ATV'd

tere! mis arvate sellest loomast?

audiguattro
18:55 06.07.2007
plaanis osta atv,alates 500,vaatasin seda masinat http://www.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=191396 ja rääkisin müüaga.pidi väga hää masin olema aga endal kogemus atv-ga täielikult puudub,samas väga palju pappi ei tahaks investeerida! tahan põhiliselt oma maal metsas ja mudas sõitmas käija! ANDKE NÕU JA SOOVITAGE!
honda 500 fa
23:04 08.07.2007
Kui mina kunagi hakkasin atv-d valima siis mul ka hea hind hakkas silmis särama, aga ostsin ikka Honda mis läks pea 2 korda kallimaks. Uba on selles, et kui kindel on garantii? kui vastupidav ta on? kuda on lood varuosadega?. Ausaltöeldes soovitaks sulle mõnd jaapanlast (Yamaha, Honda, Susuki v Kawasaki), kui raha niipalju ei jätku osta nats lahjem ja kasutatud. Aga edu!!!
audiguattro
14:34 11.07.2007
tervitus! tellisin siis uue kawasaki 650,veltmotorsist! aitähh nõuande eest

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte