Rollerid

kia aku

karol76
12:04 28.11.2010
oskab keegi öelda kui võimas aku peab olema kia carnivalil?2,9td 93kw.auto tuli itaaliast ja peal 680a-74ah.praegu ei käivitu selle akuga hommikul enam.kui panen kõrvalt juhtmetega käivitub ilusti.kas see aku liiga nõrk ja vaja võimsamat?
õüõ
13:09 28.11.2010
pigem on aku lihtsalt vana ja ei kannata enam koormust ja külma, võid ju lasta kusagil teeninduses akule koormustesti teha. Ma arvan et se aku kui ta oleks korralik paneks selle auto ilusti hommikuti käima.muidugi sellisele mootorile võiks ta ju tiba võimsam olla, aga seda saad ka teenindusest küsida kui võimas peab olema, las vaatavad autodatast.
VX
14:01 28.11.2010
Aku vana või tahab lisalaadimist. Miskist soovitustabelist leidsin, et sobiv peaks olema 100Ah ja min 720A(EN) käivitusvooluga aku. Pikkus 306mm, laius 173mm, kõrgus 222mm. Kontrolli enne ostu mõõtmed igaks juhuks üle. Plussklemm paremal. Mina vaataks igaks juhuks suurema käivitusvooluga aku, nii min. 800A, eelmise aasta talv veel selgelt meeles :)