Rollerid

Roller Boatian BT50QT-9 (vaja abi)

BBInDaClub
18:19 15.06.2010
tere .

selline probleem et .

rolleri panen käima eks , siis mingi 5 minti käib ilusti , et annan gaasi põhja kõik on ok ..

ja siis järsult on nii et gaasi panen siis nagu poob ... või ei anna bensu peale , või midagi sellist

oskab keegi aidata ?
BBInDaClub
18:37 15.06.2010
kohapeal muidugi toimub se kogu värk .
BBInDaClub
19:34 15.06.2010
kas ei või olla et roller kuumeneb üle ?

boatian bt50qt-9 peaks vist õhkjahutusega olema .


igatahes kui mingi 30 mintsa seisab , siis töötab ilusti jälle ja ajab normaalselt pöördesse ja undab käes ..

ilma variaatori rihmata proovin ja putitan seda hetkel .
rollu omanik
04:48 21.06.2010
rcr
12:57 21.06.2010
ei usu et üle kuumeneb ma pigem arvan et ta ei sa sul korralikult bensiini peale vb sellepärast jamab nii vaata karpa üle
Mitteekspert
18:09 21.06.2010
Kui kähku üle kuumeneb on kas segu lahja või süüde vale...Mis värvi on küünla ots?
hlm
21:36 21.06.2010
Mismoodi saab sellel rolleril küll süüde valeks minna?
Mitteekspert again
11:51 27.06.2010
To hlm:Ma mõtlesin üldiselt sissepõlemismootorite kohta.
indaclub olen
19:11 27.06.2010
karbussis oli mingi sodi sees .. puhatasin ära . nüüd töötaB KORRALIKULT ja sõidab ilusti .