Rollerid

Keeway matrix või keeway f-act racing 50

tann9
15:32 19.09.2007
Hakkan ostma endale uut rollerit ja plaanis on osta keeway....aga kumb siiski parem on kas matrix või f-act racing.....Kui omate mingeid teadmisi nende kohta...noh nagu kui palju tippkiirus ja kas minek on parem jne. ma olen teile väga tänulik kui postitate mõne vastuse....:)
viljam123
13:20 30.11.2007
Ma arvan f-act racing on parem
hlm
15:06 30.11.2007
Need ju mõlemad täpselt ühe ja sama mootoriga. Nii, et dünaamikas küll
mingit vahet pole. Vahe on tilluliludes. Ja tilulilud rollerinagadele meeldivad.
mxpoisike
08:21 21.01.2008
Ega keegi ei tea kust saada keeway-le vänta ? mingit maaletoojat või midagi, äkki on kellegil müüa ?
hlm
13:30 21.01.2008
Küsi neilt CPI oma. See sobib kindlasti. Originaal on kindlasti odavam, kui nn tuuning. http://www.mulgimotoari.ee/?id=10&keel=ee&toote_id=3
47
roller123456789
15:21 21.01.2008
orginaal on peaaegu alati kallim cpi orginaal on 375kr
urrjuhh
20:35 21.01.2008
mul on keeway focus 125.välimuselt nagu tavaline 50cc rollu aga võimsus on hoopis teisest puust :) ja hea vaikne madalate pööretega mootor on ka ja jaksab vedada vastutuult,kahekesi 100x paremini kui need äbarikud 50cc masinad,mida hullu tuunimise ja mõttetu raha alla toppimisega kiireks tehakse.võid ära osta, kui huvi on siis kirjuta siia.
jah
22:23 21.01.2008
aga kui saad selle 125cc, siis tahad jälle seda kiiremaks ehitada ja nii ta läheb jälle :).
Simos007
22:38 21.01.2008
Ise oman Keeway Matrix Sporti. Välimuselt kena rollu.
Tipp kiirus 60 km/h Piirajad ja tuuningut pole.
Soovitan Soojalt Keeway matrix Sporti.
Hannes1234
21:03 12.04.2008
jp praktiliselt samad rollerid ainult välimus erinev
bvcb
23:47 05.06.2008
erilist vahet pole.välimus värv.ise olen hetlek selle f-act racingu ja focuse vahel
123javeel321
01:19 07.06.2008
Endal f-act ja paneb hästi,piirajad asjad peal,50 ne tippkiirus 70km/h!
.... :D
12:33 26.06.2008
Kas Keeway F-act Racing on Digitaal näiduk või Numbritega ( 20,40,50,60 ) jne.
Poiss :D
12:41 26.06.2008
Kas Keeway F-act Racing on Digitaal näiduk või Numbritega ( 20,40,50,60 ) jne. ??????? ??
hlm
14:02 26.06.2008
TO POISS
20:26 27.06.2008
see lihtsalt vanem mudel
trueplaya
13:17 26.05.2009
Kust saaks osta keeway focusele tagumist velge? help pls)
truplaya
13:19 26.05.2009
muidu tagumine pidur on jumala läbi
hlm
17:59 26.05.2009
Kui pidur on kulunud, siis miks tahad uut velge? Osta uued klotsid.
truplaya
21:03 27.05.2009
ei klotsid on terved.. veljes endas on mingid hambad kulunud/
mhm
16:37 29.05.2009
Minu meelest on Keeway matrix parem ja ilusam nii et soovitan seda
hlm
17:24 29.05.2009
to mhm parem mille poolest? Täpselt sama tehnikat kasutavad mõlemad. vahe ainult plastikutes.
keeway.ee
12:21 30.05.2009
Müüme Keeway valuvelgesid. Helista või saada e-mail [email protected]. Keeway
assakurat007
10:56 18.10.2009
Varastatud Tartust Keeway Matrix (kollane). Kui keegi teab midagi, siis vargani viiva info eest kopsakas vaevatasu. Ise jääd konfidensialseks. Gsm. 555 888 72
l00P
20:38 19.07.2010
Tere Mul endal on Keeway matrix välimus on kena ja edasi läheb ka. Mul on kysimus Kas keeway matrixil on piiraja ajus ka?Oleb tänulik kui keegi vastaks.
hlm
14:50 20.07.2010
Sellel sinu mätriksil küll mingit aju ei ole. Ega see sul sissepritsega asjandus ju ole, mida juba ECU(aju)-ga juhitakse.