Chopperid

soov osta

mahogan
07:53 13.04.2007
On soov osta chopper. Paneks ka kevadise kõue seljataga põrisema....
Aga oh häda, valik on nii suur. Kas oskab keegi vähe eelistusi tekitada.
Mis peaks olema määrav, millest alustada üldse erinevate markide vahel valiku tegemisest. Mootor peaks olema ikka üle 1000 kuubi, see on juba ilmselge. Oleks see väike arutelu ehk paljudele abiks, kel soov omale midagi taolist soetada, kuid pole omal kogemusi ja puuduvad ka selles valdkonnas kogenud sõbrad.
Tänud ette!
marodöör
23:46 16.04.2007
Esiteks küsiks küsimus, et mitu aastat sõidu kogemust on, millega on sõidukogemust senini jne.
Miks väidad, et alla 1000ccm ei ole mõtet? ise sõidan 800ccm suzukiga, olen enne ka suht paljude asjadega liikund, aga ütlen sulle nii, et kui sa pole just tsikliga sinapeal inimene ja viimati sõitsid aastaid tagasi või pole üldse tõsisemalt sõitnud, siis läheb see 800ccm marauder kah sul jalgevahelt minema. Samuti küsiks, et mis su pikkus ja kaal on, kauaks plaanid ratta soetada jne?
Kui kindel plaan on üle tonniseid sihtida, siis ega seal tuhande piirimail ei olegi nii suurt valikut, honda shadow 1100, yamaha drag star 1100 jne...kõik nad on head rattad ja määravaks peaks saama see MIS SULLE ENDALE MEELDIB.
volvofriik
20:33 26.11.2008
Veits hilja aga ei saa vastuväidet esitamata jätta...
Mida annavad suuremad kuubid? Peale esiteks kahekordse kütusekulu.
Veidraim võrdlus Kawa Vulcani puhul 750-ne isend annab Kw 44-47 (seni täpselt ei tea),1200 kuupi samas vaid-võrdleme suurust-48-49 Kw.Sõiduprooviga selgus ka,et väiksem on erksam ning kergem kanseldada.
Aga eks siin ole vist tegemist sama asjaga nagu,et mõnele meeldib ema,mõnele tütar-mis sest,et tütar mammast omajagu matsakam on.
kah tsiklimees
22:14 29.11.2008
Suurem kuup ei anna olulist kütusekulu.Suurem kuup annab parema väände, parema hääle ja parema enesetunde.
volvofriik
02:13 06.12.2008
Annab ikka küll.Sai lausa võrreldud.Ja polnud see 1000-ne sugugi parema minekuga kui 750.Jutt siis Kawadest.750 annab ka jube sellist häält,et otsin sumpadele lisaotsi,mis veits vaiksemaks kogu üritust teeks.Ei meeldi enam see poisikeselik lärmamine.
ainainain
22:03 19.12.2008
jagan täiesti Sinu arvamust, mis ongi määrav kubatuuri puhul, just vääne on sõltuv kubatuurist. Kuna cruiser on rahuliku loomuga ratas, annab sõidumõnu just tema võime madalama matsuga töö ära teha. Lihtlabane mõtteabi, võrdle väikest ja suurt svammi, suru mõlemad vett täis ja vaata, kumbast rohkem vett kätte saad, nii on ka kubatuur võrdväärne väändemomendiga jne.
volvofriik
00:17 23.12.2008
No ei proovinud svammiga.Omaenda tagumikunahk ja stopper(tsikli armatuuris) andsid selle tulemuse.Ja kusjuures mu enda Vulcan pole ka just teab,mis uus ratas.Aastast 88 Twincam mootoriga isend.Canada versioon-48,5 KW.Samas kui enda omaga saan paagitäiega sõita 200+ Km,siis tonnine sundis juba 150-160 Km pealt tankima.Sai enne ratta soetamist ka veidi eeltööd tehtud.Peale ratta saamist selgusid veel mõned pisitõed.
Aga eks see ole ka selline ema-tütre jutt.Mulle räägiti ka,et mis sa sellest "võrrist" ikka soetad... Kui aga ütlejale proovida andsin,oli võrrijutt kohe kadunud.
Hincus44
20:33 24.12.2008
mul on vn 1500 2004 aasta ja paagiga vabalt 320km.
volvofriik
23:19 27.12.2008
Mis see paagi maht siis ka on? Minu omal on 13 l+reserv. Ja teadmiseks-füüsikast jagan ikka ka üht-teist.320 km tähendab kas: väga suurt paaki,ülikerget ratsanikku,parajat ülerõhku kummides,kinnikägistatud toidet või udujuttu.Rohkem variante lihtsalt pole...
hincus44
15:09 28.12.2008
paak on 20-21 pole lõpuni tühjaks sõitnud
volvofriik
02:15 30.12.2008
Nojah-see ju ikkagi suur paak.Pea 7l suurem kui mul.
aegrupp
23:03 07.08.2011
