Rollerid

Võrr arvele

alar87
10:09 09.07.2018
Kas keegi teab kui komplektne peab võrr olema kui arki minna ja arvele võtta. Mul hetkel puudu väntade ketipinguti ja kett. Muidugi ei ole ka dokumente. Aga lugesin kuskilt foorumist et piisab ostumüügi lepingust ja selgituskirjast kus sain.

Muudetud 09.07.18 10:27

nashvill
13:00 24.07.2018
Võrr peab olema komlektne, sest Arkis teevad kohe ka nn ülevaatuse esimest ja viimast korda. Tuled ja asjad küljes.
Ostu-müügi leping või seletuskiri et oli kodus garaažis heinte all vms ja kuna ei pidanud ennem arvel olema siis dok pole. Mis aasta võrr? Alates 1991 v 1992 toodetud võrridele on karmimad piirangud. Vaja piduritulesid jne asju vaata riigiteatajast.
rmmsr
22:22 03.08.2018
Alar luges vist minu postitust minu saagast rolleri arvelevõtmisest. Kuna mina võtsin arvele tehasekonditsioonis rolleri millel kõik tuled-viled küljes siis vanemate võrride kohta ei oska öelda. Igal juhul mul tulede korrasolekut ei kontrollitud ja käima panema ei pidanud. Visuaalselt vaadati ja otsiti raaminumber üles - vaadati arvutist raaminumber üle ja see oligi kogu ülevaatus.
alar87
09:49 04.08.2018
Käisin juba argis. Tehti pildid, aga ei vaatatud kas tulegi töötavad. See selleks. Ainus mure nüüd, et kellegi on juba sama raami numbriga mis minul juba arvel. Olen kolm korda juba argis käinud ja ootan uut vastust.
alar87
09:51 04.08.2018
rmmsr
22:10 05.08.2018
Selle numbriga võib ka lugemisoskus mängu tulla - minu rolleril oli ka mingi täht mitmeti tõlgendatav, õnneks birkal oli normaalsete tähtedega kirjas ja peale kolmandat vaatamist nõustus ülevaataja minu arvamusega, et tegemist ika selle tähega. Ei mäletagi enam mis täht segadust tekitas, aga õige tähega läks läbi.
RometOgar202
07:27 21.08.2018
No aga alar. Täitsa võimalik et keegi on enne sind on ostnud selle sama võrri dokumentide pärast ja teise võrri raamile uue numbri toksinud.
alar87
09:25 21.08.2018
Seda ma ei usu ostsin selle tuttava käest. Dokid sellel ammu kadunud

Muudetud 21.08.18 09:26

alar87
09:27 21.08.2018
No nii võrr lõpuks arvel :)

Muudetud 21.08.18 09:28

...............
13:06 25.08.2018
Olemas Riga-13, mootoriga D8E, dokumendid võrrile ja mootorile olemas, tehnilises passis raami ja motonumbrid klapvad, 90a. Ei tohiks olla vist väga keeruline arvelesaamine ? 100% komplektne asi, tuled küljes, suretusnupp, pedaalid jne.
Lugesin et eelnevalt on juba sama raaminumbriga asi olemas, mis juhtub kui mul on dokumendid, numbrid klapivad aga öeldakse et juba on kasutuses ? :D
hlm
19:52 29.08.2018
Kust seda lugesid, et sama raaminumbriga asi juba eelnevalt arvel?
Marko
19:55 29.08.2018
4. augusti postitusest.
hlm
14:12 31.08.2018
Ai kurja, minu viga. Alar sai ju sama raaminumbriga võrri arvele. Küll saad ka sina:)
alar87
23:19 31.08.2018
ARK pean ise endapoolse lahenduse leidma. Nii öeldi mulle politseist. Mul läks selleks kuu aega enne kui sain numbri külge.
...............
11:56 02.09.2018
Ei hakka päris uut teemat tegema aga ehk keegi näeb ja kuuleb.
Kuradi kurat, eile jäin esimest korda peaaegu teeäärde, üheltmaalt hing kinni ja kogu polka, lükkasid käima siis tühikäik nagu oli. Sai karbussi uputatud, siis tõmbas ka tuurid ülesse, nii ma siis sõrm pumbal koju võdistasin ja kütet peale pumbates.Tea mis tal juhtuda võis, karbuss paska täis ja düüs umbes? Eelneval päeval oli ka tunda nagu jõukadu, muidu lippas 40km/h+ ja nüüd eile vaevu 35.Jõudsin eile veel bensukraani settepoti maha kakkuda, eks mingit soga oli sees aga mitte eriti. Peab vist kõigepealt paagi bensukraani maha kakkuma tüksi täiega ja nii puhastamisega allapoole liikuma. Viimasest võrrist on vahepealt oma 20 aastat mööda jooksnud ja koos sellega läinud ka teadmised.
...............
12:00 02.09.2018
Aparaadiks siis Riga-13, D8e mootoriga.
k...
09:57 03.09.2018
Segukruvi vedru ikka pidas? Mul on vedru sõites kruvil välja pöörelda lubanud ja segu läks lahjaks. Teine jiuhus kus sattus filtri fahelt tolmu karbussi düüsi.
...............
18:43 03.09.2018
Segukruvi kenasti paigas, peab düüsi välja keerama ja tsekkama asja.
.............
12:23 08.09.2018
Oli aega veidi näppida, düüs välja, puhtaks, kokku tagasi ja tuld, töötab. Kuigi visuaalselt soga välja ei tulnud.
...............
13:14 07.04.2019
Kas arvele võtmiseks peab olema ka ostu-müügileping (sain oma pere siseselt, ostudokumendid on olemas, päeval mil ta 90ndate alguses osteti) või piisab kunagisest ostu passist ja kogu lugu ? Aparaat ammu olemas olnud aga nüüd plaan võtta arvele. Või ütlengi et see on terve elu minu oma olnud, mis siis et ostukuupäeval olin 6 aastane :)
alar87
19:06 07.04.2019
Kõige lihtsam küsi ARGist. Ütle et mul isa võrr ja tahaks arvele võtta. Vaata mida kostavad.
..............
06:44 08.04.2019
Peab helistama jah, ennem kui kohale läheb, siis on võimalus veel mingi ostu-müügi leping vorpida. :)

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte