haardumise parandamiseks kui ta jääb nt põhjapeale kinni. Seda sangutamist teeb juht ise.
............
07:12 17.01.2014
Mis seal juhtus siis ?


Huvitaks ennastki selline ATV, hind on mõistuspärane kuid millegi arvelt on selline hind kujunenud. Muidu maksab kasutatud 6-7 aastat vana Suzuki ATV sama raha.
.
08:15 17.01.2014
Sealt Pärnust ei julge ma küll midagi osta.
...........
16:27 18.01.2014
No Pärnu motopood on omaette koht, omaette suhtumisega tüübid. Uuriks siiski masinat ennast, mitte poodi.
jobeeeeeeeeeeeennnnn nnnn
16:50 18.01.2014
Pole mõtet endale peavalu võtta, Hiinlased nimelt toodavad asju nn muldmetallist. Võta sõitmiseks ikka Japs ja kestab, remontimiseks võta hiinakas!
diisell
17:20 18.01.2014
Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega masin,kahel sõbral on sellised pillid ja mõlemad on sõitnud 3000 km siiani pole midagi ära lagunenud.Täpsemalt uuri atv foorumist.
gn 2014
22:36 18.01.2014
aga kui kaua see atv vastupeaks, kui nt sõita igapäevaselt, mitte ragistada käikutega ega muuga, ja vahel ka teha mingit tööd?kui hästi ta nt 30cm lumes möllab?
hoolikas
11:05 19.01.2014
suur osa lagunemistest on tingitud tähelepanematusest. kui kummitihendid ja kummikaitsed terved, liigendid määritud siis kannatab vees ja poris sõita küll. lumelükkamisel on vahva abiline aga arvestada tuleb et sobib lahtise lume puhul, sulalumega on kööga.
ausamast ausam
12:09 19.01.2014
Ostsin kord minagi uuena, ei kuulanud mida räägiti ja astusin korralikult reha peale....
See masin ei kannata kriitikat - jõuetu,raske,plastik nagu paber,metall pehme jne..
Jutt selle masina headusest on müüjate hülgemöla.
Müüsin maha, tellisin ameerikast pea sama raha eest uue kawa750 ja pean ütlema et teine maailm..
::
14:15 19.01.2014
Selge see et kasutatu margimasin SUZUKI/YAMAHA/KAWASAKI on mäekõrguselt üle ühest Hiina CFMOTOST. Kallid inimesed mõelge oma peaga. Mille arvelt tuleb odav hind? Nüüd mõelge edasi kas tahate ikka hinda osta.
Kui arutada CF800 hinda siis sellel juba võrdeline hind korraliku asjaga.
Mina sõidan KAWASAKI Bruteforcega ja naeran Hiina meeste üle.
jobeeeeeeeeeeeennnnn nnnn
14:27 19.01.2014
Miks inimesed ei õpi teiste vigadest aru ei saa? Ole kui hoolikas kui tahes ,võid ju korralikult hooldada aga see ei loe KUI MASIN TEHTUD MULDMETALLIST ja kõik jupid peagi pooleks murduvad. Ja mis te arvate et mootoris on paremaid materjale kasutatud v....EI ole.
chr71
14:27 19.01.2014
Tead ostuhuviline, ära sa kuula mis siin igasugu ´´täpid´´ ja ´´hyyumärgid´´ räägivad.
Selle raha eest saad sa 2x odavama tutika väga korralik ATV ja kui midagi laguneb siis on garantii ja hooldused on juba odavamad kui kallimatel markidel. Suzuki on üks peavalu aga võibolla oli tegu just konkreetse atv-ga. Nyyd on omal samuti CF500 paar aastat sõidetud ja ma ei ütle ühtegi halba sõna. Edu ostmisel
gn 2014
19:09 19.01.2014
ma väga loodan, et need inimesed, kes mulle seda atv soovitavad on tõsi taga
to :: (registreerimata)
20:20 19.01.2014
Mul endal on suzu kingquad ja paar nädalavahetust tagasi oli sõit ja 14 atvst jäi ellu ainult 2 suzut ja 1cfmoto ülejäänutel kõigil juhtus midagi
K.
22:14 19.01.2014
Ei ole ta nii kehva midagi, normaalselt põristada siis kestab küll, aga vahel tahaks funi ka, selleks pole ette nähtud.
gn 2014
19:49 20.01.2014
ma kasutaksin seda atv-d nt lihtsalt sõitmiseks nt põllul, lumel, kruusal ja töö tegemiseks, millegi vedamisel nt kruusatee parandamisel- käru vedamisel
stelf
20:39 20.01.2014
Sõprusringkonnas tahame suve alguses osta kolm CF-i, et oleks suvel koos huvitavam matkal käia. Eestis on veider see, et praktiliselt enamust kalleid margipille ei saa võtta arvele ARK-is L7e klassis. Aga"hiinlaseid" saab ja nende head remondivõimalused ja juppide hinnad korvavad osturiski kohe kindlasti.
Siin CF-i mahategija on valdavalt nende kallite margipillide edasimüüjad, kes kratsivad kukalt, et margipille nii vähe ostetakse!
Lisaks on margipillid varuosade hinnad röögatud! Can-Am väntvõll maksab sama palju kui CF-i terve mootor, edasi võite ise hindu kujutada siis.
Motohobi Tartus on selline koht, kus saab kõik probleemid ladusalt lahendatud.
tyyp123
21:01 20.01.2014
Kas mitte CFMOTO Mootorid kanadast pole? Hiinlasest on asi kaugel.
to gforss bläss
22:14 20.01.2014
Õige tähelepanek! Eesti inimene on paraku naiivne ja mõtleb et ehk temal ei lagune see CFmoto et tema ju ei keera nii räigelt peale.
Tüüpiline müügimeeste möla on see et kui võistlema ei lähe siis käib sulle küll.
No ei käi ika küll. Isegi igapäevaelus ei kõlba ta kuhugi. Kes siin kirjutas?
Selle raha eest saad sa 2x odavama tutika väga korralik ATV ja kui midagi laguneb siis on garantii ja hooldused on juba odavamad kui kallimatel markidel

Inimesed, tehke palun vahet odaval ja soodsal. Justnimelt odava atv te saategi! Mõelge selle üle.
tyyp123
00:31 21.01.2014
Tõesti kes kasutanud pole seda masinat, ärgu tulgu paukuma, endal kestis esimene mudel 500ne 4000km, siis läks müüki kuna polnud vaja enam.
Super teenindus tartus ja hea hinnaga jupid saadaval ning jamh paljud jupid on masinal tippfirmadelt võetud. Odavast hiinakast on asi kaugel.
Yeah123
04:33 21.01.2014
Omal olnud selline masin 4 aastat umbes ja läbisõit 3000km. Väga hea pill on viimased 2 talve olen sellega metsa ka välja vedanud ja laiali pole midagi läinud(kumbki aasta ca 70rummi küttepuid) lund lükanud ja nii sama sõpradega metsas rallimas käinud
Südamlik soovitus
14:34 21.01.2014
500 mootor on kopeeritud suzukilt, isegi see ei aita kuna hiinlased oskavad odavusega kôik āra rikkuda .Hoidke Hiina asjadest kaugemale ja Olete juba Vôitjad.
PS. Kas Eestlastel on hābiasi omada margi masinaid vôi mis?
stelf
16:15 21.01.2014
Mitte ei ole häbi margipilli pärast vaid eestlane pole nii rikas, et jõuaks seda margipilli pärast remontida!!! Masin tulebki osta vastavalt rahakotile ja vajadustele. Kui paljud jõuaks oma Can-Am-le osta 3500 eurose väntvõlli?! Vähesed, CF-ile saab selle raha eest uue mootori!
Lisaks köigele tuleb margipillile veel juurde maksta 2500 eurot, et saaks maanteel sõita, enamust ei saagi legaalseks liiklusvahendiks muuta v.a maastikusõiduk,:-) millega teepeale ei vöi minnagi!
maximus3
09:11 24.01.2014
CF-on väga norm. ja vastupidav.

Tänaseks on minu CF 5002A läbi sõitnud juba u 4000km, vahetanud olen selle aja joksul;
regulaarselt õli (nii sildades kui mootoris)
panin niplitega kardaaniristid (originaale ei saa määrida)
igaks juhuks vahetasin ka veorihma (tundus et vanal olid mõrad)

Infoks veel, et olen masinat igal talvel kasutanud selleks, et hoida puhtana kilomeetrist kodutänavat. Selleks mul 1,5m sahk. Lükkab nagu loom.

Suvel ja sügisel on kasutusel maal kus on käruga (vana vene zubrjonok) kartuleid, kive ja oksi veetud.

Olen ka Aegviidus "tankodroomil" hullamas käinud, ning läbinud muda ning 1m sügavusi veetakistusi.

Kõige suurem erinevus CF-i ja poppide pillide vahel on see, et CF on rahuliku käiguga ja uimasem. Kuid jõudu ja kiirust jagub kindlasti, eelkõige ju tegu masinaga mis mõeldud offroad kasutuseks ning ega metsas on ka 80km/h väga suur kiirus.

Seega lühidalt julgen kindlasti soovitada!



gn 2014
15:29 24.01.2014
suured tänud hea komentaari eest
Lihtne loogika
16:11 24.01.2014
Siin on kahte sorti kommenteeriaid:
1. müügimehed kes eri nimede alt kiidavad seda rämpsu justkui omanikud !
2. Omanikud kes saavad aru küll et masin saast aga õigustavad enesetunde pärast meeleheitlikult oma ostu !!
arrah
16:11 24.01.2014
Aga kas nad üle 80 ka ikka lähevad, endal suzu läheb ca 105 välja ja no paar korda suve jooksul tuli ette maanteesõitu kui hommikul läksime ja öõsel oli vaja kiirelt tagasi sõita
Põhja Konn
16:01 26.01.2014
Üle 80 km/h nad ei peagi minema, 70 km/h on max lubatud L7-ga, T3-ga vist 40 km/h.
Sai üks läbi peetud. Esimene aasta polnud nagu suurt hädagi, poldid/mutrid sai kohe üle käidud (no ei viitsi need pilukad kõiki kinni keerata), mudas ei mütanud, põhiliselt kruusa- ja põlluteedel käru vedada ja mööda metsasihti langile saagi ja saemeest veetud. Teisel aastal läksid mõlema diffri korpused. Sai lukus diffriga tagurpidi teist samasugust sikutatud ja nii kui ratas rööpasse kukkus, käis lenks korra viltu ja oligi pragu sees. Tagumise diffri korpuse purunemise põhjust täpselt teada ei saanudki, ühel hetkel märkasin, et pragu sees. Sai kolmandal kevadel maha müüdud ja hetkel plaan hoopis diisliga tööloom osta. Kannatab ehk ka peenemaid kaikaid metsast välja vedada.
Ühe Põhjakassi eest saab 2 hiinlast, et kui ei tea, kas on püsivam vajadus sellise riista vastu, siis on hiinakaga seda odavam katsetada. Maha müües üle poole hinnast ei saa ka japsi eest.
stelf
18:01 26.01.2014
Üle 70 km/h ei olegi lubatud sõita! Üle selle kiiruse sõtmine on nii masina tapmine kui enda riisiko. Ei taha mõeldagi, et kusagil metsavaheteel tõmbad 100-ga kusagil kändu või kivisse. Aga hulle on igasuguseid , see ei pea nakkav olema. Mõni vennike on kohe loodud masinate lõhumiseks, oma olemuselt on sellised tüübid lõhkujad, kelle käes ei püsi tervena mitte ükski masin. Endalgi nähtud võõras seltskonnas tüüpe, kes näevad ATV-d esimest korda ja sanga saades "rallivad" nii et endal luud ja kondid puru, samuti atekas p. . . s!!! Kus juures olenemata masina margist.
Hoiad ja hooldad ise masinat, hoiab masin sind!
arrah
19:09 26.01.2014
No kruusa teedel ja teistel metsa või jõeäärsetel teedel ikka läheb 80-100 aga selles on sul õigus et kui hoiad masinat, hoiab tema sind, ma pea iga nädal remondin atvd, nüüd panin snorklid peale ja suvel ja sügisel saab ikka lammutatud, nüüd tulevad jääsõidud.
(sellel suvel olin 2 korda haiglas)
.
19:47 26.01.2014
andresla
22:15 07.08.2014
Olen omanud-katsetanud 4tk cf 500, 1 suzuki kinquad ning nüüd siis vuran can-am outlanderiga.
CFid kõlbavad alustajale. Kõik tööd saab tehtud ning vajadused rahuldatud, kui endal ajud kuplis. Lapse vigu esineb, kuid kui käed pole p... välja kasvanud, saab need odavalt kõrvaldada. Suurim mure on ikka plastikud mis kole rabedad ning sellepärast metsas kannatada saavad. Aeglane ja rahulik käik tähendab seda, et kiirenduse nautlejat see masin ei tõmba. Ebamugav iste, kuna täpselt tagumiku all on istme tugi (kes istme üles tõstab, see näeb) mis pikemalt sõites valusasti endast märku annab. Muidugi juhul, kui pole suuremat vahekihti tagumikul. Mudas- müttajaid see masin välja ei kannata, kuid minu arvamuse kohaselt sobib lihtsalt hängimiseks vägagi hästi. Julgeks väta, et minu teada on parima kvaliteediga hiinakate seas. Miks paljud hiinakad saab registreerida Le7- kes tellib see teab, et kleebitakse vastavalt tellimusele ükskõik mis ce või firmamärk hiinas külge. Traktoreid ostes tuli välja, et ühest ja samast tehasest tulid traktorid älja aga ühele kleebiti dongfeng ja teisele mingi muu märk külge :). Kui hiinakat osta, siis valiks ikkagi ainult CFi.
Margipillid on teine klass ning pole mõtet vaielda mis parem või halvem. Vaadakem ennem oma võimalusi ning siis otsutagem.
Lapsed lubasin küll cfi lenksu taha, kuid sama ei julge enam outlanderiga teha, seega laste seisukohast cf parem :)

Muudetud 07.08.14 22:17

uued mudelid
15:00 20.10.2017
Nüüd on tulnud müüki uuemad mudelid ja sissepritsega mootorid. Kas on ka vastupidavus parem? Kas on tehtud mingid kindlad sammud selle parandamiseks?
Toote info juures on kirjas küll, et on uus mudel. Aga mis seal siis nii väga uut on peale mootori?
artot
23:06 12.01.2021
500ne..üks valu ja vaev..nüüd suzuki .ärge ostke seda hiina pasks eriti veel kui ise pole küva remondimees
lehmiin
09:12 13.01.2021
kas suzuki müügimees jätaks oma kontakti ehk ka siia?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte