ATV'd

Yamaha Grizzly 660

kaspu14
17:41 01.12.2012
Kas kellelgi on praegu töötav yamaha grizzly 660? Mis on selle head ja vead? Foorumites suht vähe selle kohta infot. Siis on järelikult hea masin :-)
sass36
12:22 11.12.2012
Olemas selline masin peaaegu uuest saati oli 100 km sõitnud,nüüdseks 6500km. 5 aastat minu käes. Sõitnud põhimõtteliselt igalpool st. krossirajad , jäärajad,metsad, mudaaugud,vesi. Vees ja mudas ikka nii sügavale, et iste jääb vee alla, aga ega originaalseades rohkem eriti ei saagi, kuna vesi võib õhupuhastist sisse minna. Vahetanud olen rattalaagrid ja tagatifri laagrid kuna üks pooltelg hakkas välja käima. Nüüdseks on ka kulunud nuudid mootori ja esitifri vahelisel kardaanil, sellel isendil jookseb see nurga all sellest tingitud ka see kulumine ,kui ei võta lahti ja ei puhasta ega määri. tagatifri ja kardaani kulumine on minu viga, et tähelepanu ei pööranud. Kui ikka mudas ja vees sõidad, siis vajalik ka tihemini hooldusi teha et pärast kulukaid väljaminekuid vältida. Mootor korras, pole probleeme, plastikud väga heade paindumisomadustega isegi talvel ,pukse ,sarniire ja rooliotsi pole vaja olnud vahetada sest need siiamaani korras st.et ka ilma lõtkudeta, tagumised puksid määritavad st. niplid küljes juba tehase poolt. 27 tolliste rehvidega ka väga hea, rohkemaks pole vajagi. See puhtalt minu kogemus selle masinaga, mõnel teisel kasutajal tulevad võibolla välja mõned muud probleemid.
pets999999
21:21 11.05.2013
huvi sellise isendi vastu, müügis olevatel vanust 5- 7aastat ja läbisõit 4000-5000 km, kui ostma minna mida tuleks vaadata, uurida.
kriipsuke
18:44 05.11.2013
Üks rumal küsimus naisterahvalt. Mis markeeringuga õli sellel atv-l enamasti kasutatakse mootoris (a'la näiteks 10w40 või 20w60 jne)?

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte