Märksõnad: Maakond: Tegevusala:
Firma: Linn: Aadress:

Elke Mustakivi

Telefon:

+372 602 5205

Faks:

+372 602 5206

Registrikood:

11271015

KMKR nr.:

EE101069021

Aadress:

Tähesaju tee 33 / Mustakivi tee 21, 13917, Tallinn, Harjumaa, Eesti

vaata kaardilt

E-mail:

info@mustakiviauto.ee

Koduleht:

http/www.mustakiviauto.ee

Mustakivi AutoMustakivi Auto As avas oma uue autokeskuse 14. jaanuaril 2008. aastal.

Uue keskuse loomise vajaduse tingis TOYOTA müügiedu, mis tänu kvaliteetsele tootele ja kliendikesksele teenindusele on jätkuvalt tõusuteel. Uue keskuse asukohaks on valitud Tallinnas Lasnamäel Mustakivi piirkond, mis on hetkel väga kiiresti arenev äripiirkond. Eelnimetatud asukoht hakkab ühendama lisaks Lasnamäele ka Pirita ja Viimsi piirkondi. Aadress keskusel on Tähesaju tee 33, mis asub Mustakivi tee ja Tähesaju tee nurgal, vahetult Lasnamäe Centrumi ja Prisma hüpermarketi kõrval.

Uue keskuse brutopinnaks on 4738 m2, millest 737 m2 moodustab uute sõidukite müügisaal, 805 m2 kasutatud autode müügihalli, 833 m2 on hooldus- ja remonditööde alale, millel asetseb 14 tõstukit, veermiku reguleerimisstend, piduri-ja amortisaatorite ning veermiku kontrollistend, rehvide montaazi- ja balansseerimispingid. 616 m2-s kere- ja värvitööde saalis on alad kerevenituspinkidele, viiekohaline värvimise-eeltööde ala ja värvikamber. 145 m2 varuosade lao põrandapinda, mis tagab vajalike varuosade ja tarvikute ladustamise. Kaks sõidukit mahutava pesula pinnaks on 96 m2.

Lisaks eeltoodule on olemas töötajatele vajalikud õppeklassid, seadmete ja agregaatide remondiruum, puhkeruum ja kontoriruumid. Klientide mugavaks teenindamiseks on I korrusel ooteala, kus on lisaks internetipunktile ka lastenurk, et kõigil oleks tegevust. II korrusel on kohvik – lounge, kust avaneb vaade hooldekeskusele ja saab näha oma sõiduki remondi kulgu.

Mustakivi Auto As näol on tegemist universaalkeskusega, mis tähendab, et kõik operatsioonid, mis puudutavad autoga kaasnevat on siin võimalik teostada. Mustakivi Auto As müüb uusi Toyota sõidukeid ning erinevat marki kasutatud sõidukeid, lihtsustamaks uue auto soetamist, ostame tagasi kliendi kasutatud auto. Loomulikult pakume ka hooldus- ja remonditöid, kere- ja värvitöid ning varuosasid ja lisavarustust. Mustakivi Auto-s saab klient lahenduse kõigile soovidele, mis on seotud tema autoga.

Keskuse rajamisel on arvestatud üha kasvava parkimisprobleemiga ning seetõttu sai rajatud 180 kohaline parkla, mis tagab lihtsa juurdepääsu keskusesse. Hoone on projekteeritud vastavalt Toyota kõige uuemale kontseptsioonile, mille tulemusel valmib esinduslik, efektiivne ja kliendisõbralik keskus.

Mustakivi Auto eesmärgiks on anda oma panus Toyota müügi edendamisele ja seda saame pakkuda läbi kliendi kõrge rahulolu, mis on võimalik ainult tänu professionaalsetele töötajatele.