Rollerid

Lõppematu rollerivalik, Eagle 125cc

Niru
16:13 10.10.2006
Et võiks ju osta rolleri aga olen 86kg ja 189cm siis mingit väga pisikest asjandust ei saa lubada, võiks olla 125cm3 , sellisem soodsam Tartus müügil olev riist on Eagle 125cc( http://www.microgrupp.ee/ ) , väike probleem et poeg ei tohiks sellega sõita(endal A luba olemas) võiks ju ka arvele võtta ja kindlustada aga see selleks; on kellegil selline asjandus olemas ja oskab öelda kuidas temaga sõita on, vastupidavus jne.?
axel
17:57 22.10.2006
Endal selline olemas. Kui oskad masinat hoida, siis peab vastu normaalselt.
Välimus kena. Suurem ja soliidsem kui muud " parmupillid".
Roller
18:49 22.10.2006
Veab see 49cc ka rahuldavalt 86kg ja rohkemgi.
M
12:19 24.10.2006
a minek on ka oluliselt parem või pole suuremat vahet?
jah
20:55 05.04.2007
endal on keeway focus 125.ega ta hullult paremini ei lähe kui korralikud 50 cc rollud aga, väänet on asjal rohkem ja ei tee eriti vahet kas mäest üles või alla sõit,ikka jaksab vedada.ja ei ole seda koledat pininat mis 2 t rolludega kaasneb,vaid käib ikka üsnagi vaikselt.soovitan soojalt.
anta84
10:19 22.05.2007
Mul on ka Eagle 125cc , aga kui soojaks saab siis hakkab turtsuma ja ei ole jõudu kuidagi. Kas keegi oskab õelda mis viga on.
-m--Ö--m-
12:59 22.05.2007
Toores jääb peale
eagle125cc
15:31 28.01.2010
Mul on sama jama et ei ole üldse jõudu ja reguleeri seda karburaatorit palju tahad aga ikka turtsub ja jõudu pole vaevu saan 20khm sisse.
Enne sain 90khm ja järsku hakkas jamama.
Keegi saab aidata , Msn : [email protected] kui keegi on abivalmis lisage
kduiui
20:51 28.01.2010
mul keewey focus 125 vajab nokitsemist külmast peast ei käi, kaua pusima enne kui käimajääb.1 aasta seisnud.kellel huvi on helistagu.56710444.
jjrr
12:16 29.01.2010
palju tahad keeway eest?
kduiui
17:41 02.02.2010
seitse kilo tahaks saada.helistage kel huvi
dsihjui
18:16 02.02.2010
See Eagle 125cc on hea ma myyn 4 k 3 kuud kasutasin kuna tahan uut ja kuidagi ei saa lahti.Masin korras pole yht kriimugi ja mootor korras. Lihtsalt tahan midagi uut osta ja sellest lahti saada.
eagle125cc
18:46 09.02.2010
Anna enda msn või lisa mind [email protected] ma ostan ära
qp
16:19 13.02.2010
Karbussi kohal on üks must plastist või mõnel metallist asjandus, kus sees membraan nõelaga. Vot esineb tolle membraani purunemist. Natuke küll töötab, kuid on nõrk.