Rollerid

Benelli 491 st

HeadinG25
17:39 05.04.2010
Tere mul selline mure kas keegi oskab vastata sellisele küsimusele mul lagunes eelmine benelli 491 st pole 100 prossa kindel et see õige on aga kirjas on nii rolleril 2 taktiline 50cc aasta ara ja oli kolb pees koos rõngastega ja silinder oli korras aga ma antsin need asjad sõbra kätte ja sõber oli kadunud nendega aga nüüd mure selline et ei tea mis silinder sinna laheb ja mis kolb 'kki keegi oskab öölda ja kust osta saab tähhhhh
hlm
21:27 05.04.2010
Küsi rolleriosadega müüdavatest poodidest. Nt. Mulgi motoäri, Camex jne. silindrikomplekti Minarelli rollerimootorile. Kuna ST tähis selle rollerimudeli nimetuses tähistab õhkjahutusega mudelit, siis just õhkjahutusega variandile küsigi. Vedelik- ja õhjahutusega silindrid on erinevad.
Näiteks see: http://www.camex.ee/index.php?page=shop.product_details&
flypage=flypage-ask.tpl&product_id=269&category_id=1
4&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=et