Chopperid

Honda Shadow Spirit 750 2008a

Iffionu
11:01 03.03.2009
Tere. asjatundjad.
Olen ostmas ülaltoodud ratast.
Viimane motikasõidu kogemus oli kunagi lapsepõlves venna Jawaga...?
Nüüd on äkki ületamatu huvi omale selline "sääreväristaja"muretseda.
Aga ... mitte mingisugust kogemust...mis kus kes...Ehk siis mis sellise riistapuu hooldus ja ülalpidamine maksab?No mina küll ostaks ratta kuskilt Honda esindusest ja küllap seal ka seda mingi aeg hooldatakse...loodetavasti on ka tsiklitel mingi garantiiaeg...? ja peab hooldama esinduses? või kuidas? aga edasi? Või on lubatud seal ka ise midagi "nokitseda"? Õlivahetusega saaks ju hakkama?
Ja kõige tähtsam...sõidumugavus? On see istumisased,juhtraud ja ma ei teagi veel,mis seda sõidumugavust võiks mõjutada,aga kas pikka maad on sõita väsitav või on see mugav nagu teleka ees diivanil? Jne..?
Küsida võiks siin veel palju,aga nii esmakirjeldus motikameestelt?
Ja kas seda peetakse ikka üldse meesterattaks või oleks see nigut rohkem naisteratas? Ma vist suuremat ei julgeks esimeseks rattaks äkki muretseda?
Ehk keegi võtab vaevaks arvamust avaldada?
goridergo
01:13 23.03.2009
Honda on mul alati hea olnud. Eelmisel aastal soetasin siis uue Shadow Spiriti. Hea kindla minemisega masin. Kardaan ja puha. Jälle kord õnnestunud klassikaline disain. Ainus mis kripeldama jäi : uus tavaline Shadow on tõeliselt "Wintage" ja praegu võibolla otsustaks juba selle kasuks. Stiilne.
Parim ratas on siiski oma ratas.

Uuena on tema hind odav või on vanad rattad meil meeletult üle hinnatud. Hooldus käepärast ja raamatust saad teistelegi ratta ajalugu näidata.
Kahju ainult, et tänapäeval paljud läikivad asjad kroomi asemel plastmassist on. Selle vastu aitab muidugi kuhi katalooge ning E-Bay. Ja raske rahakott. Elu lõpuni võid nagu armukesele ehteid osta.
palkmale
11:52 23.03.2009
Jeee.... kui sellise kasuks otsustad siis naeratust segavad vaid kõrvad! Tutikale pead isegi õlivahetuse teha laskma esinduses, et garantii säiliks 3a.
Suur pluss on "****ülekanne" ja üks MADALAMAID! sõiduasendeid, no ühe sõnaga stiilne "klaverimängija" poos.
Endal ka sportliku joonega spirit aga kui tahad klassikalisemat sii jää puhta shadow juurde tema voogavate porilaudade tõttu. Tehnika on tasemel, ise 186cm pikk ja ruumi normaalselt. Kataloogist saad kergesti ettepoole viidavad jalarauad koos käiguvahetuse ja piduriga jne kui peaksid vajama.