ATV'd

atv ost

Oss74
15:08 24.02.2007
tahaks osta veldist atv. kas kellelgi on kogemusi,kuidas asi täpselt käib?
650
16:48 24.02.2007
Mul sama plaan, neilt!
Raits336
15:52 25.02.2007
Kes müüb eestis bombardieri?
oleks soov omada:P
ateena
16:18 25.02.2007
veldis hooldus eesti kõige kallim ja garantii alla ei kuulu peale raami ka midagi- maine hakkab vägagi langema

kui kingquadi Õlivahetus maksab 1500 eeku ja seda tehakse ainult mootoris u 2-3 l õli oma hind on seal max 300 eeku koos filtriga -kuna laseb seda vaadist -kas siis töötunnihind ei tule mitte 1200 eek
Lihtsalt ykspäev käisin ja pullipärast uurisin õli hinda, ega seal ,hoolduses midagi muud ei tehtagi.
Oss74
19:01 25.02.2007
aga kas keegi on ebay-st atv ostnud?
olen leidnud USA-st paar head pakkumist, kas keegi on sealt mõne kohale toonud, kui suured on sel puhul transpordikulud?
ixus
09:48 30.05.2008
tere tahaks osta atv 110-200cm2
ATV_Ostja
10:12 03.06.2008
Ostaksin ühe Yamaha Grizzly 700.Küsitakse kümme tuhat.Kas ma peaks ostama?
Aasta 2007 oma.

Muudetud 03.06.08 10:21

marcost
12:47 03.06.2008
Olen ka uurinud seda USA värki,räägitakse ca 20 kilost ja uksetaga.Sealt hinnavõit ca pool kõikidelt markidelt,tasub praalimist aga kuna nüüd on palju tünnimeistreid siis ikka peab teadma kellega äri ajada ja veel miinuspool on see garantiivärk sealt tuues aga kuna Velt ka plokib siis vist polegi enam eriti vahet.Igaljuhul tasub mõelda USA peale kui leiaks ka toojate kohta infot.
jauram
16:30 24.08.2008
oli endal ka plaan osta ATV..
valisin LTA750 ja Grizzly vahel.. hinnavahet väga polnud, eriti mis puudutas lisasid..

kokkuvõttes, käies läbi kõik müüjad, sain otsitava siiski Veltist.. muideks mehed, garantii ei tee Velt ega keegi muu ise, kõik on tehasegarantii all, ja kui tootja ütleb, et raam ei käi sinna alla, siis ei käi ja kõik, milleks hakata müüjat mustama.
lisaks praegu ma kuulsin, et velt on nõus pakkuma ka veel lisa-aastat..
minu atv ost igatahes toimus veltist. soovitan soojalt.

ja kes kahtleb valikus, siis Yamu on hea ost. ilma roolivõimuta grizzly on metsas müttamiseks väga ideaalne pill.
jah muidugi
20:41 24.08.2008
Seda velti garantii juttu oleme juba ammu ja palju kuulnud.ex usu edasi ja kiida.ex iga üks teab ise millega ja kuidas tegeleb.juhul kui tahad veel üht koma teist teada siis mine vaata atv.sportnetist.seal on seda velti lahatud ja arutatud küllaga.võta kasvõi oma garantii tingimused ette ja loe see otsast lõpuni läbi.pakun et sa pole seda veel siia maani teinud.ja pealegi elame vabariigis kus on valiku ja sõnavabadus.peale heade atv müügi hindade pole seal midagi.ja miks on veldis hooldused tihedamini kui teistel?kui on tehase garantii,kas siis teistel firmadel on antud teised ja paremad tingimused?Või tahab velt järelteendinduse pealt liigkasu võita?ex mõtle natuke :D selle postiga ei taha kedagi maha teha ega solvata.aga minu arvamus sellest veltist on natuke teine.srry

Veltmotocenter
09:24 27.08.2008
Lugupeetud siin kommenteeriad/lugejad,

Velt Motocenter pidas vajalikuks mõned väited ümber lükata ja end siiski teises valguses avama kui siin ja mujal foorumis kirjutatakse. Paraku meie kiire elutempo juures on jäänud meie seisukohtade valgustamine teile puudulikuks.
Velt motocenter müüb nii üht kui teist kuid CE märgistusega tooteid, ehk EU´s vabalt müüa lubatavat kaupa, mis on hangitud Kesk-Euroopast margiesindajatelt. Velt motocenter ei hangi sõidukeid Ameerikast või teab kust veel. Pakume Klientidele meelepärasemat, mõnevõrra soodsamat US mudeli välimusega-, kui ka vähem populaarsemat EU versioone. Näiteks kõik Suzuki mudelid on KM näidikutega. 98% on nii EU kui spetsiaalselt Ameerikasse toodetud mudelite varuosad identsed. Kinnitame seda! Tänaseks on meie Kollektiiv palju kogenum ja koolitusi saanud ning ise end täiendanud. Julgeme väita, et meie klienditeenindus on üle keskmise parem. Igal juhul on meie jaoks tähtis iga Klient ja selle nimel näeme vaeva. Paraku juhtub kõigil ka äpardusi ja meist mitte olenevatel põhjustel on igal lool oma tegelik põhjus, miks mõni kord ei lähe kõik Kliendile meeltmööda. Kuid siin kohal peame iga case juba eraldi käsitlema, oleme alati avatud suhtumisega olnud klientide- ja meie vahelisi arusaamatusi lahendama positiivselt. Ei leia, et Foorum selleks kõige õigem viis on. Seni kõik vähegi põhjendatud garantiijuhtumid on Klientidele positiivselt lahenduse saanud. ATV on loodud ja mõeldus eeskätt koduses majapidamises, aiatöödel kasutatavaks töövahendiks. See on ka kasutajamanualis kirjas.
Tehas ei toeta garantiiga neid ATV-d mis osalevad võistlustel või ekstreemtingimustes. Soovitame Klientidel olla solidaarne ja mõistev ning mitte ise pettuse algatajaks olla. Oleme suhelnud antud teemal IT Moto, Motoboxi, Ramo jt müüjatega ning kõik kinnitavad ühte, garantii ei kehti võistlusoludes sõitnud masinatele ka mitte nende juurest soetatud sõidukitele.
Mis puutub hinnapoliitikasse, siis meie hinnatase on võrreldav teiste lugupeetud motokeskustega. Hoolduses tarvikute ja kulumaterjalide hinnad on samad. Juba aasta aega ei kehti reegel, et meilt ostetud sõidukit peab tingimata hooldama Velt Motocenter hooldejaamades. Ei näe mõtet Klienti ruineerida , kui talle on palju mugavam oma koduläheduses või talle sobivamas hooldusjaamas töid lasta teostada. Täna meie Klientide sõidukeid hooldatakse LX Motorsis, Warma Autos, MY Bike, Didi OÜ, Motobox´is jne. Kus juures garantii ei kaota kehtivust.
2-aastane tehase garantii on kõikidel meie pakutavatel sõidukitel. Tootja poolsete defektidega detaild vahetatakse meile samuti tootja poolt üks-ühele ümber. Ükski tootja ei ole huvitatud, et tema kauba kasutajal esineb garantii juhtumite korral probleeme. Nad väga seisavad selle eest, et Klient oleks sõidukiga ja teenusega rahul. Kuna oleme üks paljudest Suzuki, Yamaha. kawasaki jne Resaler, siis selliste õigusega ettevõtted võtavad enda kanda defektiga detaili vahetuskulu, mis ei ole ettevõtte jaoks märkimisväärne. Samas kauba(sõidukite) soetamishind on mõnevõrra soodsam.
Enamus Suzuki, Kawasaki ja Yamaha ATV toodetakse Ameerikas. Kesk-Euroopast on võimalik hankida kaupa eelnimetatud tiitliga(Resaler) ettevõtetel mitmetelet Koostööpartneritelt. Meie Euroopa Koostööpartnerid suhtlevad nimetatud margiesindustega Euroopas(Suzuki Europe, Yamaha Europe jne) nii garantiijuhtumite korral kui kauba hankimise osas.
ARK registreerimine: täna paigaldakse 5000kr eest kõik registreerimiseks vajalik ja probleeme ei esine liikluses ega ülevaatustel. ARK aksepteerib ja hindab meie tööd kõrgelt. See on täna parim.

Lugupidamisega ja kõiki tervitades,
Velt motocenter kollektiiv.
faculty
15:26 27.08.2008
Meeldiv kuulda, et Veltmotocenter ka foorumis oma praeguseid ja tulevasi kliente teavitab ja kasutaksingi siinjuures võimalust küsida veltmotocenteri käest ühe küsimuse, mis natukene hinge kripeldama jäi.
Nimelt kuidas on võimalik, et ARK registreerimisel- arvele võetud ja eranditult vaid kasutusena ratastraktorina ei paigaldata peeglit ja kui seda ka esimeses hoolduses uurisin, siis ühest vastust ma küsimusele ei saanud.
5000kr ARK pakett ei ole odav lõbu ja kui tavatraktoril on isegi turvavöö nõutud, siis minu ATVle peeglit külge ark paketiga ei saanud.
Kui pole palju palutud siis paluksingi veltmotocenteril kirjeldatut kommenteerida.

Veltmotocenter
16:01 01.09.2008
Lugupeetud kasutaja nimega faculty,

Kuna Meil on palju edasimüüjaid ning esindusi, siis peab antud probleemile personaalselt lähenema.

Palun võtta ühendust: [email protected]
Leiame kindlasti lahenduse.

Lugupidamisega,
Velt motocenter
5000eeku paari odava tule eest
21:56 01.09.2008
rincon
22:41 24.09.2008
Veldiga on nii et isegi ostsin sealt ja lase soovitada endale, sest nad müüvd kõike ju põhimõtteliselt ja neil ****** kas ostad honda kawa või yamah, niikuinii saavad kasu, aga sina ainult küsi ja uuri, kinguad on suht hea hinnaga, aga selle atevega on erimeelsusi inimestel, uus grizling onsuht jõhker ja uus kawa on ka väga äkiline pill, honda on siuke traktor mis tagarattasse ei lähe aga on muidu mõnus.
timmi75
16:57 09.01.2009
Kas ATV650 mille sõiduki kategooria on L7e ja kere tüüp kvadrik omanikuvahetuse riigilõiv on 900.-eek või 300.-eek
kõik nimed on juba kasutusel
18:48 22.01.2009
mind huvitab see ,et miks ma sain 5000 eest ainult suunatuled ja kõik.
passis on aiatraktor. kuhu jäi vahukustuti , signaal ,ohutuled, kõik vajalik. mina olen ostnud veldist 3 atvd ja ei saa nendega ülevaatuselt läbi. isegi tavalisel jalgrattal peab linnas sõits kell olema.
velt räägib siis ei nõutud täistulede sinist indikaatorit või peeglit aga see on haige jutt kuna seadus kehtib aastat 2003. peale selle olen ma teinud katse kui viisin ateka hooldusesse, lasin oli ka vahetada ja varras vaevu näitas et midagi on. tervelt 800ml läks peale kui karter üldse on 2.3l. seda on olnud korduvalt. väga korduvalt olen ma saanud väga halba teenindust ja lausa pettu hooldus aegade näol. isa viis ateka hooldusesse. sõitis tund hiljem mööda ja atv oli väljas ja teist pidi.tegi väljas suitsu ja rääkis sõbraga ning läks tunni pärast sisse kuna sai aru et on valmis. kirja pandi kaks tundi mis kulus väliseks vaatluseks ja õli lisamiseks. tahax seda öelda ,et buum on läbi ja veldil ei tasuks pettuda ja end õigustada kui klient ei soovi olla enam loll kes on nõus idiootseid summasid maksma. edu ja jaksu.
jensensen
19:37 22.01.2009
Inimesed kontrollige 5 korda enne kui kuskile oma raha hakkama panete. Kontrollige, mida Te konkreetselt saate selle raha eest, millised on kõiksugu muud tingimused. Ebalevate vastuste korral a la küll saab hiljem või vahetame ära, või misiganes , siis sellised umbluu ajamised soovitan vastu võtta kirjalikult koos kuupäeva ja allkirjaga,et oleks hilisemate probleemide korral millele toetuda. Ärimehe ausõna on tänapäeval samaväärne baranka auguga!
to: kõik nimed on juba kasutus
23:23 22.01.2009
mis hädaldad, kui ülevaatuselt läbi ei saa, mine kohale, nõua ja nad kõrvaldavad puudused - üleval pool on kirjas veldi kontakt taavi@veltmoto......; muideks Veldil polegi enda hooldusi, mõned õlivahetajad ehivad end vaid veldi nime ja sulgedega. võid ju mujal ka õli vahetada, kes keelab?
Õli kadumise põhjust otsi peeglist, iga atkas võtabki õli kui vähegi põhjagaasiga sõita ;-) ega siis töömees pole süüdi et sulle 800g õli peale valatakse......tuutu.
to: kõik nimed on juba kasutus
23:27 22.01.2009
mis linnas sa nende hoolduses käid? mis mõttes halb teenindus?
Atv fänn
20:30 04.03.2009
Tere !
Kes sulle nii vähese summa eest Yamaha Grizzly annab .Kui ei taha osta anna aadress ostan ise ära .
mida iganes
16:43 09.03.2009
bombardieri maaletooja on Motorent OÜ asub Pärnu mnt ääres Isku maja kõrval Tallinnas
dRAgonflyer
12:47 28.04.2013
Välismaalt toodud atvde postikulu loeb kaalust ja asukohats nii et see on väga kallis
nork
21:53 07.08.2013
Kas kellegil on kogemus,tedmisi jagada Dinli 800 atv kohta
ATVOST
17:25 31.01.2014
Kas keegi teab kust poest oleks kõige mõistlikum uut atv-d osta ?
Sooviks Suzuki kingquadi 750EPS või siis Kawasaki brute force 750EPS.
Koos põhjakaitse ja vintsiga.
Vaatasin, et vahepeal on veldis ja motodepoos kawasaki hind tõusnud mingi 700 eurot, kas keegi teab miks nad hinda tõstsid ?
ka
15:37 16.02.2014
kawa ongi kallim. osta suzu, sellest piisab täiesti.
oioioo
22:55 17.02.2014
atv..
22:19 26.02.2014
...
00:15 15.02.2023
Mis on ATV kütusekulu? Muidugi on erinevaid ATV- sid olemas ja erineva kütusekuluga aga pean silmas suuremat ATV- d täiskasvanud inimesele. Kas 3-5 L 100/km, 5,5- 7,5 L 100/km või rohkem?
ConnorFlint
05:58 15.02.2023
Meil peres kaks ATV-d ja pole kordagi mõõtnud (ega tuld ka selle peale, et mõõta), mis see kulu on...
2010 Grizzly on nooremale põlvkonnale pigem ja selline nalja-pulli masin.
2017 CF on majapidamises pigem väiketraktori eest, millel on tänaseks kilometraaž väga väike (sai uuena ostet ning see jõul sai 1000km täis), kuid töötunde jagub. Sellisel juhul on jabur mõõta liiter/sajale, pigem siis juba liiter/tunnis.
Mis vajadus nõuab ATV kütusekulu?
v6sa
11:13 15.02.2023
ConnorFlindile lisaks täheldan, et "kõik võtab ära".

Mul ATV-d ei ole, kuna lastele oli odavam paarutamiseks osta pruugitud Opel Frontera. Vähe turvalisem ehk ka. Seesolijatele... Võin kinnitada, et heinamaal mürades on bensiinikulu 15 l tunnis, metsas käruga puid tuua mütates 20-40 (sõltuvalt, kui sügavale end puurida).

Üle 40 l pole keegi suutnud läbi ajada. Tehas annab linnas 11, maanteel 8 l/100.

UAZ kastikale umbes samad numbrid minu kasutuses.

Opel Astra F 1.3i näikse põllurajal samade tirtsude käes 10 l tunnis rüüpavat.

Muudetud 15.02.23 11:15

...
00:47 16.02.2023
Ma kandideerin pargivahi ametikohale. Mõtlesin, et tööl käimiseks on ehk vaja sõiduauto millegi kõrgema ja maastikuvõimelisema sõiduki vastu välja vahetada, kuna kõik teed ei pruugi olla piisavalt hooldatud ja tööl on vaja ikkagi aastaringselt ja iga ilmaga käia. Sõitmine toimuks enamasti avalikel teedel ja tööd sellega ei teeks. Sõita oleks vaja 5 päeva nädalas 2 otsa päevas ja üks ots natuke alla 30 km. Tundub, et ATV kütusekulu on siiski liiga kõrge ja see variant jääb ära.
Tegelikult täna käisin seda parki vaatamas ja pargini viivad korralikud suuremad asfaltteed, mis ehk on ikka talvel piisavalt hästi hooldatud, et autoga tööl käia.
Selgus aga see, et pargis tööriistade hoidmiseks mingit ruumi ette nähtud ei ole ja praegune, kohalik pargivaht hoiab neid kodus ja pidevalt sõidab järelkäru taga ja järelkärul ATV sahaga, murutraktor, trimmer jms. Mina hakkan elama aga kaugemal ja korteris ning mul ei ole neid asju kuskil hoida ning järelkärule ka ei julge jätta...mõni varastab võibolla ära. Ausaltöeldes ei ole ka huvi iga tööpäev selle järelkäruga kärutada.
Alguses peaksin enda autoga hakkama saama, edaspidi saaks ametiauto. Muidugi saan võibolla lasta autole ka konksu paigaldada aga tõesti ei ole huvi pidevalt käruga ringi sõita. Elukoha vahetus ei ole ka probleem ja võin ka töökohale lähemale kolida aga ainult siis, kui ma olen seal juba mõni aasta töötanud ja tunnen ennast seal hästi. Võibolla siis oleksin nõus käruga ringi sõitma, kui firma rendib mõne garaazigi pargi lähedale, kus asju hoida aga oma kodu vahet neid tassima küll ei kavatse hakata ja järelkärule ei julge jätta.
Rääkis, et kuna praegune pargivaht elab lähedal siis ei ole olnud ka põhjust parki tööriistade hoidmiseks mingit hoonet ehitada. Eks see on firma probleem ja nad peavad aru saama, et järgmine pargivaht võib kaugemal elada ja isegi kui elab lähedal, ei pruugi olla nõus tööriistu oma kodus hoidma ja ei peagi.
Muidugi saab ka suurema B- kat bussi osta, ehk mahuvad sinna asjad ära. Seal ei jää tööriistad kellegile silma ka aga siiski pidevalt neid edasi- tagasi tassida ei ole normaalne.
Töö iseenesest meeldiks väga aga just see asjade edasi- tagasi tassimine mitte kuidagi mulle ei sobi, eriti veel enda koju-- firmal olgu pargis või pargi lähedal selleks oma ruum. Niikuinii oleks vajalike kütuste, õlide jms. muretsemine minu tööülesanne ja hiljem makstakse see kinni ja sellega oleksin isegi nõus aga pidev tehnika tassimine pikka maad lihtsalt ei sobi.
Ma hea meelega käin seal tööl oma autoga, mille keskmine kütusekulu on 5, 5 L/ 100. Kui saan firma auto, siis müün enda oma maha ja hakkan firma autoga käima. ATV aga jääb ära, kuna kütusekulu tundub liiga suur olevat ja ega see olegi ju mõeldud lõbutsemiseks ja töö tegemiseks, mitte auto asenduseks.
Revalis
09:37 16.02.2023
Kui kõik see ikka tõele vastab siis milleks enda jaoks asja nii keeruliseks ajada?

