Mootorratad

Selline Honda esimeseks rattaks

professor_sammaljalg
22:14 10.09.2016
Tervist, teinepool pikalt jauranud, et tema tahab baiki, vaatasin, et selline soodne Honda peaks sobima. Lube pole meil kummalgi, teinepool lubas suure suuga kohe ära teha, eks paistab. On mingeid vastunäidustusi, või tasub Koidulaid luftitama minna?

http://www.auto24.ee/api/43d34f64ad4eed112f6eceaab7baff09/de
tails/f00b5a6a5b5e59409315l6?language=EST
komvek
22:51 10.09.2016
Et tegid nüüd mingi siidika teema siia või?
Kui isegi läheb keegi lube tegema siis eksami saad tõenäoliselt teha alles kevadel.
professor_sammaljalg
23:03 10.09.2016
Ahah.

Oskab keegi ratta kohta ka midagi ütelda?
td
07:02 11.09.2016
Oot naine lubas load teha või? Oleneb teie kaalujaotusest..kui naine väiksem ja lenksu taga ja suurem mees taga..usu see pole ohutu..
professor_sammaljalg
09:51 11.09.2016
Naine lubas load teha ja eks tema sellega sõidakski, mitmekesi sõitmiseks on kindlasti mugavamaid aparaate.
w
10:09 11.09.2016
Esimeseks rattaks sobib kindlasti.Natukene vana aasta ja kahtlaselt väikeläbisõit.Kas mingit naked ratast pole proovinud,kiiruseni 120km/h pole erilist vahet.Ntx z750 vms.Baigid euroopas vähelevinud ja seega hinnad kallimad.Enne ostmist võiks kaaluda erinevaid rattaid.
............
10:15 11.09.2016
Linnavahel paugutada ja statoilist-statoili uue kohvi järgi minna on Ok. Matkamiseks ja sõitmiseks on teised rattad.
professor_sammaljalg
13:49 11.09.2016
Just baiki tahetakse ja kuna minu mootorrattakogemus piirdub paari kilomeetriga Jawa seljas viisteist aastat tagasi (ning kaks kilti Jawa käekõrval, kuna välja suri ja enam käima ei saanud), siis pole erilist baasi, mille najal võrrelda.
maaks
11:31 13.09.2016
Kindlasti ära osta ratast enne kui load käes. Ja lubasid see aasta päris kindlasti enam teha ei jõua.
Autokooli läbimisel enne ratta ostu veel see eelis, et võib-olla saab proovida erinevaid rattaid ja siis võib eelistus kalduda.
Selline ratas ei erinene visuaalselt palju sinupoolt viidatud baigist, aga sõita (minu arvates) palju parem.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2323363
Samas kui naine midagi tahab, siis selle ta peab saama. On eriti vähe tõenäoline, et naisterahvast saab loogiliste argumentdega ümber veenda.
Ja vaata (lase naisel vaadata) kindlasti https://biker.ee/phpbb/ - seal hulgi esimese ratta teemasid.
selgeltnägija valerka
12:33 13.09.2016
Kuule sammal, kas mäletan õieti et paigaldasid mingile sõidukale led riba ette?kuidas näitab, mis võimsusega on, mitu ledi kas on ainult kaug või combo
professor_sammaljalg
13:39 13.09.2016
Täpselt nii maaks, tahab teine kindlasti baiki. Eks vaatan ka bikerit siis.

Valerka LED oli ees, vatte ei mäleta, combo oli ja sittagi ei näidanud. Rõvedalt sinine oli ka ning kõikjal garanteeritud liigne tähelepanu. Kiiresti panin asemele Hella Jumbod ja sinna 55w xenoni. Märksa parem aga edaspidi ostan valmis xenonid kaugeteks
selgeltnägija valerka
14:46 13.09.2016
kui pikk ta oli? kas numbri pikkune või lühem-pikem ega kelvineid ei tea
professor_sammaljalg
16:43 13.09.2016
Numbri pikkune, vist 6000k
Azimuth
23:45 16.09.2016
Sõiduk (HONDA CBR 600F, 79ZX) on osalenud kindlustusjuhtumis.
Teave kindlustusjuhtumite kohta on allolevas tabelis.
Aeg
17.06.2013 Koht
Tallinn, Harjumaa Sõiduk: HONDA CBR 600F, 2006 Vastutuse ulatus: 100%
Makstud sõidukikahju hüvitis: sõidukikahju ei hüvitatud
Sõiduk: NISSAN TERRANO II, 2003 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: üle 2000 euro
Käsitlev kindlustusandja: If P&C Insurance AS

Aeg
24.05.2012 Koht
Tallinn, Harjumaa Sõiduk: CITROEN C5, 2005 Vastutuse ulatus: 100%
Sõiduk: VOLKSWAGEN GOLF, 2009 Vastutuse ulatus: 0%
Sõiduk: HONDA CBR 600F, 2006 Vastutuse ulatus: 0%
Käsitlev kindlustusandja: If P&C Insurance AS
Makstud sõidukikahju hüvitis kokku: üle 2000 euro
kupu3
22:38 30.11.2017
Noh sammal, mis sellest tsikli saagast saanud on? Mutike veel elus sul? Ma leidsin ilusa riista, paljas ka nagu viimasel ajal kombeks... http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=2589843
Igastahes minu tibi küll tsikli peale ei roni vabatahtlikult.
Kärss
02:31 01.12.2017
# Kindlasti ära osta ratast enne kui load käes. Ja lubasid see aasta päris kindlasti enam teha ei jõua

Ma ütleks vastupidi, et osta nüüd sügisel (st odavalt) kohe mitu erinevat. Et enne kooli/eksamile minekut saaks juba proovida erinevaid, kodus harjutada erinevatega, ei pea kõik täisverelised baigidki olema. Kevadel naine otsustab, millise neist alles tahab jätta. Ülejäänud müüd maha kevadiste hindadega ja heal juhul tuleb naisele jääv ratas lõpuks (peaaegu) tasuta kätte.
professor_sammaljalg
06:50 01.12.2017
Iseenesest on vist natuke palju siinset teemat saagaks nimetada, aga ise avastasin peale päev otsa Põhja-Rootsi mägedes uue 128kw mootorsaaniga ringi uhamist, et sõitmine sõitmise pärast ei paku mulle suurt midagi ja teinepool pidas targemaks see raha pigem teise ülikoolikraadi investeerida, et läks üle ühesõnaga.
100 kôrgharidust,aga ikka rekk
08:51 01.12.2017
Soovitan kuulata Ööülikoolist Ülo Vooglaiu loenguid.Ühes nendes räägib mitme kõrghariduse omandajatest.
maaks
10:30 01.12.2017
Kärss, mis see sammal nüüd nende kümnete "odavate" tsiklitega peale hakkaks :-)
Aga miks sa ise neid "odavaid" kokku ei osta sügisel ja kevadel kallimalt edasi ei müü - iga kolmas? ratas oleks tasuta käes ju :D
Sull12
18:42 01.12.2017
Maaks: põhjus on lihtne, sest sellist asja ei eksisteeri, et sügisel odav, kevadel kallis.
Raibe on odav igal ajal ja hea ratas maksab alati sama palju.
Aga noh, meie seas on ju ka kodanikke, kes ostavad kevadel talverehve, kuna olla odavam.
Olles ise sõitnud mitu hooaega minevikus ratastel, ja praegu turul silma peal hoides, et äkki tuleb midagi head ja odavat- talv ju! Aga mida pole, seda pole.
Kärsale: see, et kuulutuses on kirjas lause- sügisene soodukas, ei tähenda veel, et see ka reaalselt soodne on :)
Gvu
21:18 01.12.2017
Vaidlen vastu. Just oli mul müügis ratas nö talve hinnaga. Keegi ei ostnud. Võtsin müügist ära ja kevadel läheb kallimalt müüki.
..............
10:13 02.12.2017
See hinnamuutus on niivõrd marginaalne, et omab rohkem psüholoogilist tähendust kui reaalselt saab reegliks nimetada. Panin kevadel ratta müüki, hind normaalne, ei tahtnud keegi. Vastu talve osteti kallimalt kui kevadel müügis oli, võibolla puhas juhus, mine tea. Ma ei ole tähendanud, et vastu talve muutuks 4veolised ja muidu maasturid kallimaks
Kärss
23:59 04.12.2017
...ja mootorsaani on kevadel sama lihtne müüa kui talve hakul, kiirkaatrit sügisel sama lihtne kui kevadel. Miks maaks arvab, et ma ise nii ei tee... näiteks juba rubla aja lõpust alates? Ma ise pole lihtsalt hea näide, kuna absoluutselt kõik oma rattad-kaatrid-saanid olen ostnud välismaalt (ka sel aastal) ja absoluutselt kõik müünud Eestis. Nii on need hinnavahed veelgi suuremad, kuna Eestis on lihtsalt turg ise väiksem ja üleküllastumise efekt samuti. Rääkige sellest, mida kogemuste tõttu teate, mitte mida arvate. See, et rataste keskmine hinnatase kevadel ja sügisel just väga palju ei erine, tähendab ühtlasi ka seda, et see, kellel on vaja (raha) ratas kiiresti maha müüa, peab seda tegema sügisel keskmisest turuhinnast 3 korda madalama hinnaga, samal ajal kui kevadel piisab hinna langetamisest 10-20%, et see hetkega käest ära ostetaks. Sambla puhul see täidaks lihtsalt suuremat eesmärki, et koos rahalise kasumiga tekiks ühtlasi ka kogemus, et kevadel valida välja see, mis päriselt meeldib. Muul ajal tuleks see kogemus oluliselt kallimalt kätte. Ma millegipärast arvan, et Sammal pole sellest veel pääsenud, loetud aastate jooksul tuleb see motopalavik tagasi ja hullemal kujul. Küll tuleb, meenuta neid sõnu:)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte