Rollerid

rolleri tuled

vidre
19:22 01.05.2010
tere jama sihuke et ei pole piduri tuli ja starter ei toota milles viga
teadjadsdsa
19:49 01.05.2010
viga on 100%kindlalt piduri konnas ,see asub piduri lingi ja piduri pumba vahel
hlm
04:51 02.05.2010
Täpsustuseks veel niipalju, et kõikidel rolleritel ei ole kahte piduripumpa. Täpsemalt asub lüliti-konn piduriheeblis. Piduriheeblisse minevate juhtmete lõpppunktis ongi lüliti.
rossi1
18:23 02.05.2010
mis viga kui pidurituli koguaeg põleb?
vidre
21:55 02.05.2010
ei pole yldse
ja starterile on ka juhtvool v2ike
ise arvan et syytelukus viga


mul pole t2ppidega t2hti