Lahja selles mõttes et annab välja 3-5 A, sellest motikale küll ja küll. Sõiduautole napib.
Aga konkreetselt 6-12 laadijat pole otsinud, aga 12-24 V pisikese laadija saab juba 500 eekuga.
no väga tänlik oleksin kui saaks teada kus tln selline pood oleks...ise tean moto poodi aga seal sellist asja pole....edward mees aita nüüd veel korra...kus on selline pood? ja sul endal ei seisa kodus mõni vana 6v? :)
Mine järvele seal kus on auto ja karavan plats seal ees on mingi aku pood sealt isegi siklile aku ostnud ja seal on mingi 500 sikli akude laadija niisugune pisike.
Osta endale tavaline muudetava pingega 1A trafo pane see 7,5 peale ja lase tunde järgi järel olla mõõda vahepeal testriga pinget kui muidu ei saa! Ja kõigeparem 6v aku on upsi üks aku mõndadel on 2 6V omat mõndadel on üks 12V oma!
Ühe sellise veneaegse laadija nimi on VARIOM ,sellel nii 6v kui 12v võimalus. Ma usun et TALLINNAS on mõni koht kus vene asju müüakse, neid marke oli kindlasti teisigi .Ma mainisin VARIOMI seepärast ,et kasutan teda praegugi. Järelikult töökindel riist.