kõige kahjulikumad autojuhid tsikklimeestele on need hullud tibid kes seal roolitaga kõige muuga aga mitte juhtimisega tegelevad. tähele ei panda ja üks meie seast jälle koomas
täitsa nõus sinuga....! aga siiski mina pole tänini aru saanud kas siis see tsiklimeeste käitumine on õigustatud? sest et nii mõnedki panevad linnas vindiga ringi..samas aga on tublisid mehi
nii et ei tea midagi..autojuhid on mõend on ka hullud...
kind of OFFTOPIC aga ei suuda vaiki olla...
Paistab siin foorumis jälle ja jälle vidinat ja irisemist tekkivat, et naised ei kõlba rooli jne jne.
Sõidutage oma naist/kaasat siis aastate kaupa igale poole autoga ja oodake iga kord kaupluse ukse taga kuna ta sealt ükskord tulema hakkab.. ja tarige lapsi kooli/koolist ja lasteaeda/lasteaiast iga päev ja veel arsti juurde ja saapaparandusse ja tehke alati ise sisseoste, sest näpu otsas ei jõua kõike kraami tassida (te ju ei taha, et te naisukesed ennast ära katkestaksid?!) Kas tundub ahvatlev?? niiii tore on ju trammiga sõita eksju kui käe otsas pere ühtusöögikraam ja kuskil lähedal veel nt. kaks alaealist orbiidil, kes koguaeg sigadustega tegelevad...
Rullnoksid, kes mingil põhjusel veendunud on, et naised rooli ei kõlba, on enamusel juhtudel esimesed, kes liikluses ohtlikke olukordi tekitavad. Lisaks tahaks kõrvalt vaadata kuidas te perenaise (või ka pere eest põhilise hoolitseja) kohustustega ise hakama saaksite kui teil oleks pidevalt vaja liigelda ühistranspordiga. see on võimatu ju!
Vabandan juba ette kõigi nende ees, kelle maailmapilti mahub ka arusaam, et naistel on ajud ja nii mõnigi naine oskab oluliselt mõistlikumalt liikluses käituda kui kahekuulise staaziga bõmmar...
hinge ajab ääretasa täis see idiootsus mida siin igapäevaselt kirja pannakse....
ON TOPIC!
aga mis puutub tsiklimeestesse ja autojuhtidesse, siis on tõesti mõningaid imbetsille tsikli(peamiselt HD)mehi kes tihedas liikuses idiootseid liigutusi teevad. On ka meeldivas enamuses ontlikke, mõistlikke ja ettevaatlikke tsikliste, kelle käitumine ei paista liikluses kuidagi negativselt silma ja seetõttu ka meelde ei kipu jääma.
Põhiteadmiseks aga siiski ju jääb, et kes tsikliga juba ridade vahele suruma läheb, teab ka sellega arvestada, kumb kahest avariis kokku põrganust hakklihaks saab...
Rullnokad tuleks teerulliga mitmel rattal kulgeb..
Kunagi pole sattunud tsiklistide poolt tekitatud liiklusohtlikku olukorda.. Plekkuudiga rigikimavad töllmokad aga paistavad silma igal päeval kümneid kordi.. :(
keegi pole väitnud et kõik naised rooli ei kõlba aga siiski jah ... tehke omad järeldused. tsikklimeestega on asi ju tegelikult nii et need baigiga 17 aastased need jah sõeluvad ja kinotsevad tänaval. pedereerivad sellised stiilimehed kes aga rohkem nagu elustiili poolest tsikkliga sõidavad ruulivad.maiteagi mida autojuhtide kohte öelda ainus mida mainida võiks et meie (tsikklimehed) kannatame kõvasti rohkem kui nemad (autojuhid) ja endal on vääga s*** olla kui sõber mingi ****i pärast haiglas koomas on
yes, lõpuks keegi ytles välja et on kontingent kes on endale eesmärgiks võtnud loodusliku tasakaalu reguleerimise, ehk siis tugevam (auto) sööb nõrgema(tsikli) välja :) Äkki on neil mingi vabamyyrlaste taoline selts või salayhing loodudki? :)
no ajab ikka närvi küll kui mingi vend kahe rea vahelt tuleb ja sina just ümber reastuda üritad...et seda jama ple ju vaja saate teie aiget ja meie auto mõlgitud:P
ja ega autojuhid paremad ple.....võtame näiteks järvevana ja selle "kolmanda" rea mis vahel ummikute ajal tekib
mõttetu liiklusohtlike olukordade tekitamine piisab sellest et mina august mööda põikan ja ongi pahandus käes
ühesõnaga minge riskige oma eludega(ja meie närvidega ajaga) kuskil üksinda!!!!!!!!!!!
lugupeetud kaasmaalased ja liiklejad, kasvatage endile paks nahk, ärge laske häirida kõiksugustest rohelist lehte kandvatest-, naiste juhitud autodest jmt. Soovitan Tallinnas harrastada sujuvat hoogsat 60/65 km/h. Vaja läheb pisut nahaalsust ja aktiivset suundade näitamist, nii leiategi rohtu nende vastu kes ei taha jumala pärast teid enda ette reastuda lasta(haiged inimesed). Nimelt kui asute ümberreastumise hetkel vähemalt poole autojagu eespool autost, mille ette soovite jõuda/reastuda - lülitage julgelt suund sisse ja vajuge peale. Avarii korral on paraku tema(haige) süüdi, ka ütleb eeskiri, et peate olema veendunud kaasliiklejas, et see oma korda teie suundi näinud on. Kuid liikluses tuleb olla tähelepanelik ja seda märkama.
Olen Tallinna liiklus kultuuriga väga rahul, virisejatel tuleks järgi jõuda, elu on edasi läinud. Leppige sellega, et igas ühiskonnas on erisuguseid juhte. Meil on palju häid naisjuhte, edu kõigile ja olge positiivsemad.
kuigi olen tuline bike-fänn(ise ei oma, külastan võistlusi), tekitab selline bikemeeste suurtes gruppides liiklemine parasjagu pahameelt, et arvamust avaldada.
Tihtilugu võis linnas kohata sihipäratuid puntites liiklemisi bikede poolt, vaieldamatult on nende seas kogenud ja algajad sõitjad, haiglaslik siiberdamine ridade vahel ja peas mõte "oleks jumala eest esimesena järgneva valgusfoori all" - ja siis neid paanika pidurdusi ning kergeid ootamatuid kontakte omavahel.
Hindan oskusi, kuid neid ei pea igal võimalikul hetkel demonstreerima ja kui seda vajate, osalege võistlustel, aga seal neid tsikleid ja mehi näha pole. Paratamatult tembeldatakse teid edevateks bikemeesteks, kel pillid lakutud. Palun ärge jätke endast sellist "****pikenduse" muljet. Vist mingi harrastajate klass vms. on Kalevi suursõidul olemas, kes esimesena finišisse jõuab on teie seast parim... nii jääksid paljud liiklusohtlikud olukorrad positsioonide võitlemise pärast valgusfooride alla ära.
Tsikliga peabki autodest veidi kiiremini liikuma. Vastasel juhul hakkavad autojuhid tsiklimeest lihtsalt ahistama (nii see kahjuks reaalsuses on). Muidugi on ebamugav autojuhtidel kui nad peavad hirmunult ja meeletult kogu aeg peeglitesse vahtima, et mõnele "vilkale" ette ei keeraks aga midagi pole parata. Tuleb harjuda sellega, et üha rohkem tekib tänavatele tsikleid (ja ka autosid).
P.S. Ehhhh, ootan juba kevadet, et oma riistapikendust rakendada.
see ju vana tõde, et kui härjad bikemehed tulevad, peavad ****d autojuhid kõrvale tõmbama. Pole siis vahet, kas härg tuleb kolmandas, reas, teepeenral või ridade vahel.
Kiirema õigus ruulib täiega, kellele ei meeldi - sellel küljepeegel laks minema!!!
Lugesin seda eelmise aastavahetuse vaidlust ja tahaks teada, millist "arsenali" see RUL.NOX näiteks läänes kasutaks,kui temast mööda sõidab 20-pealine Bandidode või Hellade Inglite jõuk. Kust ta teab, millega sellid vastavad. Ex siin Maarjamaalgi võid sattuda seljavärvidega tsiklimeeste otsa, keda eriti ei koti, kui sa oma vitsaga keset teed lehvitad ja prööökad. Veel hullem lugu krt Venes, kus pealinnas autod targu tsiklitele teed annavad. Kõik sujub hästi, päikest Sulle nox, igax kevadpäevax!
Kummaline, et ühe mehe närvikava selle koha pealt just südatalvel üles ütles. Iseenesest ei saa öelda, et tal kübetki õigust pole, kuid selline avalöök muutis mootorratastel liiklejad hoobilt ohvriteks justkui. Mootorratas on liiklusvahend, kes sellest aru ei saa, siis ärgu seda kasutagu ning, kes sellega arvestada ei oska, ärgu - lisaks - alternatiivseid liiklusvahendeid kasutagu. Pesapallikurikas vaevalt midagi lahendab, mootorrattajõugud - koopamehed tundsid end kambakesi muidugi julgemalt, nui on ainult asendunud, peeglite küljest sõitmine - masside ning materjalide vahe mängib siiski olulist rolli. Ilusat motohooaja jätku!
kah veitsa offtopic AGA: sõidan mina tsikliga balti jaamast mööda (suvel muidugi) suunaga sadama poole ja... mingi jalgratturite kamp (6-7 tk) vajub täiesti süüdimatult lihtsalt ilma mingisugust märku andmata üle nelja raja (paremalt vasakule, seal on siis 2 suunda edasi ja 2 vastu!!!). Et siis raisk... mul oli 2 võimalust: kas hooga neile sisse põrutada või iga hinna eest pidama saada... no ütleme see kord vedas mõlematel osapooltel kuigi külje võttis päris kenasti ette - tsiklil siis loomulikult. Jalgratturit jätkasid sama po..uilt edasi.. umbes nagu oleks jumalasta õige värk, et nemad nii teevad. Liikluseeskirjad ju meil jalgratturitele ei kehti.
ok aga enamasti niipalju kui ma tean panevad autojuhid tsiklimeestele näkku kipuvad peateele ette sõitma jne.
mul olex üx sõber laxi pand aga õnnex sai pidama
sõidan omas reas ja mul jumala savi kus mootoratur sõidab,kui ta mind ei sega.See et ta mööda nõelub ja kahe rea vahel sõidab on tema enda asi.Sõidaks vist ise ka aga pole võimalust.Euros on see jumala tavaline ja juhid ei pane seda ültse tähele.Arvan et viha tuleb sellest,et eesti inimene ei suuda taluda kui keegi kiiremini edasi saab.Ruumi jätkub teel kõigile.
Eelneva põhjal teeks pisikese kokkuvõtte...nalja nabani:D, nüüd siis asjast ka väheke.
Miks ma sõidan sikliga?Aga sellepärast, et see pole lihtsalt punktist A punkti B sõitmine, see on midagi enamat, millest ei akka pikalt patrama, mudu liiga OT-ks läheb. See mõte, et siklimehed on hulligaanid, rikuvad seadust jne jne, selle mõtte võib peast välja visata. Muidugi on selliseid siklimehi(kahjuks), aga kas siis autojuhtide seas ei ole ERANDEID?? Mulle näiteks käivad räigelt pinda sellised vennad(tihtipeale mingid uute ja kallite autodega), kes isegi teistel autojuhtidel ei lase normaalselt liigelda, vaid mõtlevad, et nendel on parem liikur kui teistel, ning teised peavad talle teed andma, või siis sellised tüübid, kes on load ära teinud ja arvavad, et nad oskavad ****ks hästi sõita ning lihtsalt samamoodi "sõeluvad", kihutavad, ei näita suunda jne.
Või nagu tuntud naljamees P. Oja "Kreisiraadios" ütles :"Sõida, aga ära mölise!"
Niiet jah, no olgu, "sõelub" üks siklimees teist mööda, aga kas te ei arva, et paljud autojuhid on samamoodi siklimeestele ohuks/mureks, kes samamoodi sõeluvad jne jne??:S
kena sotsiaalfilosoofiline jututuba... inimestel on ilmselt muresid nii palju et ei mahu enam ära ja peksabki välja - esiteks liikluses ja teiseks siin. kannatavad tegelt kõik. kahju.
ärge siit küll süüdlasi otsige. rahunege maha ja vaadake korra sissepoole. kuigi - vaevalt et keegi viitsib...
Mind isiklikult absoluutselt tsiklistid ei häiri, võibolla asi selles et ei ole nende nahaalsete tüüpidega kokku sattunud, ma ei tea. Isiklikult tsiklid väga meeldivad ntx...
Vaat asi on ikkagi nii,et kui mõni auto saab ratta poolt mõlgitud,siis haiget saab ikka tsiklist ja kindlustus maksab teie auto kinni ju.See ju meie enda risk. PS.Kõige mõnusama adre laksu annabki 2 sotiga autode vahel laskmine.
Tundub, et et aeg-ajalt mõni ajukääbik siin lihtsalt provotseerib, et jälle teemat üles kergitdada. Ma ei mõista, mis komplekse see vastastikune tatipritsimine aitab maandada.. :(
Ikka leidub miski imbetsiil, kes kirjutab, et kurradi mootoratturile virutan uksega ja aeg-ajalt jälle teine debiil kirjutab, et vot olen vinge tsiklist ja kiman nii nagu tahan...
Miski mõttetu möla käib siin - lihtsalt selle nimel, et möla panna.. :(
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.