Suurem buss on ju lausa loodud sellise töö jaoks. Mehed panevad objektilt objektile 24/7, buss triiki tehnikat täis. Väga hästi mahub ka ATV või niiduk ära. Ära mõtle üle, ei ole vaja UAZ'i järelkäruga kui pargini viib asfaltkattega tee.. Sellest bussist saabki ju sinu töövahend ning normaalsus ongi see, et sul on bussis alati olemas kõik alates labidast kuni mootorsaeni ja ATV'ni. Pargivaht ei ole ju lihtne kontoritööline, kes paneb lipsu ette ja haarab termostassist kohvi tee peale. Pargivaht teeb ära kõik mis ette juhtub ja rohkemgi veel.

Tööandja poolt muidugi huvitav suhtumine. Aga ehk soovitaksegi asjalikku inimest, kellel kõik olemas ning selle eest ka vastav tasu. Tegelikult pole iga töö mõeldud kõigile tegemiseks, samamoodi ei oleks minust asja peaministri tooli peal - asjatan maal pigem omaette..
Td
09:39 16.02.2023
Kuidas üldse tuleb pähe mõte ,et aasta läbi käia tööl 30km mingi atvga.? Nende masinate üleval pidamine selliseks läbisõiduks ületab palju suuremate autode kulusid ja vaevalt tahaksid igasugu ilmaga sõita 30km ei usu ,et ka tööandja sellega nõustub kui firma sõiduk.

Eks igasugu variandid pead ikka tööandjaga läbi rääkima enne. Kõige lihtsam mingi konteiner rentida kuhu töövahendid panna.
Arvan,et endisel töötajal oli lihtsalt ka omakasu ,et neid masinaid kodus hoidis.
Td
09:55 16.02.2023
Oled üldse varasemalt selliseid tööriistu kasutanud või mootorsaega midagi teinud?
Tundub kuidagi väga linnamehe mõttemaailm kes hakkab asjale lähenema atv küttekulust.kuigi sellise masina küttekulu ei saagi öelda.
Kui veel kandideerid kas siis pole vara muretseda.
v6sa
11:20 16.02.2023
..., kui asjaolud tõesti on nii, siis mingi täispikk ja täiskõrge 3500 kg kaubik lahendab kõik mured ka firmale soodsalt. Normaalne talverehv veorattale alla ja kuni 30 cm lund pole probleem lastis kaubikule. Ning kui tuleb probleem, laadid päästva ATV kuudist välja:)

Kaubik käib lukku ja saab olla ka valve all. Kui sealt juba võetakse, tullakse SEDA võtma ja siis ei pea ka pangaseif.

Kütusekulu pole normaalselt sõites odavast maasturist suurem, võib olla isegi väiksem.

ATV sita suusailmaga eeldab head sõiduriiet ja võimalust seda peale sõitu vajadusel vahetada. Saan aru, et pargis tööl seda võimalust ei ole.
Deus
11:36 16.02.2023
Et siis maja müüd maha, kolid ruutmeetrisesse kööki elama ja hakkad pargivahiks. Ma mõtlen nüüd, et peaks sama asja tegema, selleks peaks kuluma suisa 220 euri, see teeb umbes 40 pudelit viina, mis teeb nädalaga umbes 3x päevas äratuse, kaks lahutust naisest, töölt lahti laskmise ja uue elu alguse.
Td
11:46 16.02.2023
Mis maja korteris elab ju. Järjekordne ilus kirjatükk siin lihtsalt.
Osta autoelamu ja ela pargis. Tehnikat saad samuti valvata.
Deus
11:57 16.02.2023
Su mõttel on jumet. Haagiselamu + maastur ja elu lill. Ise valvad kogu aeg kõike ja ärkad kus tahad ja sõit pargi ja selle mikroköögiga korteri vahet jääb ka ära.

Muudetud 16.02.23 11:57

Revalis
12:14 16.02.2023
/ot

Äkki on siin ka meil AI genereerimas neid huvitavaid tekste. Ma ise selline suurem väljamaa muusikafoorumite külastaja - Päris uskumatu ikka, kuidas on viimasel ajal hakanud seda "chatGPT" teksti tulema. Teinekord ei saagi aru kas teemas räägib päris inimene või mitte kuni hakkavad imelikud vastused tulema. Kirjutavad väga proosaliselt nagu ikka.

