Eesti keeles
На русском
Suomeksi
In English
Avaleht
Kuuluta
Mototehnika
Kuuluta
Nädala uued
Sõidukite müüjad
Kiirmüük
Kaubad
ja varuosad
Kuuluta
Müügikuulutused
Ostukuulutused
Firmad
ja teenused
Kuuluta
Kõik firmad
Puu
Foorumid
Foorumi reeglid
Viimased sõnumid
Viimased piltidega sõnumid
Minu konto
Kuuluta
Foorumi reeglid
Viimased sõnumid
Viimased piltidega sõnumid
Rollerid
Valikud
Otsi kõiki sõnu
Otsi fraasina
Otsi suvalist sõna
Kõik foorumid
ATV'd
Bike'id
Chopperid
Mootorrattad
Mootorsaanid
Rollerid
Otsi teemade pealkirjadest
Otsi sõnumite sisust
Postituse vanus
kuni
alates
kõik
1 päev
2 päeva
1 nädal
2 nädalat
1 kuu
3 kuud
6 kuud
1 aasta
Tulemusi
50
100
250
tavaline otsing
|
täpsem otsing
|
abi
rolleri tuled
vidre
19:22 01.05.2010
tere jama sihuke et ei pole piduri tuli ja starter ei toota milles viga
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
teadjadsdsa
19:49 01.05.2010
viga on 100%kindlalt piduri konnas ,see asub piduri lingi ja piduri pumba vahel
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
hlm
04:51 02.05.2010
Täpsustuseks veel niipalju, et kõikidel rolleritel ei ole kahte piduripumpa. Täpsemalt asub lüliti-konn piduriheeblis. Piduriheeblisse minevate juhtmete lõpppunktis ongi lüliti.
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
rossi1
18:23 02.05.2010
mis viga kui pidurituli koguaeg põleb?
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
vidre
21:55 02.05.2010
ei pole yldse
ja starterile on ka juhtvool v2ike
ise arvan et syytelukus viga
mul pole t2ppidega t2hti
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
Vasta teatele