Rollerid

Varastatud Aprilia sr125

marioM1
15:59 31.12.2008
tere.Teen siia teema,kuna ärandati minult aprilia Sr125 . Värvus tumehall ja natukene ka kollast ( esiporilaud,tagaiste,põhjakondel ja esikondlis üks väike jupp kollane) veljed sinised ja muud kondlid hallid. vigadeks on tal : vasakkülg on kriibitud,esitule klaasis on väikene mõra,esihark on kõver , esiratas on suhteliselt põhjakondli vastas.
varastati tallinnast,õismäelt suve lõpus 27.juuli vastu 28-ndat .
peal oli tal koonusfilter , taha pandud väikesed suunatuled ,originaal ratta pealne porilaud lühemaks lõigatud,see porilaud kus suunad olid ,lõikasin koos suundadega ära.selle pärast mõtlesin teha ka igalepoole internetti teema,sest politsei ei suuda ennast liigutada ja rollerit isegi mitte varastatud assjade registrisse lisada et see üles leida , veel vähem seda otsima minna,mõtetud inimesed minujaoks.Äkki on keegi teadlik kus see roller asuda võiks , on näind vms ? Leidjale vaevatasu 5000kr

Mõned pildid ka :

http://img388.imageshack.us/my.php?image=picture018ia1.jpg
http://img517.imageshack.us/my.php?image=picture017ff1.jpg
http://img517.imageshack.us/my.php?image=picture038vo7.jpg
http://img513.imageshack.us/my.php?image=picture039xn5.jpg

Muudetud 31.12.08 16:06

marioM1
16:13 31.12.2008
unustasin panna kirja ka enda telefoni numbri , äkki keegi on teadlik selle rolleri kohta mingis osas . 56704346
marioM1
11:38 10.02.2009
to marió m1
21:07 10.02.2009
issand jumal,mis tagasisidet sa siit ootad parem rega end www.rollerklubi.net ja biker.ee sealt saad palju rohkem tagasisidet juhul kui sul kiire on
Huiijabella
22:36 11.02.2009
kule sa peaks õnnelik olema et sellest võrrist lahti said, äkki tuleb nüüd mõistus pähe ja ostad tonnise nagu kõigil teistel:)
-
17:31 21.09.2010
Äkki on keegi asjast midagi kuulnud ? ise ei mäleta enam oma parooli , aga olen see kes tegi siia selle teema .