Rollerid

Kaks küsimust rolleriga seoses

hugo123
16:37 24.04.2009
1) Kas konkreetne roller ( http://www.fixusmustamae.ee/cms/index.php?id=132 ) on kahekohaline?
2) Kas rolleriga tohib sõita kitarrikott koos kitarriga seljas? :D

Muudetud 24.04.09 16:37

.
12:45 25.04.2009
Arvestades seda, et seal on tagaistuja jalatoed olemas täiesti, siis peaks see ka kahekohaline olema. Muidugi peaks tehaseandmetest ta kandevõimet vaatama ja siis sellest järeldama kas saab üksi või kaksi sõita.
Kitarrikoti kohta pole vist liikluseeskirjas ühtegi punkti, arvan et võib, kuna see ei takista sul juhtimist. Ise sõidan suur spordikott üle õla.
hugo123
23:09 25.04.2009
Tänud vastuse eest!
Rollerit ostes öeldi poes, et roller on kahekohaline, kuid ühel päeval, kui taga istus sõber ja politsei kinni pidas, ütles konstaabel, et tegu ühekohalise rolleriga... Roller on enamikest linna peal liiklevatest rolleritest suurem.
hlm
08:34 27.04.2009
Ka politseinikud eksivad. Ja eksivad ka edaspidi.
,
09:02 27.04.2009
Sõber oleks võinud kitarrikotis olla :)
kaido..
17:29 06.05.2010
Kas keegi teab öelda, on lubatud lisada rolleri istmele seljatugi? No et tagumisel istmel istuja omaks paremat pidet...Ehk isegi käepidemetega istme juures..On see lubatud? Või siis vähemasti mahavõetavas variandis..