Vabandust aga mulle tundub tõesti veidi hullumeelne see pargivahi teema :)
Aga mõni mees vast unistabki sellest, et jätaks korterielu see kus kurat ja koliks loodusesse. Cabin in the woods ja värki noh.. Käid ja kõpitsed neid RMK punkte ning naudid loodust.
...
13:13 16.02.2023
Kui tõesti on vaja, vähemalt alguses neid asju tassida, siis suur kaubik oleks parim lahendus kuna läbi kaubiku ei näe. Uksed lukku ja signalisatsioon peale ja ega rohkem ei saakski firma vara kaitseks ära teha. Lihtsalt ei ole mõtet näiteks talvel vedada murutrakotorit kaasas, sest seda ei lähe vaja. Eks pean vedama, kui olud nõuavad, aga see on firmale kulukam, kui see, kui pargis oleks selleks lukustatav ja ehk isegi videovalve all olev ruum.
Meeldibki looduses viibida ja olekski töö ja hobi üheskoos aga haagissuvilas küll elada ei soovi. Tahaks ikka elada hoones, mis on tugevalt maa küljes kinni :).
Elangi majas aga kolin ära!
Viimasel ajal olen omadega sassis olnud ja tahan lihtsalt suhelda, kuid enamus minu jutust on ikkagi tõde.
Vabandust häirimast..., varsti lõpetan ära.

Muudetud 16.02.23 19:11

Revalis
13:21 16.02.2023
Ära muretse, varsti on kevad ja saad tagasi loodusesse :) Eks me kõik ootame kevade tulekut..
Edu kandideerimisel, mis muud ikka. Ja osta siis ikka korralik kaubik, mitte mõni vana ront millel kõvema peeretamise peale tagumised uksed lahti jooksevad. Jääd oma varandusest ilma veel niimodi.
Deus
13:27 16.02.2023
Võiks sama nime juurde jääda vähemalt siis. See nimevahetus tekitab ainult kahtlusi. Aga tegelikult oled oma köögimure ise ära lahendanud. Kolmjalg, pada ja malmpann ja saad lõkke peal restoranitoitu teha. Kaubik on väga hea valik, kui koju ei taha minna, keerad bussi põrandale Vango ShangriLa 15cm versiooni lahti või naturehike 10cm või coleman dreamboat'i ja on lukshotell ka olemas. Ma elan pooled suved nii oma maasturis tegelt.
...
16:05 16.02.2023
Kui firma mulle autot ei osta või osaliselt ei kompenseeri, siis üle 5000 euro ma oma auto eest ei saa ja tuleb leppida vanema kaubikuga. Peaasi, et on piisavalt korras ja saab ülevaatuselt läbi. Kui saangi selle töökoha ja on vaja kaubik osta, siis ma mõõdan ikka suuremad tööriistad enne üle ja alles siis hakkan sobivat kaubikut otsima. Eks see peab ikka üpris pikk ja lai olema, et asjad ära mahuksid.
Deus... hea mõte! Inimene peab sööma ja kui seal mõnda söögikohta lähedal ei ole või tahan omaette olla, siis võiks isegi proovida, kui tohib, kuna see on ikkagi looduskaitseala ja igal pool ei tohi kindlasti lõket teha.
Tahan iga päev koju minna! Ühegi asjaga ei taha üle pingutada ja hobidega on samamoodi. Palgatöö ja eraelu olgu lahus ja mingeid ületunde ka ei tee..., ainult vahest harva, kui tõesti väga vaja on. Ei mõtle kodus töömõtteid ega tööl kodumõtteid ja naudin!
Deus
16:14 16.02.2023
Looduskaitseala ei välista alati lõkketegemise võimalust. Seda tuleb vaadata riigiteatajast, mis piirangud vastavale alale ja objektile peale pandud on.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte