Mootorratad

pannonia 250

muidumees
13:36 10.05.2004
probleem on selles, et kõrgetel pööretel ei jätkuks nagu kütust. Kohapeal võib gaasi põhja panna, töötab normaalselt. Hakkan sõitma, natuke liigub ja siis hing kinni. Tegin nii, kui hinge kinni võttis, hoidsin gaasi põhjas, mootor suri välja, jäin seisma. Võtsin küünla maha täiesti kuiv, ainult et tahmane. Karpa ja düüsid on samad, ei ole neid vahetand.
raits
19:51 10.05.2004
kas sellel kraburaatoris nõel ka on?
äkki seda tõsta?!
kytust jääb väheks.
või hoopis kraan või paak umbes?
muidumees
23:34 10.05.2004
Nõela tõstsin ja langetasin, läks ainult hullemaks. Esialgses kohas töötab kõige paremini. Karpa lasin õhusurvega puhtaks. Kraanis oli küll mingi imelik ollus, aga puhastasin ära. Olen nagu kõike proovind, ei oska miskit muud peale hakkata! See karpa süsteem ka ju nii lihtne, aga näe, ei tööta :(
Ah jaaa, töötab ainult siis kui toores on välja tõmmatud, kui kinni panen pöörded tõusevad ja sureb välja(see pöörete tõus tähendab et kütust ei saa kätte - olen selles kindel).
ristos
11:06 11.05.2004
lähene siis õhuvõtturist, kui nüüd filter ära võtta peaks hullemaks minema kui aga midagi rohkemat ette panna nt prrovid alustuseks kätt panna peaks paremaks minema need 2taktilised on õhufiltri suhtes ka väga tundlikud ja üks krt hullem kui teine. siis on kindlasti asi mida tasub vaadata on kütte tase ujukikambris, mis ilmselt on liiga madal st. vaheta kambri kaant, ujukit ennast või liiguta ujukit nõelal veits üles jne. jne. taseme kontrolliks on ka peenemaid võtteid aga seda uuri ise raamatust, palju neid ju ei ole.
muidumees
21:35 11.05.2004
Aitähh kutid! Probleem lahendatud. Nimelt pannonial on küll ühesugused karpad, aga siiski leidsin väikse erinevuse. Raske seletada, aga ühesõnaga, peapihustus düüsi kinnitus "punnid "on erinevad - see mille olin pannud kattis kütusekanali kinni. Nii lihtne see oligi. Tund aega vaatasin karpat siit ja sealt, siis märkasin :))
tänan huvi eest ikkagi!
riivo
21:06 23.10.2004
Mul oli sama asi... vaid kohapeal töötas. viga ei leidnudki... peale seda, kui olin muudkui karbussi lahti-kokku pannud, hakkas enam-väem tööle:) sis oli selline jama, et sõidad....sureb välja, hakkab jälle hoopeal tööle jne... see lõppes õnneks ise:) kuid siiski, käivitamine on olnud raske... saad tööle, siis peab kohe kähku benapumpa kasutama hakkama, muidu sureb välja...minema saad, on norm. probesid on palju olnd... tippkiirus on olnud ligi 100, kuid see nii, et läheb-läheb, järsku viskab pöörded üles ja edasi läheb vaikselt...

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte