ATV'd

Arctic cat 500 ajab musta

arx36
22:48 13.12.2017
Tühikäigul mootor puterdab ja ajab musta.Karpa olen ära puhastanud,küünla ja piibu ära vahetanud,õhufilter ka puhas.Tühikäik tahab ka kogu aeg sättimist,vahepeal pöörded kõrged ja siis jälle sureb välja.
Kas keegi äkki oskaks öelda mida võiks järgmiseks kontrollida või vahetada.
selgeltnägija valerka
22:58 13.12.2017
lotopallid soovitavad karpa ära vahetada
arx36
19:07 14.12.2017
Ma ise ei taha väga uskuda et karpa.Käivitades peab ka gaasi andma,et käivituks.Kas keegi oskab öelda mida teeb see must jublakas(juhe küljes) karpa küljes.Kas see on elektriline tooreklapp?Kas seda on kuidagi võimalik lihtsalt kontrollida?Kas kuskilt võiks otsida vaakumlekkeid?
selgeltnägija valerka
19:31 14.12.2017
no kui karpale peale vaadata ja mitte aru saada milline on toore klapp siis oleks mõistlikum ise enam mitte torkida, usu see on valus ja lööb enesetunde pihta et selline äpu oled aga lõpuks saad pilli jooksma meistrimehe käe alla
Sealinna simson
19:44 14.12.2017
Lisaõhk silindri ja karpa vahelt?
arx36
20:03 14.12.2017
Olen kontrollinud seda kummimuhvi,täiesti terve ja ilusti kinni.Kas sellel mudelil võib olla ka egr.Pööretel pole mingisuguseid probleeme.Olen veel tähele pannud,et kui seisab paar nädalat,tuleb käivitada umbes 10sek.Millest see võib tuleneda ja kas see võib mõjutada tühi käigul käimist.
arx36
20:11 14.12.2017
Oman veel 1000cc honda vtri ja polarise sport saani.Mõlemale isendile olen teinud mootori kap remondi.Seda võhiku juttu võid kellegile teisele ajada.Kui oled nii tark siis palun vasta midagi asjalikku.
yyi888
20:34 14.12.2017
Vabandage väga aga kui olete selline spetsialist siis kuidas tee mootori küljes egri ära ei tunne. Aga teema edasi arenduseks soovitaks sisselaske kollektori tihend üle vaadata.
selgeltnägija valerka
20:46 14.12.2017
proff kontrollib lisaõhu eksistentsi brake cleaneriga
arx36
20:49 14.12.2017
Parandan sind,mitte cleaneriga vaid eetriga
arx36
20:54 14.12.2017
Olen lasknud stardi abi ehk eetrit karpa ümber,ei võta tuure ülesse.Ma arvan et mingi teema elektri süsteemis.
selgeltnägija valerka
20:57 14.12.2017
kes kuidas, kellele ema, kellele tütar
arx36
21:04 14.12.2017
Kas süütepool ise saab üle taguda.
selgeltnägija valerka
21:27 14.12.2017
aga muidugi saab, aga see ju hüpoteetiline
jee.kim
08:07 15.12.2017
See must karp, juhe küljes on TPS, mitte EGR!

Tee TPS'i reset.

edu
kratinaator
10:24 15.12.2017
aastate jooksul hulga mototehnikat remontinud ja toetan väidet vahetada karpa. lõpuks kõige ökonoomsem lahendus. meie bensiinid ei kannata seismist, ja tekitavad mingi kitikihi, teinekord rohelise löga jne. ei aita ka karpa puhastamine, leotamine jne, korralikult neid enam tööle ei saa.
arx36
09:38 16.12.2017
Seda ma tahtsingi teada mis see on.Ma ei arvanudki et see egr.Kuidas seda resetida saab.
selgeltnägija valerka
10:02 16.12.2017
kui midagi üldse saab resettida e adapteerida siis üle obd pistiku
arx36
23:04 17.12.2017
Probleem lahendatud.
Keegi eelmistest omanikest oli näppinud juba seda tooreklappi ja selle valesti kokku pannud.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte