raami sirkeksajamine mingi tonna, esihark ca 2500 kasutatud, tuled ja pudinad peale umbes 10kas + tööraha 5 tuhat. Jumala normaalne ratas on see, osta kindlasti!
Ise tegin enda R1 st R6, sest esimesel oli mootor koos. Panin honda väiksemad kolvid ja kepsud sisse, natuke lasin täätada ja lihvisin siis hylsid parajaks. Tippkiiruseks olen saanud 210 ja kiirendab normaalseslt. Maksma läks vaid 1500 eur.
korraliku laksu pannud aluraamiga tsiklit uue konmditsiooni on pea võimatu saada. kui just ise eriline remondimees ei ole ning tahad et keegi raha eest teeks, unusta parem ära. saad vb r6 moodi välja nägeva jama kaela
kogu parem raha ja alusta vähe tagasihoidlikumast tsiklist, sõitmaõppimiseks on täiskondlis ratast kallis pillata
Dziisas mis hind......kogu parem suti raha veel kevadeni siis mine Leetu või Lätti ja muretse endale sealt. WWW.autoplius.lt
Saad kevadeks normaalse tsikli selga ja pole mingit peavalu igasugu sirkeksväänamiste ja muu n....iga.
Mina vaata kõigepealt see ratas oma silmaga üle.
veelgiparem võta mõni meistimees kaasa..(biker.ee'st vaata mõni mesitrimees keda soovitatakse..keskeltläbi maksab meistri kaasavõtmine u 100 eek), siis lase sellel meistril kalukaltsioon teha..kui ta ültse arvab..et seda tasub osta.
Ja praegu on juba viimane aeg seda teha...kuna juppe ootad vahet pole kust tellid 2 nädalat-2 kuu.
Kõige odavam on proovida juppe leida ebay.de oksjonilt. Päris paljud kasutavad seda ja jagavad oma rõõmu kuidas on esitule saanud sealt 1000 krooniga, mis poes maksab 5000.-
Ja aluraam kui on kõver on asi ikka nutune...sirgeks täitsa ei pruugi saada ja arvesta et aluraami venitamine maksab mõnusalt.