Rollerid

Spirit mopeed.

rallimies
22:14 22.07.2012
Kas kellegil on siuke masin olnud? http://bike.motors24.ee/vehicleimage/1/2/0/5/9/2/0/634083438
216032500_full/Spirit+50+05.jpg

Aga probleem siis selline, et mingi 2-3km saab sõita ja siis sureb välja ja peab üle viie minuti ootama et uuesti tööle hakkaks.(ennem sõitis hästi). Kas keegi teab mis viga võib olla?
rallimies
11:02 23.07.2012
Ise olen ikka rohkem 2-taktlistega tegelenud (sõitnud ja putitanud) aga selle 4-taktilise mootor on ikka keerulisem ei oska viga kuskilt otsida. Võimalik , et kuumeneb üle aga mis võiks selle põhjuseks olla( muidugi ma arvan et kuumeneb üle sest kui seisma jääb siis mootor suht kuum ja käivitub uuest mingi viie minuti pärast) kust peaks viga otsima.
löps
11:47 23.07.2012
vaata üle kütusevoolikud ja filtrid. Kunagine kogemus oli et kütusevoolik oli raami ja paagi vahele pressitud ja ei jooksnud piisavalt peale, sõitis niikaua kui filter ja karbuss tühi olid ja jäi seisma, seistes nirises jälle peale ja otsast peale.
rallimies
14:06 23.07.2012
Tänan ise lihtsalt ei osanud sealt viga otsida.:) Töötab.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte