Endal hiina roller lifan , praegu läheb üle 60-ne sisse , mida teha et see kiiremaks veel saada ( mida vahetada või mida teha? ) ning ka kiirendus paremaks
ma ei saa aru mida te "margipilli" omanikud vigisete et hiinakas pole midagi väärt. mul hiinakas ja ei ole ikka nii et muudkui paranda ainult. aasta kulud täpselt samasugused nagu margipillidelgi. bensiin, õli, kummid. ei lagune ta midagi. ja ausalt õelda jäävad minu hiinaka tagatulesi imetlema enamus margipille. ........kahjuks :/
osta suurem karpa silinder mingi 70cc ja suurem silindri pea .Ise soovitan mikuni karpat ,malossi silindrit ,naraku silindripead ja isegi naraku nukkvõlli