Mootorratad

Varastatud Honda Lead 50

Muff
17:45 27.07.2005
Tere

Niisis - varastatud Katleri kandist 9 korruselise maja trepikojast halli tooni Honda Lead 50.
Piisavalt eriline kuna neid aparaate ei ole euroopa turule toodetud.
Ka see isend on toodud riisisööjate maalt.
Aasta tagasi nägin sarnast teist karva kuid võimalik, et 80 kuupi.

Eritunnusteks:

Vann porilaud ja imelikku stiili esi amortide asetus(pehme sõidu stiil);
läbisõit peaks olema üle 28000 km;
tagumine porilaud puudu;
küljepeal piisavalt kole muljumis jälg (saabus maale sellisena);
puuduvad peeglid;
eitulesdest põleb üks lähituld ja kaks kaugtuld;
viimati ei töötand starter;
võimalik, et kõik lukud lõhutud/välja puuritud;
jalgadealune kummimatt kisub tagantpoolt nagu väikseks jäänd riie;
on veel palju mida teavad ainult endised (2) omanikud...

Viimased andmed sellest : nähtud eile (26.07.05) Pirital siniseks värvituna.

Kui vaja saan ka sarnasest rollerist piltte panna üles.

Palju tänu info eest.

Meil on veel palju selliseid inimesi kes teiste vara ihkavad... loodetavasti läheb teil paremini kui meil.
nii
17:51 27.07.2005
Millega tegemist on ???
Muff
23:32 27.07.2005
Võimalik näha sarnast rollerit. Kõik klapib kui väljaarvata peeglid ja sadula rihm. Tule ümbrus oli kunagi must aga nüüd mingit ebamäärast halli tooni.

http://www.pilt.ee/view/509809/


Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte