Inokim Inokim Light 2 - Super - Velt Motocenter

Liik: mototehnika
Keretüüp: roller
Esmane reg: 2020
Mootor:
Kütus: elekter
Läbisõidumõõdiku näit: 1 km · hooldusraamat
Käigukast: automaat
Värvus:
VIN-kood:
Hind: 899 EUR
sisaldab KM 20%
16EUR/ kuu
sissemakse 0 EUR
Kaskot pole vaja

Tehnilised näitajad

Mootor

võimsus: 
tippkiirus: 
veoülekanne: 

Kütus

kütus:elekter

Muu informatsioon

Garantii
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti

INOKIM Light2 Super – populaarse mudeli INOKIM Light täiustatud ja veelgi parem versioon. 350W mootor võimaldab saavutada 35 km/h maksimaalse kiiruse. Aku ühe laadimiskorraga on võimalik sõita kuni 35 km. Võimsam mootor ja suure mahutavusega aku võimaldavad Light2 mudelil ületada tõuse ja järsemaid pöördeid lihtsa vaevaga.
Light2 Super elektritõukerattal on nii ees kui taga trummelpidur, mis täidab täielikult Light2 Super pidurdusvajadused. Suurema mootori ja võimsama akuga mudelile on ohutuse suurendamiseks lisatud ka täiendav esipidur. Trummelpidurisüsteemi hooldus on lihtne ja säästab teie raha – piduriklotsid kuluvad aeglaselt ning neid pole vaja tihti vahetada, piisab regulaarsest hooldusest, mille käigus pidureid reguleeritakse.
Light2 Super mudelil on lihtne vahetada kulunud või kahjustatud rehvi. Vabastades poldid saate lihtsalt eemaldada velje sisu ja vahetada rehvi ka iseseisvalt. Laiem jalgade platvorm on mõeldud selleks, et kasutajad tunneksid ennast mugavalt ja saaksid seista tõukerattal jalad kõrvuti.

Inokim elektritõukerataste spidomeetri ekraani ja elektroonilise gaasihoova on Inokimi arendusmeeskond muutnud väga mugavaks. Erinevalt muudest elektritõukeratastest, millel gaasihoob asub nimetissõrme all, on Inokimil see pöidla all. See välistab kogemata gaasi ja piduri segamini ajamise, mis teeb Inokimiga sõitmise turvaliseks. Lenksul olev LCD ekraan näitab kiirust, läbisõitu, kiiruse käiku (3-erinevatd kiirusastet), distantsi ja aku taset. Ekraani kõrval on mõne nupu abil võimalik muuta järgmiseid seadeid: rakendada püsikiiruse hoidja, gaasi aktiveerumine, kas kohe vajutades (noortele ja vanematele inimestele mitte soovitav) või peab esmalt hoogu lükkama jalaga, mis on turvaline ja soovitatav. Lisaks on standardvarustuses automaatne välja lülitamine (kui mõnda aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus.

Elektrilised tõukerattad on väga mugavad ja keskkonnasäästlikud liikumisvahendid
Elektritõukerattaga ei ole soovitav sõita vihmase või niiske ilmaga, ohutuse eesmärgil
Töökindel ja effektiivne trummelpidur nii ees kui taga
Kiire ja lihtne kokku pakkida
Kokkupandult väga kompaktne, mugav võtta kaasa ühistransporti
Iga meilt soetatud Inokim elektritõukeratas on märgistatud Velt hologramm kleebisega, mis tagab teile tulevikus soodustused järelteeninduses, hoolduses, varuosadelt
Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda vajalikke kaitsmeid ning alati kiivrit!

Müüja

Velt Motocenter

16EUR/ kuu
sissemakse 0 EUR
Kaskot pole vaja
Inokim Inokim Light 2 - SuperInokim Inokim Light 2 - SuperInokim Inokim Light 2 - SuperInokim Inokim Light 2 - SuperInokim Inokim Light 2 - Super
Laenusumma:
899 €
300 €899 €
Periood:
1 aasta6 aastat
16EUR/ kuu
sissemakse 0 EUR
Kaskot pole vaja