Eesti keeles
На русском
Suomeksi
In English
Avaleht
Kuuluta
Mototehnika
Kuuluta
Nädala uued
Sõidukite müüjad
Kiirmüük
Kaubad
ja varuosad
Kuuluta
Müügikuulutused
Ostukuulutused
Firmad
ja teenused
Kuuluta
Kõik firmad
Puu
Foorumid
Foorumi reeglid
Viimased sõnumid
Viimased piltidega sõnumid
Minu konto
Kuuluta
Foorumi reeglid
Viimased sõnumid
Viimased piltidega sõnumid
Rollerid
Valikud
Otsi kõiki sõnu
Otsi fraasina
Otsi suvalist sõna
Kõik foorumid
ATV'd
Bike'id
Chopperid
Mootorrattad
Mootorsaanid
Rollerid
Otsi teemade pealkirjadest
Otsi sõnumite sisust
Postituse vanus
kuni
alates
kõik
1 päev
2 päeva
1 nädal
2 nädalat
1 kuu
3 kuud
6 kuud
1 aasta
Tulemusi
50
100
250
tavaline otsing
|
täpsem otsing
|
abi
Roller Boatian BT50QT-9 (vaja abi)
BBInDaClub
18:19 15.06.2010
tere .
selline probleem et .
rolleri panen käima eks , siis mingi 5 minti käib ilusti , et annan gaasi põhja kõik on ok ..
ja siis järsult on nii et gaasi panen siis nagu poob ... või ei anna bensu peale , või midagi sellist
oskab keegi aidata ?
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
BBInDaClub
18:37 15.06.2010
kohapeal muidugi toimub se kogu värk .
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
BBInDaClub
19:34 15.06.2010
kas ei või olla et roller kuumeneb üle ?
boatian bt50qt-9 peaks vist õhkjahutusega olema .
igatahes kui mingi 30 mintsa seisab , siis töötab ilusti jälle ja ajab normaalselt pöördesse ja undab käes ..
ilma variaatori rihmata proovin ja putitan seda hetkel .
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
rollu omanik
04:48 21.06.2010
pump it up .
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
rcr
12:57 21.06.2010
ei usu et üle kuumeneb ma pigem arvan et ta ei sa sul korralikult bensiini peale vb sellepärast jamab nii vaata karpa üle
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
Mitteekspert
18:09 21.06.2010
Kui kähku üle kuumeneb on kas segu lahja või süüde vale...Mis värvi on küünla ots?
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
hlm
21:36 21.06.2010
Mismoodi saab sellel rolleril küll süüde valeks minna?
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
Mitteekspert again
11:51 27.06.2010
To hlm:Ma mõtlesin üldiselt sissepõlemismootorite kohta.
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
indaclub olen
19:11 27.06.2010
karbussis oli mingi sodi sees .. puhatasin ära . nüüd töötaB KORRALIKULT ja sõidab ilusti .
Vasta teatele
Ebasobiv postitus
Vasta teatele