Viimased sõnumid

järgmine lk »
00:41 täna
Marko
Rootsis on vist järelvalve parem/karmim?
Aga jäikusest - vaatasin siin mõni päev tagasi ühe inimese swed kontol ringi, tema teadmisel mõistagi. Pikaajalise hoiuse intress on võluväel taastunud ja oli hetkel 3 protsenti, seega väga hull asi ei olegi.
00:11 täna
siberia (registreerimata)
Pangajuute tuleb väänata kui nad euribori tõustes liiga jäigad on. Skandinaavias suht tavapärane et nn maksepuhkust ei võeta siis mitte üheks kuuks , kuueks kuuks aga isegi mitte aastaks vaid sisuliselt kogu eluks. Mõni maksab juba aastaid pangale ainult intressi ja viskab samuti steigi malmpannile. Ma ei teagi mis sellest laenujäägist neil pärast saab. Kui on mingi atraktiivne objekt siis järeltulevad põlved võtavad vast üle, tavaline "mustamäe paneelikas" jääb vist pangale ja kui see ka ei taha siis kingib kirikule ära.

Iseenesest on see samuti üürikas elamine aga selle vahega et kui üleüldiselt on kommunaalkulud juba üüri hinna sees siis niimoodi pangalt üürides tuleb kütte ja muu mudru eest ise maksta.
Kui Swedbank Rootsis niimoodi teeb siis arumaeisaa mis seda Eestis takistab?


23:44 eile
Erfs (registreerimata)
Kui mugavalt (ise) tahta teha, siis Ehituse ABC müüb Holz Prof nimelist roostemuundurit. See passiveerib rooste ära ja jätab kaitsekihi. Aga noh, see on kindlasti iga-aastane tegevus.

Kui natukene pikemaajalisemat kaitset tahta, siis peab vist ikka professionaalseks kasutamiseks mõeldud materjalide teed minema, aga ega seegi igavene ei ole. Neid soovitada ei oska.

Enda kogemus on, et roosteussiga uste professionaalne värvimine kestis 3 aastat. Holz Prof + autopoe sprei kestab 1 aasta enne kui roostet näitab. Need DIY lahenduse tooted ja tööd on juba teemas eelnevalt välja toodud. Omalt poolt soovin lihtsalt lisada, et kui juba roosteuss sees, siis on jube raske sellest lahti saada ja peab hoolikalt mõtlema, et kui palju on pointi üldse tegeleda. Eriti arvestades seda, et auto alune on keerulisem variant kui keredetaili kallal nikerdamine.

23:36 eile
Rallisõitja Jaan (registreerimata)
lapsevanema südametunnistusele koputamine on kindlasti omal kohal.

sest ka kõik need liikluses autoroolis olevad jobud on ju nende lapsevanemate kasvatustöö praak.

Mul oli lapsena kasvatus paigas. tavaliikluses kiirust ei ületa ja külg ees ei sõida. põhjagaasiga sõitmine käis ainult suletud radadel.

23:10 eile
qp (registreerimata)
No mis tsirkus, Rehvormikad on kõigega ette arvestanud ja igasugu nende jalgealuse õõnestamine viib.. hetkel mitte kuhugi, sest muidu tulevad nende luukered kapist välja.
22:56 eile
Marko
Praegune jutulõim tõukus pool miljonit läbinud ROOTSI taksost. Minutoodud kohaliku pedandi näide ei puutu tegelikult väga sellesse, oli pigem erandlik tol ajal.
22:39 eile
ka (registreerimata)
Küsin ka siis juba nõu. Nimelt suht uus hilux on auto alt ja ka raam pindmise roostega kaetud. Raam on ikka tehases väga nirult värvitud. Kui ma laseks alt auto selle fosforhappega(tööriistamarketis olev (Fosforhape 85% 1l konsentraat) üle ja siis värv peale, kas oleks õige?
22:33 eile
Eelmisele (registreerimata)
Ja eesti taksistid teevad vastavalt vajadusele autod korda? Vaevalt, kui ei usu võin näiteid kirjutada aga kardan, et server keeb üle.
22:26 eile
v6sa
Üleskutse olal tähelepanelik on omal kohal, aga ...

Ma jälle koputan lapsevanemate südametunistusele, et eelkõige on see TEIE kohustus õpetada oma järeltulijatele ellujäämiseks vajalikke oskusi. Muu hulgas seda, et eesõigus võib ju olla, aga post mortem on sellest null kasu.
22:18 eile
Marko
Ajudeta autojuhtide või jalgratturite/tõuksurite vastu ei aita MITTE ÜKSKI piirang, saate ikka aru? Eeskiri kohustab valima oludele vastava kiiruse. Kui selle punkti mõttest aru ei saada, siis ongi liiklus selline nagu see on.
22:17 eile
123456789000000 (registreerimata)
Eelmisel kuul tellisime maasturi ukse.Uks asus Poolas Poznanis.Hommikul tellisime,järgmisel päeval tuli teade et Vilniusest teele pandud ja järgmisel päeval oli Rakveres. Uks maksis 300 ja transport 68 eur. Igati rahul!
järgmine lk »