Rollerid

paluks abi..

plenk5
18:53 22.09.2010
roller on baotian ja mure seisab selles et,vaja klapid paika tagasi panna aga ,milline märk süütemänku peal on õige????klappidel üks märk ja too paigas aga süütemängu peal on T I F I I I sellised märgid,milline neist õige??
hlm
07:04 23.09.2010
Mis märk sul klappidel on? Ise panin küll nukvõlli hammakal olevad kaks väikest auku silindripea servaga ühele joonele, kolmas suurem auk hammasrattal üles. Hoorattal-genekal T märk karteril oleva märgiga kohakuti ja kukud reguleerima. Väljalase pane natuke suuremaks kui sisselase. Välja 0,08-0,10 ja sisse 0,05.
Netis ju lademes selle neljataktilise rolleri remondijuhendeid.
plenk5
11:12 23.09.2010
panin sama moodi aga ei midagi,lubab ja käima ei lähe just kui lööks tagasi..aga mis aadressil need juhendid netis on..