Rollerid

Kasutatud roller

pips
17:48 13.01.2006
kust saaks osta kasutatud rollereid.soodsa hinnaga 4000-5500

Muudetud 07.08.09 20:31

erkki2001
17:57 13.01.2006
Kasuta otsingut.
Siin sellest juttu olnud küll.
sfsfdj
00:38 14.01.2006
nii odavalt rollerit küll ei saa :p :D
welkar
18:47 14.01.2006
Sellise hinna eest saab küll rollerieid, aga siis pole lihtsalt suurt valiku võimalust.Praegu hinnad juba vaikselt tõusevad.
gruh
15:26 16.01.2006
muidugi mingi honda dio või qinqqi saad selle raha eest aga need ei anna rolleri mõõtu välja.
kaarel
17:06 16.01.2006
rollukas
17:17 16.01.2006
nii odavalt sa kyll korraliku ei sa minig saasta vb saad...:D:D
...
14:29 17.01.2006
mu sõber sai peaaegu tutika dio 6000.Omale muidu tahaks ka.

fewfew
04:08 21.01.2006
kle honda dio on mingi väike saast pill ju.

soovitan vaadata ikka õigeid rollereid...
...
10:07 28.01.2006
dio paneb 65 nagu nalja.Ega rollereid välimuse järgi osteta.
fdgj
03:02 29.01.2006
tegelikult dio-l 60 peal piiraja.
aga dio on tõesti väike saan ainult :)
Abikest :)
11:07 31.07.2009
Küsimus siis selline,et kus diol see piiraja siis asub :D?
saatke e-mailile vastus palun :)
N..
13:34 01.08.2009
Dio on väike, vanamoeline ja väikeste ratastega, aga see ront mida mina proovisin oli küll vägagi hea kiirendusega, et hiinlase kõrval on vähegi normaalses korras Dio päris hea ratas

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte