mu pocketbike ei tööta enam korralikult. kaasi saab keerata teatud maani siis kui yle selle piiri läheb sureb välja.kaasi ei saa isegi poole peale keerata sureb kohe välja. mis võix viga olla? ma ise arvan et ta ei saa piisavalt õhku peale et äkki on filter õline vms. aga samas ykskord jukerdas nii et kaasi eriti ei saanud keerata, ja teistkorda kui tööle tõmbasin töötas korralikult mingi ajani ja hakkas jälle jukerdama. ma loodan et saite mu jutust aru aru seda on raske seletada.
Sul upputab üle külmakäivitus klappi tõmbad ikka pärast alla asendisse,ülemine asend on õhk kinni, alla auk lahti,kui selles ka pole asi siis nõel gaasisiibris lihtsalt ei pea.Võtta karbuss lahti õppi selle ehitus selgeks ja sõida elulõppuni.
karpa kiskusin maha kõik oli puhas panin peale tagasi töötas nii 10 minti jukerdas jälle sai jahtuda sõitis jälle. mul on tunne et syytega on midagi kuna see mootor läheb peaaegu kohe TULISEKS.
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.