Märksõnad: Maakond: Tegevusala:
Firma: Linn: Aadress:

Tehnoülevaatused

Jantech Grupp OÜ

+372 601 5734

Kadaka tee 131, Tallinn

jantech@hot.ee

Jarmaauto OÜ

Ülevaatuspunkt on avatud alates 08.11.05 ja vastab kõigile Autoregistrikeskuse poolt ettenähtud nõuetele. Lisaks on olemas amortisaatorite kontrollstend ja sildade ...

+372 672 8445

Saustinõmme küla, Saku, Harjumaa

Info@jarmaauto.ee

http://www.jarmaauto.ee

Koonga Tehno OÜ

Sõidukite ja traktorite tehnoülevaatus, rahvusvaheline ülevaatus

+372 447 5565

Koonga, Pärnumaa

koongatehno@hot.ee

Maitene OÜ

+372 715 4246

Kadaka tee 61/4, Tallinn

Metra Autokeskus

- Lukksepatööd, õlivahetus
- Hammas-, kiil- ja soonrihmade vahetus
- Mootori- ja käigukasti remont
- Konditsioneeride kontroll ja täitmine ...

+372 453 9363

Aia 25, Kuressaare

teenindus@metra.ee

http://www.metra.ee

Nuia PMT AS

Ülevaatust teostatakse järgmistes kategooriates:

* M1- sõiduautod
* M2- väikebussid ( kuni 17 istekohta) ...

+372 433 1308

Ettevõtluse 1, Karksi-Nuia, Viljandimaa

arknuia@nuiapmt.ee

ORT Tehnoülevaatus OÜ

+372 766 3751

Tehase 2, Otepää, Valgamaa

Pelgulinna Autotehniline Katsekoda OÜ

+372 660 2620

Paavli 5A, Tallinn

auto@katsekoda.ee

http://www.katsekoda.ee

Progates OÜ

+372 672 1888

Sõle 27A, Tallinn

Rael Autokeskus

1998. aasta kevadest on Rael Autokeskus PEUGEOT ning oktoobrist 2000 KIA ametlik esindus Viljandimaal. Alates detsemberist 2006 pakume ka DACIA ja RENAULT sõidu- ja ...

+372 433 0981

Tallinna mnt.97, Viljandi

rael@rael.ee

http://www.rael.ee

Revo & H.V. OÜ

+372 621 1615

Suur-Sõjamäe 27C, Tallinn

http://www.revohv.ee

Samat AS

Püüame pakkuda võimalikult laia valikut erinevaid teenuseid. Põhitegevusena teenindame bussiliine. Busse, nii suuri kui väikeseid, on võimalik meilt ka üürida.
Meie ...

+372 677 9663

Tehnika 5, Saku, Harjumaa

samat@samat.ee

http://www.samat.ee

Saue Auto AS

Saue Auto AS põhitegevus on autotranspordi teenused ja tehniline ülevaatus.

+372 610 5050

Tule 21, Saue

transport@saue-auto.ee

http://www.saue-auto.ee

Siimusti Autoveod OÜ

+372 776 2655

Siimusti, Jõgevamaa

Taure AS

- tehnoülevaatus - sõiduautod, veoautod, traktorid (ka rahvusvaheline): E-R 8.00-18.00; L 9.00-14.00
- autotarvete kauplus: E-R 9.00-17.00
- VALTRA traktorid, ...

+372 384 6660

Tehnika 8, Türi

taure@taure.ee

http://www.taure.ee