tere.Teen siia teema,kuna ärandati minult aprilia Sr125 . Värvus tumehall ja natukene ka kollast ( esiporilaud,tagaiste,põhjakondel ja esikondlis üks väike jupp kollane) veljed sinised ja muud kondlid hallid. vigadeks on tal : vasakkülg on kriibitud,esitule klaasis on väikene mõra,esihark on kõver , esiratas on suhteliselt põhjakondli vastas.
varastati tallinnast,õismäelt suve lõpus 27.juuli vastu 28-ndat .
peal oli tal koonusfilter , taha pandud väikesed suunatuled ,originaal ratta pealne porilaud lühemaks lõigatud,see porilaud kus suunad olid ,lõikasin koos suundadega ära.selle pärast mõtlesin teha ka igalepoole internetti teema,sest politsei ei suuda ennast liigutada ja rollerit isegi mitte varastatud assjade registrisse lisada et see üles leida , veel vähem seda otsima minna,mõtetud inimesed minujaoks.Äkki on keegi teadlik kus see roller asuda võiks , on näind vms ? Leidjale vaevatasu 5000kr