Sisene

TEEMA: STELS ATV-D

15:55 24.04.2016
mihkeltreimann
Stels atv-d
Tere, kas keegi omab kogemusi selle firma atvdega?? http://www.velomotors.ru/moto/mototechnics/quads/
04:48 05.05.2016
stels1 (registreerimata)
Re: Stels atv-d
Maamessil nägin . Nagu ma tean, on kliirens väga kõrge, mistõttu on väga ohtlik teha järsult pöördeid vasakule või paremale, läheb ümber. Tehtud hiina komponentidega, kokku pandud Moskva all. Mõni masin näeb väga Dinli ja HiSun moodi. Kuidas see oligi „pealt siiru-viiruline, seest ...... karvaline“. Kuuldavasti peab tehas tegema olulisi muudatusi, et saaks teelegaalseks. Ramo räägib, et mootor pärineb CanAmilt , aga no nii see ikka ei ole. Kas CanAm annaks venelastele oma mootori, et need üldse müügi lõpetaks??? Mootor tundub sellegi poolest okey aga muu, veermik, veovõllid ei pea vastu sellele valule. Ja Ramoland ma kardan ütleb pärast, et ise lõhkusid, garantiisse ei pruugi saada. Visuaalselt näeb äge välja aga see on ka kõk.
13:15 28.05.2016
din LI (registreerimata)
Re: Stels atv-d
Stels on venemaal kokku pandud DINLI Centhor .nii lihtne ongi.
10:00 29.05.2016
fghjkl (registreerimata)
Re: Stels atv-d
kuri plaan on oma pommikindel 700 dinly vahetada välja 800 steelsi vastu
23:22 31.05.2016
jaan1237 (registreerimata)
Re: Stels atv-d
Flint ja Velt müüsid Dinlit. Aga enam ei müü. See ütleb nii mõndagi.
11:12 02.06.2016
fghjlkjik (registreerimata)
Re: Stels atv-d
tark jaan võiks öelda mida mõndagi see ütleb.
13:47 27.06.2018
Kristjan........... (registreerimata)
Re: Stels atv-d
Endal peres 850 Guepard. Masin iseenesest ehituselt päris konkreetne, näiteks tagumine osa ei ole selle "fooliumiga" vooderdatud nagu nt Cf-Motol (X8), vaid olulised osad on kaitstud. Meeldib radikakaitse, kus on mitu kihti võresid ja need ei asu kohe vahetult radika ees. Amordid on üsna pika keermeosaga reguleeritavad. Tehasest tuleb korraliku vintsiga (töötab ka ilma süüteta), korraliku põhjakaitsega (ka poolteljed korralikult kaitstud), valuvelgede ja Maxxis Zilla mudarehvidega. Siiani vahetanud pooltelgede kaitsekummid, igasugused õlid ja kuna paaki tekkisid mingid imelikud pinged, siis see läheb garantiikorras veel vahetusse. Kiiruselt on Can-Am 800 Outlander Max näiteks kiirem (osaliselt siis suuruse vahe, teiselt mootori efektiivsus ehk) Samas pöörderaadiusega teeb igati silmad ette, Outlander raidus korralikult edasi-tagasi kui ma tunduvalt suurema masinaga igalt poolt välja manööverdasin.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.