Kes laseb jumalat nii teha

vanames
16:42 16.03.2023
Tegu on A8D2 kütusepaagipaagi pumbaga. Sai leitud põhjus miks poole paagi kütusega masin enam liikuda ei tahtnud. Ja veel üks kinnitus - põhjus miks mina alati ise oma autokesi remondin ja hooldan.
Minule teadaolevalt on seda tööd tehtud servises. Kahjuks et enam ei selgu kus, aega on möödunud omajagu :(
Nüüd korras, põllumajanduspoest sobiv uus O rõngas leitud, teema hind 1.50
Iseasi on pagassis roomamine ja lahti kokkupanek - akrobaatika tippnumber :)
Marko
00:32 15.04.2023
Detektiivid on leidnud su müügikuulutuse. Tundub, et asi ei saanud ikka heaks? Ehk selgitad natuke?
Luureandmed siit:

https://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?mod=1&tid=59010&
amp;last_page=1#1461318
vanames
21:37 15.04.2023
Mida ma pean selgitama? Osta kuulutuses on kõik niigi öeldud. Ja seda autot pole mul enam vaja. Kuusakoskisse oskan ise viia. Autosse on palju hinge ja oma aega pandud, tahaks et satuks headesse kätesse, kes viitsib temaga edasi tegelda. Maal niigi sada tööd kaelas, tervis läheb mitte aastatega vaid kuudega kehvemaks, hauda midagi kaasa ei võta. Parem tegelen mulle antud järelejäänud ajaga kasvuhoone ja aiamaa ja vähehaaval tubade remondiga. Vähemast hea ja rahustav.
Rohkem ma sõna ei võta, võite haukuda palju tahate, minupärast võite minu konto üldse ära kustutada, pole sest sooja ega külma, parimat!
marita57
21:48 15.04.2023
Vanames, võta ikka sõna! Tead küll, koerad hauguvad, aga karavan läheb edasi.

Ma arvan, et probleemi (mille kohta selgitust paluti) tekitas lõik müügikuulutuses:

Ja nüüd halb- paagisisene süsteem tahab tegemist. Sõidab ilusti kui paak ääreni täis. Kui on sellest ca 40 liitrit ära sõidetud hakkab õhku tõmbama ja võib tee peale jääda. Pmst võib sõita kui pidevalt paak täis hoida. Sai kogu kupatus paagist välja kakutud ja youtube video järgi uued O- rõngad voolikutele pandud ja puhastatud- tulemus ümmargune null. Oli vahepeal plaan pagassi panna UAZ i uus 60 liitrine paak kuid mitmepäevasest kasutust pagassis käed paagis roomamisest sai sest autost kõrini.

Ehk et 1.50 ikkagi ei lahendanud probleemi?
Marko
22:13 15.04.2023
vanames, minu küsimus oli puhtalt tehnilisest aspektist ju. Tegid meile alguses selgeks, et A8 saab poolteise euroga korda ja siis tuleb välja, et ei saa. Võiks asja ilusti kokku võtta. Poriseda või solvuda pole küll mingit põhjust. Eriti nii vana olija poolt ootaks, et lõpplahendus või vähemalt arvamus/teadmine, milles tegelikult viga on ilusti kirja saaks!
vanames
22:28 15.04.2023
Mõni inimene ikka ei saa aru, jah sain korda, 2 päeva sõitis ja jälle hakkas jama pihta. Rohkem ma lihtsalt ei taha sest autost midagi teada ja nii ongi.
Üks kompetentne audiklubi inimene ütles et võib olla paagisisese pumba viga aga nagu ütlesin mina sellesse liikurisse ei mata enam sentigi + peagi kaelasajav automaks nagunii maksta ei jõua, hea kui ühe passatigi eest maksta jõuaks. Tuleb loobuda kõigest mis eluliselt vajalik pole, nii lihtne ongi.
Ja vältimaks süüdistusi et mine tööle, siis perearst lubas töötada ainult 4 tundi päevas ja valgel ajal, loogiline et pole võimalik (töötasin bussjuhina)
Olen Tsernobõli pensionär 61a, vast rohkem etteheiteid pole?
Marko
22:34 15.04.2023
Me ei heida sulle midagi ette. Kurb situatsioon, paraku elu teeb omad korrektiivid.
siberia
10:09 16.04.2023
Ma olen siin varemgi maininud et seda müütilist automaksu pole vaja liiga traagiliselt võtta. Autoomanike mõistus käib ikka seadusandjate omast üle. Kõige lihtsam - kui maksustatakse auto kasutamine siis need autod mida parasjagu ei kasuta on ajutiselt arvelt maas ja maksuvabad.

Ma vaatasin samuti osta.ee kuulutust ja mõtlesin korraks et paneks sada eurot lisaks. Ega selliseid enam juurde ei tehta. A siis võtsin kogu tahtejõu kokku ja EI - niigi on mingi 6 autot ja 5 mootorratast erinevates kohtades eelpaigutaud. Ei jõua kõigiga sõita ega isegi enam hooldada ja pole niipalju vaja ja puusärgil ka taskuid ei ole jne täpselt vaname jutt ning argumendid :)
Td
17:49 16.04.2023
Eks ta ju nii ongi,et sellised autod pigem hobi jaoks ja nende korras hoidmine pole lihtne ega odav. Arvan isegi,et peab tehnikaparki veidi koomale tõmbama nende maksude valguses. Seda koomale tõmbamist olen aastaid mõelnud aga nüüd oleks motivatsiooni vist.
63amg
18:44 16.04.2023
ärge olge nii kindlad selles,et arvelt maas sõidukeid ei maksustata.mind ei üllata see eesti värk enam millegagi.mul endal 5 masinat ja ei kavatse midagi müüma hakata.