Sisene

TEEMA: KROSSIKAS - VÕHIK.

12:59 22.12.2017
USilvia
Krossikas - Võhik.
Tere :D Hakkas huvi pakkuma krossikas, et tahaks proovida. Aga teadmised suht 0 sellest. Olen vaadand masinaid aga no arvata on et ikka 0 :D .

Kas keegi oskab soovitada midagi? Algajale, kas mingi vana võib olla? Lisaks ma olen suht lühike 155cm , loodan et see ei tähenda et pean laste omasid vaatama ;) . Vanus 22 :D
13:38 22.12.2017
,. (registreerimata)
Re: Krossikas - Võhik.
Kui teise mehe vana naist tahad, sobib teise vana krossikas ka.
14:21 22.12.2017
USilvia
Ei raatsi palju kulutada tutika pärast, kujutan ette juba kui palju ma kukun.
19:57 22.12.2017
stammer (registreerimata)
pikkus pikkuseks, aga peamine on ikkagi füüsis, et ikka jaksaks seda krossikat taltsutada. Ka laste "võrrid" on suht terava minekuga ja kui sa oled selline lahja vennike, siis võiksid enne ostu proovida, et kas üldse hakkama saad. Vastasel juhul pead veel mõne aasta kasvama ja natuke rohkem putru sööma.
00:13 23.12.2017
Krossimiis36 (registreerimata)
Mina alustasin 80cc 2T pilliga olin siis 14. Sinuvanusele algajale on tänapäeva 125cc 2t kawasaki visst max kill pill :)
10:40 23.12.2017
................ (registreerimata)
OSta enduro, saad legaalselt tänaval ka liigelda ja ei pea iga 5h tagant õli vahetama ja kuluosasi (ketijooks ja kolbe vahetad nagu leiba) ei ole odav pidada ja sõita. Krossika ülevalpidamine ei ole odav. Vaat et üks kõige kallim tsiklitüüp mida omada.
15:25 23.12.2017
USilvia
Tänan kes andsid päriselt ka nõu :) Proovin 125cc 2t kawasakit , sõbral pakkuda 1999 aasta oma.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.