ATV'd

Parim uus ATV

iffo
09:51 23.04.2008
Kasutasin otsingut, aga infi seinast seina. Uus teema selleks et asjatundjad avaldaksid oma arvamuse, mitte ei hakkaks vaidlema.

Rääkige oma kogemustest ja kui teada siis ka muidugi vigadest mis teie masinatega juhtunud on.

Hinnaklass ATv-del võiks küündida kuni 140 tuhandeni.

Muudetud 23.04.08 09:52

stelf
10:31 23.04.2008
Sellest teemast on nii palju jahutud ja seinast seina arvamusi, et sellise uue teema postitus on üleliigne.
mart323
18:50 23.04.2008
Mine õigesse foorumisse
kawasnikof
21:14 23.04.2008
juhtusin just vaatama mingit rootsikeelset ATV ajakirja ja seal igasugu testide põhjal selleaasta järjestus
1. polaris 800
2.kawasaki 750
3.outlander 800
w
21:21 23.04.2008
preedo
21:49 23.04.2008
see edetabel seal eespool küll paika ei pea. Kawa 750 on küll jumala saast minu melest... Üleüldse sellised edetabelid on mõtetud ja subjektiivsed. Ajakirjanikele tehakse mingid sõidud välja ja vastavalt sellele kes rohkem maksab, vastavalt sellele ka edetabel. Igatahes isikliku kogemuse põhjal Kawasaky 750 on kõige viimane riist mille peale mina raha kulutaks
VÄHE
22:34 23.04.2008
Teemast mööda aga miks kawa ometi nii sitt on.......lihtsalt huvi...? Ja mis siis ei ole ??
preedo
07:22 24.04.2008
vigu on kawal nii palju et ei viitsi neid kõiki küll üles lugeda. Aga mõningad neist. Mul murdus kawa käändtelg 2000 km jooksul kolm korda pooleks, lihtsalt nii ****st materjalist tehtud. Ja kui ma hinna ütlen siis kukud pikali - üks käändtelg maksis 7900 kr.
teine suur miinus on kaks silindrit, maastikul vurrates ja kallakute peal jääb teine silinder pidevalt õlituseta. ja suur oht on mootor kokku lasta.
käigukang on ka valel pool. kui rattad on välja keeratud paremale poole ja hakkad maastikul kiire käigu pealt aeglase peale minema, siis on oht gaasi pihta minna. ja kui pihta lähed, siis käid ilmselt üle kaela nii nagu minuga juhtus.
keenjus
09:26 24.04.2008
uus kingquad päris hea veel ja muidugi yamu 700ne. polaris nats raske(suzu kah tegelt). oleneb mida temaga tegema hakkad. krundi peal 8 sõitmiseks sobivad hiinakad kah.
vähe
20:24 24.04.2008
need pole vead vaid kohanemisraskused,ja jupid lähevad teinekord ikka !!!!!!
endal pole vähematki,ja ei saa sest aru....ei sõida krundila vaid annan täiega

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte