esiteks on sul 2 teemat tehtud :) aga ok pole hullu.tavaliselt pannakse neoonid selleplastiku alla kus sa jalgu hoiad (pannakse neid ka istmealla ja taga ratta juures oleva plastiku külge) keeratakse lihtsalt sinna kinni (kui saad siis pane kuhugi plastikute vaheleseal).on ka nii tehtud, et lõigatakse kondlist tükkvälja, sinna pannakse pleksklaas ja pleksklaasi alla neoon.ühendamine on väga lihtne neooni pluss aku plussile ja neooni miinus aku miinusele.
lüliti on tavaliselt neoonidel küljes, kui aga ei ole siis ostad mingi tavalise lüliti ja paned pluss juhtmele vahele.(neoonist tuleb pluss juhe sinna paned lüliti ja vead lülitis selle sama pluss juhtme akuni).küsin veel seda, et kas neoon(id) on juba ostetud?või alles valid neid?
Mis krdi laternad need on!? Minuarust need ´pedemajakad´ ja ´tümmid´
rolleritel on küll minuarust(mitte ainult) nõmedad. Maitse asi. Kes sööb *****, kes shokolaadi. Mina igatahes olen shokolaadi sõber:P
Mis autodel? Minu autol küll õnneks pole. Ok, autodel ei ole need olemas vaid on samuti ise külge aretatud nagu rolleritelegi. Asjatundjate ilusa kätetöö nn perfomance auto põhja all kuskil näitusel on kena küll.
neid neoone on pandud gilera runner/dna (ja muudel gilera mudelitel),yamaha aerox, bws, neos (ja muudel yamaha mudelitel),aprilia sr-idel, area-del (ja muudel aprilia mudelitel), mbk nitro (ja muudel mbk mudelitel), piaggio typhoon mc-d (ja muudel piaggio mudelitel), hiinakad eagle, boutian, giantco, freedo (ja muudel hiina rolleritel) veel on neid pandu paljudele rolleritele.
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.