Märksõnad: Maakond: Tegevusala:
Firma: Linn: Aadress:

Diagnostika

Albion Motors OÜ

+372 356 5643

Joala 25E, Narva

joala25@albionmotors.ee

http://www.albionmotors.ee

Allserv OÜ

Sõiduautode, starterite ja generaatorite remont
Sõiduautode sissepritse, elektriskeemide, ABS remont
Autoremont
Autodiagnostika, mootori diagnostika ...

+372 677 7321

Laki 26 (sissepääs Kadaka teelt), Tallinn

allserv@hot.ee

http://www.allserv.ee

Analan Auto OÜ

Analan Auto on asutatud 1993. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks on auto turvaseadmete, auto audio- ja videoseadmete ning lisaseadmete maaletoomine, müük ja paigaldus. ...

+372 357 8682

Tiimani 5, Narva

analan@analan.ee

http://www.analan.ee

Autotarvete OÜ

Autotarvete OÜ on pikima SAABide remondikogemusega firma Eestis.
Autotarvete OÜ põhitegevusaladeks on:
¤ SAAB sõiduautode hooldus ja remont
¤ SAAB sõiduautode ...

+372 608 8481

Telliskivi 51B, Tallinn

info@saabianti.ee

http://www.saabianti.ee

Carmasters OÜ

Veermiku remont
Mootori remont
Uute ja kasutatud varuosade müük
Rehvitööd / rehvimüük ...

5190 0031

Silikaltsiidi 3H, Tallinn

valdek@carmasters.ee

www.carmasters.ee

Dia-Autodiagnostika OÜ

DIA-Autodiagnostika OÜ on tegelenud autode remondiga alates 1992-st aastast. Selle aja jooksul on kogunenud piisav kogemus suurema osa liikurvahendite remondiks, olgu ...

+372 736 6577

Tehase 21A, Tartu

autodiagnostika@hot.ee

http://www.diagnostika.ee/

Dieselland Service OÜ

DIESELLAND SERVICE peamised teenused on veoautode, sõiduautode, traktorite Common Rail (CDI, HDI jne) pihustite, pumppihustite (UIS, UPS), CR pumpade diagnostika ja ...

+372 505 2207

Võru tn 139, Tartu

service@dieselland.ee

http://www.dieselland.ee


» ESINDUSED

Elecvox OÜ

Autode elektritööd, autohooldus, autodiagnostika, autoalarmid

+372 650 0069

Paavli 4, Tallinn

eralarm@hot.ee

Elke Mustakivi

Sinu Toyota. Meie kirg

Elke sündis aastal 1990 – just siis alustasime Toyota hooldusega, olime üks esimestest autofirmadest Eestis. Kahe aasta pärast avasime ametliku ...

+372 602 5205

Tähesaju tee 33, Tallinn

Info.mustakivi@elke.ee

http://www.elke.ee

Elke Rakvere

Toyota esindus
Uute ja kasutatud autode müük.
Liising ja kindlustus.
Remont ja hooldus, varuosad: ...

+372 322 5538

Narva 23D, Rakvere

hat@hatauto.ee

http://www.hatauto.ee

Ennu Autoremont

Ettevõte tegeleb autode remondiga 20 aastat. Meilt saate tellida autoremondi ja auto komplekse tehnilise hoolde teenused.Teostame operativset tegevust varuosade ja ...

+372 747 3275

Vasara 52 A, Tartu

http://www.hot.ee/e/ennuautoremont/

Falmek Motors OÜ

+372 520 540

Tähetorni 100E, Tallinn

info@falmek.ee

http://www.falmek.ee

Hoffmann Servis AS

OÜ Hoffmann Servis on 1995.aastal 3 füüsilise isiku poolt asutatud teenindusettevõte, mis tegeleb peamiselt veoautode ja nende haagiste ning agregaatide remonditööde ja ...

+372 735 3005

Vedu küla, Tartumaa

hoffmann@kodu.ee

http://www.hoffmann.ee

Iv Pluss AS

+372 677 9060

Pärnu mnt 556, Laagri, Saue vald, Harjumaa

info@ivpluss.ee

http://www.ivpluss.ee/


» ESINDUSED

Karla Auto O.K.

Karla Auto O.K. eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset remondi- ja hooldusteenust ning tõsta üldist teadlikust diiseltehnoloogia ja selle keskkonnaohutuse osas.

+372 605 0250

Tuleviku tee 4a, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa

karla@karla.ee

http://www.karla.ee