Kui tahad kütust kokku hoida, siis osta jalgratas. Meil on hooaeg lühike, sõidukilomeetreid tuleb aastas 7-9tuhat. Mis kütust sa kokku hoiad? Alla tonnise mootoriga olid, on ja jäävad võrrid maapoest leiva toomiseks... Olen isegi näinud, et 125ccm rattaga sõidetakse aasias kahe- kolmekesi... ja Itaalias 50ccm sääreväristajatega.
Kui räägime chopperist, siis alguse sai asi Harleydest, hiljem on riisikad teinud hulganisti plagiaate, aga paljud nendest üsna õnnestunult.
Üle tonnise mootoriga riisikas kestab mitu meest üle, ilma, etmidagi putitama peaks. Aga Volvomehed on ****d, neid ära kuula ja hoia nendest liikluses- tsiklit nad ei tee märkamagi!
....................
07:33 08.08.2011
Enda kogemusest: Ennem sõida 600ne lõpuni tühjaks ja siis võta 1000kupikuline ratas. Oleks esimene olnud tuhandene tsikkel siis oleks tõenäoliselt juba kukkunud kuna 600se 57kw ohjeldamiseks läheb ka alguses ikka piisavalt oskusi ja jõudu vaja, ise vähemalt tunnen nii. Nüüd kui juba 2000 miili sõidetud hakkab mõte tekkima, et äkki peaks järgmine hooaeg tsikklit vahetama.
Tann68
09:08 08.08.2011
Hmmm. seitsmepoolene annab tonnisele peksa.Lõppkiiruses küll kaotab aga kohaltminek on asisem.Ratas ise ka kergem.Ja kui siin mõni mees mainib,et Cruiser on rhulik ratas-siis on ta ilmselt vaid ühte tüüpi masinaid katsetanud.Pilukatel on firmad,mis teevad ainult rattaid ja need juba oskavad.
ja see Harley üleshaipimine kah eriti ei toimi-minu puhul vähemalt mitte.Sõber,kes erinevalt minust,on ilma vaheaegadeta sõitnud pe 30 aastat nii erinevate masinatega kui võimalik,ütles tabavalt-kui Harleyl hommikul õlitilka alla ei ole,tuleb karterisse piiluda,kas seal üldse midagi sees on.Riisikate koostekvaliteet on igatahes üle.Sorry kui kedagi solvasin.Aga minu Harley fanatismi tappis Harley ise.
Tann68
09:10 08.08.2011
Seda,mis siin volvomeeste kohta öeldi,võid sulaselge mögana võtta.Paljud volvomehed on justnimelt ise ratturid.Minagi.
pjetzj
00:10 21.09.2011
sa mees oled vist ennesõjaaegsete harrikatega ainult kokku puutunud
minu oma veeres kolm aastat tagasi liinilt maha ja ei mingeid probleeme
mootor 1800 kuupi (110 kuuptolli), powercommanderi panin ka koos uute sumpadega, jõudu teile võrrimehed kes oma 800 siis haibite, et leida loll kes selle ära ostaks. alla 1000 pole mõtet osta, pärast ei suuda maha müüa.
Tann68
08:44 21.09.2011
Harley-Davidson VRSCR Street Rod Touring V2 90kW näiteks...
Mul nimelt naabrimees omab sellist isendit.Igati uhke masin,ent... igal hooajal on tal sellega mingid jamad.Küll n... pritsung,küll elektroonika.Ja lisaks on ka mootor alt kergelt ligane.Masin ostetud poest uuena,käinud korduvalt garntiiremondis.läbisõitu on lasknud teha vaid mingid 20 tuhhi.Sellel suvel ma seda masinat liikumas ei näinudki.
Muideks-tsiklit ei osteta mitte müümiseks vaid sõitmiseks.Ratas peab muutuma kehaosaks.Ajab ju õige mees ühe vemblaga ka terve elu ära...
...........
09:29 23.11.2011
Kui tahad pidevalt putitada ja polte, kruve kinni keerata osta harley. Kui ostad vanema isendi, lammuta pulkadeks ja pane kõik asjad keerme liimiga kinni. Vibratsioon on meeletu, uuemad on juba mootori patjade peale pandud. Vanad lekkisid õli, nüüdseks on õlilekked pidama saadud kuid nüüd kipuvad jahutusvedeliku lekkima. Tuttav käis leedust uut kultuspilli troomas, lätis oi vaja tehnilist abi.
,,
16:57 18.12.2011
võta 1800 intruder või siis 1500 ja vaata kuidas hakkad algatuseks lahjemat soovima, selliste masinate puhul oleneb valik ikka paljustki, sõidukogemus, su oma pikkus ja laius jne:D pisemad on erksamad ja saab ka neil hääle kõmisema:P ise olen vt600 shadow omanik ja kiidan maani juba see plussiks et vedelik jahutus nii pisikesele mootorile tehtud, ergas ja mugav:D

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte