ATV'd

CFMoto 500 vastupidavus!

gn2014
13:41 31.07.2014
Tervist!

küsimus selles, et kas keegi kellel on cfmoto on sõitnud ka üle 2000 km?
kui on siis kuidas atv seis on!
tõkka
21:55 11.08.2014
Mina olen sõitnud 3000 km ja umbes 1500 eurot remondile raisanud,s*tt on raisk.

Muudetud 12.08.14 08:44

CF omanik 3aastat
00:06 22.03.2015
Sōitnud 3600 km,
Käinud matkal, lōbusōidul, natuke metsas mütanud. Talvel lund lükanud
Midagi pole katki läinud, jah piduriklotsid ainuke kulu, küünal vahetatud.
Plastik osad on nōrk koht kui metsas liigud.
Kütusekulu on natsa suurem kui teistel markidele. Ja kiirendus natuke uimasem.
Aga arvestades hinda, ja kui mitte lōhkuda väga mōistlik masin.
Arvan et osad inimesed teevad lihtsalt cf maha, pōhjus vist kuna on hiinlane.

Plussiks vōib lugeda seda, et kōik varuosad on kohe saadaval. Ja vōrreldes teiste markidega tunduvalt odavamad.
betaluxkalvi
07:43 09.07.2015
4800km ja ei midagi!
cf
08:17 09.07.2015
1250km ja cdi vahetatud garantii korras.
gugwufi
10:32 09.07.2015
On inimesi, kelle käes laguneb ka tõukeratas ära, autost ja ATV-st rääkimata!
Enda tuttavatel mitmel, juba aastaid masinad olemas ja pole mingeid suuri lagunemisi ette tulnud. Kui masinat hoida ja hooldada, mitte ainult rallida ja kärutada, peavad väga hästi vastu!
alates 2009 omanik
11:11 09.07.2015
Omanik cf 500 X5 alates 2009, teinud ainult korralist hoolet, õlid,klotsid jms. Talvel seisab külmas garaazis ka -30´C. Läbisõit ca 4000km. Arkis arvel.
Mitte mingeid probleeme pole selle atv ga olnud.
Ise olen maha võtnud piiraja ja lõhkunud omast lollusest peegli.
Tuttavaga vesteldes ja omast praktikast on 1 probleem, et talvel kui üle -15´C ei taha alguses hästi käivituda. Soovitan igal juhul osta
Yamuhha
12:28 09.07.2015
Kui seda proovima lähed, võta naelikud kaasa. Saad parema kiirenduse kui ära jooksma hakkad.
Talulane
16:15 13.07.2015
Cfmoto cf500 on sõitnud 3500km ainuke asi on, et käigud lähevad raskelt sisse! Muidu kui tahad atv-d osta, soovitan Ramo.ee vaata Arctic Cat 500i hind on ainult 5799 eurot!
taivo369
21:41 22.07.2015
Minu cf500 on aastast 2008 ja ütlen ausalt polegi midagi väga teinud.
Selle ajaga sõitnud ~3600km kuid päris rasketes tingimustes (jõeääred, gaasi trassid ja sood).
Suht alguses lendas tagumine kardaan pooleks mis läks garantiise mis oli tehase praak, variaatoris lendas mingi tihvt vedru vahele kuid selle sai ise korda ja peaks kestma selle masina surmani. Mõningad väiksed remondid/ümberehitamised omaltpoolt ja masin täiesti korras.
Raha polegi kulunud remondiks pigem hoolduse poole.
Ühesõnaga selle raha eest minujaoks on seda masinat küll ja veel ei pea muretsema mingite poolasside pärast, et pooleks lähevad pidevalt ja hooldused kallid (can-am).

Kui endal tuleks kunagi uus pill osta siis ostaks ise Yamaha Grizzly 700 vs 750
Jusscf
00:10 24.07.2015
Sōitnud 1400km, metsas oma lollusest lõhkunud plastikuid, piduriklotsid vahetanud. Lükkab lund pole häda midagi. Jah kütusekulu on omasugustega suurem. Aga kōik jubinad on kohe saada.
Karl1998
13:08 20.06.2016
Ei pea üldse vastu. Olen jahimees, seega sõidan väga rahuliku kiirusega igapäev umbes 7km(Läbisõit juba 3750km). Siiamaani olen pidanud vahetama 2 korda sidurit ja just andis alla väntvõll. Cf500 ost oli suurim viga mu elus.
Julksmoto
18:10 29.11.2016
Sõidetud 5 100 km maha, lükatud lund jne. Külmaga -20C mõnikord kehvasti käivitub. Vahetanud piduriklotsid , õlid ja küünla.

Ei laida.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte