Rollerid

Et ei tohigi "Deltale" 95-te panna?

aleksa24
23:28 08.08.2010
Rääkis mulle inimene, kes Deltadega tegelenud, et see mopeed tohib sõita ainult bensiin 91-ga, et 95-te ei tohi mingil juhul panna. Aga kust seda 91-te enam võtta, bensukates seda ju enam ei müüda ja kas siis peab nüüd mopeedi seisma jätma?
mootorratta hiir
00:41 09.08.2010
ei pea sa midagi seisma jättma, kui tahad 91 siis pead venemaale minema, ma olen kuulnud et sealt saab sellist kütust, aga reeglina kui sõta tahad pead ikka 95 panema, võrri vennad liiguvad ju 95 ringi, kuigi võrrid ja deltad on valmistatud kannatama 91 bensiini
hlm
14:46 09.08.2010
Ei juhtu selle 95 paakivalamisega Delta- ga midagi.
vidre
14:13 21.09.2010
6li rohkem hulka ja asi ok:D