ATV'd

CF Moto 500 kütusekulu.

soololl
17:19 01.06.2016
Tere.
Probleem selles et sai soetatud CF 500 ATV. Ei osanud enne kütusekulu küsida. Nüüd vähemalt mulle tundub et võtab vist liiga palju. Kulu on nii 15-18 l sajale,seda kruiisides,pole metsas ega uputamas käinud. kas see on normaalne ,palju võtavad margipillid? Juba ette tänades. Ajaa,läbisõit on juba 5000 km.
Karl1998
18:02 01.06.2016
Endal olemas cf500-2a, see rüüpab kõik paagist ära. Kõige vähem olen väga ökolt sõites saanud 15 liitrit sajale, aga ikka gaasi vajutadaes ka 30 liitrit sajale kätte saadud. Kuigi mootorit pole ju ollagi 500cc ainult.
Karl1998
18:02 01.06.2016
Eks tuleb ikka mingi sissepritsega margipill osta.

Muudetud 01.06.16 18:04

joppenpuhh
14:37 02.06.2016
sissepritsega võrreldes karburaatoriga kütusekulu ca 30% suurem kui metsas turnida. ühtlasel kiirusel sõitmisel on erinevus väiksem ca 10%. margipillid võivad olla küll säästlikumad aga mitte kordades.
soololl
23:23 02.06.2016
Kõige rohkem häirib et mitte kusagil ei tooda ära kütuse kulu.ei ole mingit pidepunkti kustotsast hakata võrdlema. lihtsalt tekkis tunne et 15 liitrit sajale maanteel rahulikult 40km tunnis on nagu palju. Tundub et eksisin. ise lootsi et saab 8 liitriga hakkama.
joppenpuhh
13:07 07.06.2016
8 l sajale (või vähem) võiks olla kui see mootor oleks tsiklina. atv ülekanded, veeretakistus jne on päris isukas kütusepõletaja
750 brutekas
14:10 07.06.2016
Mida veel, atekal küttekulu vaadata. Ega Sa sellega tööl ei käi ju?
Mul 750 Brutekas, karpadega, krt ma ei tea, aga mingi 30l rüüpab ikka sajale, vb ka 50.

Muudetud 08.06.16 08:10

joppenpuhh
15:26 07.06.2016
teemaalgatala oli ju mures. kui pundiga minna päevaks kruiisima/uputama siis natuke tekib erinevust kas paned pakiraamile suurema või väiksema kanistri. kui on raha selliste lelude jaoks siis leiab ka kütusejaoks
soololl
12:11 08.06.2016
just tööl ma käingi atv ga. ajan loomi,käin neid karjamaal vaatamas,kontrollin aedu ja nii edasi. Ei käi metsas ega soos ,seega mitte fun vaid ikka töö. 30-70 km päevas parimad saavutused,siis ikka loeb küll palju rüüpab

Muudetud 08.06.16 12:12

yxisa
09:47 14.03.2017
Mul poeg teeb kõik tarbe- ja lõbusõidud 200ccm hiina krossitsikliga. Kütusekulu 3x väiksem kui ATV-l. Seega, kui karjamaa hooldus ei eelda just pidevat kuvalda ja varupostide kaasavedu, võiksid ATV kõrvale väikese krossika hankida. Üks Läänemaa talunik kasutab krossikat nt. laglede peletamiseks linnurände ajal. Mul aga proovisid poisid aiamaal tsikli taga sahka vedada (teine mees sahakurgede taga). Põhimõtteliselt õnnestuski, mis sest, et naabrid vaatasid natuke imelikult.
griips
13:27 22.05.2017
Mul 5000km sõitnud CF500-2A. Maanteel kahekesi peal ja laagrikola ka lisaks, kiirus 60-70, on kütusekulu 10L/100km, kergema koormaga ja vaiksemalt, siis veel väiksem.
Metsas ja mudas saab kulu mõõta liitrites tunni kohta.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte